Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPRZEDANE! DO ZAMKN. Moja czarnulka ;) 1.9TDI 153KM, update BI-XENON/SKÓRA


źrebak

Rekomendowane odpowiedzi

Ładnie się zbiera :oklaski: Ja pod koniec roku mam zamiar odwiedzić Rogala :mysli:

nagraj filmik i wrzuć tu dla porównania zanim zrobisz program

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko jedna osoba zainteresowana kupnem i ona wie, ze taśma od airbag zostanie wymieniona przed sprzedażą, poki co autko stoi pod domem i czeka:)

a na Allegro celowo wspominam o forum A4-klub i zachęcam do zagladania tu

ale mógłbyś trochę paliwa dolać, bo wstyd pokazywać 40 km do 0 :D

kurde, no nagrałem to jadąc zatankować do pełna :)

Żeby się lepiej zbierał na filmiku na pustym baku :?: :naughty: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój będzie miał 15 do 100 na pełnym :ON:[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 19:36_________________________________________________postaram się coś nagrać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a że ponad 1200km na jednym baku to nikt nie zauważył... :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

respect, ja się nigdy nie zbliżyłem do 800km na jednym baku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a że ponad 1200km na jednym baku to nikt nie zauważył... :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

respect, ja się nigdy nie zbliżyłem do 800km na jednym baku :)

Moj rekord 1290 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a że ponad 1200km na jednym baku to nikt nie zauważył... :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

respect, ja się nigdy nie zbliżyłem do 800km na jednym baku :)

Moj rekord 1290 :naughty:

piękny wynik, tyle mi sięjeszcze nie udało. ale to seria, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaby wynik przez mokrą nawierzchnię, z tymi kucami na suchym i dobrą zmianą biegów poniżej 9 spokojnie się zejdzie, ale nie o to chodzi, żeby klekota od 0-100 katować, ważne jest od 100 +

BTW ja przy 166 KM i 375 Nm po Rogalu miałem ok 8 s a elastyczność była jeszcze bardziej boska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas na uzupełnianie wyposażenia, jako pierwsza idzie kierownica. (szkoda, że to ja muszę poprawiać po Niemcu który zamówił to auto, ale ktoś musi...)

Tak naprawdę to nie wiem, dlaczego AUDI zdecydowało się montować plastikową kierownicę?? :wallbash: Jest to rzecz, która do tej pory najbardziej wkurzała mnie w moim aucie. Czas na zmiany. Zastanawiałem się nad takim cudem jak ma Wojtek_A4, oraz standardowym S-Line, a w ostateczności trafiło się:

69735973423198demed.jpg

Teraz muszę doczytać czy multi można połączyć ze standardowym Concertem, czy może od razu lepiej kupić RNS-e[br]Dopisany: 13 Grudzień 2009, 21:30_________________________________________________przyszły xenony, mam nadzieję, że jeszcze w tym tygodniu dostanę kabelek z kufatec-a :D

bixenon-300x225.jpg

co do kiery - czy ktoś podpowie czy będzie pasował mój stary airbag i osłona poduszki? bo jak widać zakupiona kiera jest goła[br]Dopisany: 12 Styczeń 2010, 12:54_________________________________________________przy okazji zimowa fotka z moich okolic

zimowka-768x1024.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotka I KLASA! :kox: A co do kiery to sam się zastanawiałem nad tą ale chyba padnie na MF skórkę 4ramienną? :mysli: Już nawet taką miałem na stanie ale bez poduchy a moja poducha niestety miała inny odcień i nie wyglądało to dobrze.... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie ciekawi te 1.9 w B7 ... bo z TDIkami w tym modelu to się nie popisali. Chyba tylko po chipie jakoś to jeździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy seryjnej mocy auto wydaję się dość ociężałe, fakt. Po chipie jest jak należy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a że ponad 1200km na jednym baku to nikt nie zauważył... :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

To dziadek był kierownikiem w tej wyprawie ? :kox: ładny dystans :mysli: osobiście nie miał bym cierpliwości :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a że ponad 1200km na jednym baku to nikt nie zauważył... :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

To dziadek był kierownikiem w tej wyprawie ? :kox: ładny dystans :mysli: osobiście nie miał bym cierpliwości :notworthy:

Kierownikiem był tata, a z tyłu w foteliku - synek. Spokojnie i rozważnie, zgodnie z przepisami :)[br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 12:24_________________________________________________bixenony zamontowane, kabelek z kufatec-a rządzi, bez niego byłoby trudno :kox:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 09:12_________________________________________________Tak wygląda rozpędzanie od 120km/h do 200km/h

Jest dużo lepiej niż w serii - jeśli ktoś miałby możliwość jazdy po austradzie i sfilmować jak zachowuje się seryjne BKE dla porównania byłoby super!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko fajne.

silnik 1.9- sprawdzony napewno mniej usterkowy niż 2.0.

gratki za xenony ja się nie moge zebrać żeby kupić.

Hmmm ale z drugiej strony jak tak zbiera 1.9 (120-200km/h) po programie to nie chce myśleć jak toczy się bez... :kwasny:

Autko fanie wyposażone. :decayed: Zachęca do rezania :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...