Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Logi a4 b6 AVJ , turbo nie wstaje -logi i pomoc


Vixen

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć , mam taka prośbę odnośnie sprawdzenia logów, mianowicie chce pomoc koledze i trochę zgłupiałem a wiec może opisze o co chodzi.
Kolega ma b6 miał pęknięta głowice , brało mu płyn i mieszało z paliwem, wiec zrobił remont silnika w dobrej firmie , po remoncie okazało się u chłopaków ze turbo nie wstaje , wymienili przepływke , wymienili n75 , zdiagnozowali ze membrana w gruszce jest walnięta i turbo poszło na regeneracje , po powrocie dalej turbo nie wstaje ,wiec wysłali gdzieś kompa , kolega tam miał jakiś soft na 190km robiony w Szwajcarii , tam gdzie wysłali kompa wgrali mu serie z avj. i dalej twierdzili ze cos nie tak z kompem i ze rozkładają ręce i mu oddali auto.
wiec zacząłem mu pomagać w diagnozie , podmieniliśmy z mojego n75 , nie zmiana się nic .
prąd na n75 jest ,zmienia się do 11v podczas gazowania itp wiec prąd dochodzi oke, wężyki przepatrzone wygląda ok, ale jak odpiąłem waz z gruszki i gazował auto to ani nie dmuchało ani nie ssało 
na moje cos lekko sztanga od gruchy chodzi ,ale może tak ma być .
dv ma w miarę nowe ma około poł roku . ale chyba przełożę od swojej a4.
pytanie co jeszcze i jak sprawdzić , według logów na tyle co znam się widzę ze komp chce ładować ale turbo nie osiąga wymagania i wywala w kompie błąd niedoładowania,
wrzucam poniżej logi może cos wypatrzycie i dopowiecie co sprawdzić ?

https://log.tunezilla.com/s/LyxIw2ZT

https://log.tunezilla.com/s/6ba77ZSI

aha logi są tylko do tylu obrotów bo auto nie jechało więcej, tyle obrotów to max co dało się osiągnąć .
3 bieg do końca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, przem8 napisał:

Nie działają linki.

Hm sprawdzałem przed dodaniem. 

Wrócę do domu to sprawdzę jeszcze raz. 

 

Działają Logi ale trzeba je skopiować i wkleić w przeglądarkę bo klikając w link nie otwiera , nie wiem czemu ;/

 

 

Edytowane przez Vixen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...