Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Aktualizacja MMI 3G HIGH


pawel_wwy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie. 

Posiadam MMI 3G HIGH z fabryczna wersja oprogramowania P0022_D1, mapy bardzo leciwe ECE 5.10.5, można pobłądzić ?‍♂️ 

Pamiętam że na forum niegdyś były dostępne linki do pobrania aktualizacji dla wersji BASIC oraz HIGH, aktualnie nigdzie nie mogę tego znaleźć, jedynie na forum A5 i A6 klub są do pobrania z klubowych stron Audi z Rosji, mam jednak co do nich obawy.

Są gdzieś na serwerze te pliki skąd można je pobrać i bezpiecznie wgrać? Trochę oczytalem się o aktualizacjach z chomika i z niepewnych źródeł, nie chciałbym narobić sobie kłopotu. 

Druga sprawa co do map, rozumiem że najnowsza wersja dla MMI 3G HIGH HDD, to będą ECE. 6.31.1, może ktoś polecić bezpieczne źródło? 

20201023_081924.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli boisz się niepewnych źródeł - są ludzie którzy zrobią Ci to zdalnie/na miejscu. Cenowo myślę, że 100-150PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, pawel_wwy napisał:

Wiem, wiem takich pomocników tutaj nie brakuje, jednak co zrobione samemu to inna satysfakcja.

Uwalone urządzenie mmi to już trochę mniejsza satysfakcja. Ale zawsze wtedy można na forum zapytać o co biega, przecież.... :co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Muskel1 napisał:

Uwalone urządzenie mmi to już trochę mniejsza satysfakcja. Ale zawsze wtedy można na forum zapytać o co biega, przecież.... :co:

Dlatego wolałem zapytać czy ktoś udostępnia oprogramowanie z pewnego źródła, kiedyś były tutaj na forum linki do oprogramowania dla wersji 3GB oraz 3GH stąd moje zapytanie. 

Nie chciałem nikogo urazić, ani też zaśmiecac forum, jak uda mi się to ogarnąć to podziele się później swoją wiedzą z innymi w tym wątku. 

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żeby ktoś tu linki wrzucał w dzisiejszych czasach. Jakby nie było jest to nielegalne (naruszenie praw autorskich) a czasy się zmieniły wiec wymiana czy raczej udostępnianie takich materiałów może się skończyć listem od kancelarii adwokackiej. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, pawel_wwy napisał:

Wiem, wiem takich pomocników tutaj nie brakuje, jednak co zrobione samemu to inna satysfakcja.

Wielokrotnie ta satysfakcja wygląda tak. 

Nawet pewny plik potrafi ubić navi , skok napięcia błąd przy kopiowaniu plików.

IMG-1284.jpg

Edytowane przez Tom A4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Satysfakcja jednak wygląda w ten sposób:

Jednocześnie przestrzegam sam innych poszukujących przed nierozważnym wgrywaniem czegokolwiek niewiadomego pochodzenia. 

Jeśli ktoś chciałby się poradzić, dopytać w kwestii aktualizacji MMI 3GH bądź map niech pisze na PW.  

Dziękuję za aktywność osobom udzielającym się w temacie. Wątek można zamknąć. :hi:

20201104_115125_copy_1612x907.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim :)

 

Mam wersję USA HN+_US_AU3G_K0566_3,

 

Czy wystarczy zaktualizować poprzez kartę SD na wersję hn+ eu au3g k0942, czy muszą zostać zaktualizowane wcześniejsze aktualizacje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek przeróbka jednostki na eu  i tunera fm dopiero reszta.  Mapy eu nie działają na jednostkach z us i odwrotnie.

Edytowane przez Tom A4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Tom A4 napisał:

Na początek przeróbka jednostki na eu  i tunera fm dopiero reszta.  Mapy eu nie działają na jednostkach z us i odwrotnie.

Dzięki za odpowiedź, a sama aktualizacja MMI pójdzie coś to zmieni w przypadku jak mam SIM? Map nie potrzebuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...