Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Proszę o pomoc zawieszenie Audi a4 b6 s-line


artur606

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Dzisiaj byłem na stacji diagnostycznej bo auto zaczeło dziwnie się zachowywać na drodze ,przypuszczałem ze amortyzator z tyłu wyszło ze jeszcze przód w sumie tylko jeden dobry,czyli wszystko do wymiany.Pojechałem do sklepu żeby coś dobrać podałem numer spisany z amortyzatora tył 8EO 513 033 N .Powiedziałem ze auto ma czerwone amortyzatory i jest trochę fabrycznie obnizone. Sprzedawca wpisał numer i stwierdził ze to normalne amortyzatory , i dobierz zamienniki  sachs tył 270 zl szt,przód 320zl szt.Nie mam symboli zamienników. Troszkę mnie to zastanowiło i prosiłbym o pomoc w doborz  amortyzatora moze być sachs tylko zeby pasował .Moze ktos ostatnio kupował i pomoze z góry dziekuje.

Sprawdziłem ze mam zawieszenie fabryczne 1Bv

numer amortyzatora tył 8EO 513 033 N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest ktoś w stanie  na podstawie zdjęcia wlepki lub numeru vin ,podac numer amortyzatora chodzi o przód jaki był orginalnie zamontowany .Nie mam dostepu do auta i nie mogę sprawdzić.Tył sprawdzałem rano i jest taki:8EO 513 033 n

 

Screenshot_20201116-124543.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amortyzator przód pod zawias 1BV - 8E0 413 031 CN

amortyzator tył pod zawias 1BV - 8E0 513 033 N ---> 8E0 513 036 AL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat załatwiony .Dziękuje wszystkim,w szczególności koledze https://a4-klub.pl/profile/817-dzik/.Jeden telefon i wszystko załatwione. Szybka realizacja.Napewno jeszcze skorzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...