Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie łożysko polecacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, będzie mnie czekać wymiana łożysk w kole w moim b7, i tutaj moje pytanie jakie wybrać, na czym wy jeździcie? I czy opłaca się wymieniać same łożysko czy zrobić to od razu z piastą? 

Opublikowano

Wybór masz spory, moim zdaniem jakiś skf, snr stosunek ceny do jakości jest ok. byle nie jakiś chinol bo szkoda roboty.

Co do piasty to po co chcesz ją wymieniać?

Opublikowano

Wymieniając całą piastę masz zdecydowanie wygodniej, ale i....drożej, wybór jest zawsze zainteresowanego.

Co do marki łożyska to na pewno w pierwszej kolejności  założyłbym SNR lub ewentualnie SWAG.

Z SKF dałbym sobie spokój, to już nie ta jakość co kiedyś....

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, cysiek101 napisał:

Wybór masz spory, moim zdaniem jakiś skf, snr stosunek ceny do jakości jest ok. byle nie jakiś chinol bo szkoda roboty.

Co do piasty to po co chcesz ją wymieniać?

Właśnie nie chce wymieniać piasty, ale zastanawiam się czy to nie będzie tak że wymienię łożysko a potem coś z piastą się wydarzy, czy piasta raczej jest nie do zajechania jako element? 

Opublikowano

Lozysko FAG plus nowa piasta

Opublikowano
38 minut temu, Dev napisał:

Lozysko FAG plus nowa piasta

-Meyle lub Febi

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam podepne sie tutaj również czeka mnie wymiana lozyska w b6 avant zaczyna huczec lecz jeszcze nie wiem ktore..z tego co sie rozglądam to wymienia sie z piasta i pytanko moje czy te piasty z lozyskami dziela sie na lewe/prawe , przednie/tylne czy sa takie same dla obu osi?

Opublikowano
13 minut temu, Andrzej36 napisał:

Witam podepne sie tutaj również czeka mnie wymiana lozyska w b6 avant zaczyna huczec lecz jeszcze nie wiem ktore..z tego co sie rozglądam to wymienia sie z piasta i pytanko moje czy te piasty z lozyskami dziela sie na lewe/prawe , przednie/tylne czy sa takie same dla obu osi?

Przednie kupisz razem z piastą - Meyle

Tył podobnie

 

Opublikowano

Meyle jeszcze jest za rozsadne pieniazki a te piasty sie roznia przednia tylnia? Czy jest jedna dla wszystkich 4 kół.? I jeszcze jedno czy jest jakis patent na zlolalizowanie na wczesnym etapie ktore lozysko do wymiany lekko huczy a minimalnie nasila sie przy prawym łuku jak jadę

Opublikowano
2 godziny temu, Andrzej36 napisał:

Meyle jeszcze jest za rozsadne pieniazki a te piasty sie roznia przednia tylnia? Czy jest jedna dla wszystkich 4 kół.? I jeszcze jedno czy jest jakis patent na zlolalizowanie na wczesnym etapie ktore lozysko do wymiany lekko huczy a minimalnie nasila sie przy prawym łuku jak jadę

Oska - quattro tył jest inaczej

Opublikowano

Bez quattro

Opublikowano
2 godziny temu, Andrzej36 napisał:

Bez quattro

Daj VIN to wrzucę ori nr

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.