Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

NOWE subaru brzydkie jak nigdy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z tym dieslem moze byc ciekawie, byle tylko nie montowali go do Imprezy... no chyba, ze ma to byc motorek o parametrach podobnych do 6.0 V12 TDI z Audi :P chociaz szczerze mowiac, w mojej opinii nic juz nie popsuje Imprezy bardziej... :(

Opublikowano

kolejna porcja placzu:

2008 WRX Prelimary Specifications

Body Styles 4-door, 5 passenger or 5-door, 5 passenger

Engine 4-cyl. horizontally opposed (Boxer), double overhead-cam (DOHC), turbocharged/intercooled

Displacement 2.5 liter

Horsepower 224 @ 5,200 rpm

Torque 226 @ 2,800 rpm

Drivetrain Symmetrical All-Wheel Drive standard

Transmission Types Standard: 5-speed manual transmission Optional: 4-speed electronic automatic with SPORTSHIFT manual control

Chassis Unitized body construction with Ring-Frame Reinforced structure

Suspension 4-wheel independent

Front Strut-type with lower L-arm

Rear Double wishbone with upper A-arm

Brakes Power assisted 4-wheel disc with 4-channel, 4-sensor anti-lock brake system (ABS) and Electronic Brake-force Distribution (EBD)

Steering Rack-and-pinion with power assist

Wheels 17 x 7.0JJ aluminum alloy

Tires 205/50 R17 all-season

Exterior Dimensions

Wheelbase 103.1 in. (2,620 mm) WRX 2006 2525 mm

Length 4-door: 180.3 in. (4,580 mm) 5-door: 173.8 in. (4,415 mm) WRX2006 4465 mm

Height 58.1 in. (1,475 mm) WRX 2006 1440

Width Sedans: 68.5 in. (1,740 mm) WRX 2006 1740mm

Fuel Capacity 16.9 gal.

Curb Weight 5-speed manual: 3,142 lbs. (1,425 kg) WRX2006 1410 kg

4-speed automatic: 3,208 lbs. (1,455 kg)

Fuel Efficiency

TBD

http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia/news/nowe-subaru-bedzie-tez-sedan,891076,415

czyli 1.8TQ z czipsem to objezdza

81148f0c508ca5a7.jpg

bc57ecbfc6f22202.jpg

7d46c59b58a15cca.jpg

8f1459d203dc789e.jpg

f53884086335d6e7.jpg

2d3dc0dd50ebc791.jpg

i ma duzy bagaznik - jakby ktos STI kupowal dla bagaznika :rotfl:

fe10480a524c2491.jpg

Opublikowano

no, to mozemy powiedziec, ze Impreza wypadla z trasy. Lancer nie ma sie z czym scigac. gratulacje.

Opublikowano

Ale tuba...

Porażka na całej linii...

Opublikowano

no i odbyla sie oficjalna prezentacja Imprezy MY08

stalo sie to czego wszyscy sie obawiali :arrowr: hbgrosslf3.gif

impreza wyglada teraz tak: :arrowr: http://www.autogaleria.mojeauto.pl/index.php?galeria_id=1434

proponuje konkurs-> do czego najbardziej podobny jest ten model. ja sie waham miedzy chevroletem lecetti a BMW1

Opublikowano

MY08 a fuj :eek: zalatuje tandeta i plastikiem..jedynie co motorem mozna na drodze nadrobic ale Lans Factor ujemny :rotfl:

jest i + tzn wlasciciele Lacetti(szczególnie tych niebieskich) beda mogli wkrecac, ze Impreze maja :biggrin:

MY07 ostatni mohikanin do zakupu :wink:

Opublikowano

To jest dokładnie Mazda 3 hatchback. Podobne jak VW Sharan do Forda Galaxy :lol:

Opublikowano

jedno jest pewne, teraz nawet nie marzę o subaru :twisted:

Opublikowano

Ja marzę nadal o zakupie imprezy ale przed 2007r. Legenda sie skonczyla. Zrobili z niej tatko-woza. Jakos nikt nie zwrocil uwagi ale mi sie wydaje ze on jest wyzszy, cos ala poprzedni Civic :lol:

TRAGEDY :evil:

EVO Rulez

[ Dodano: 09-04-2007, 02:01 ]

Małe ale ... poszperałem. Z tego co zauważyłem Subaru poszło tropem Mitsubishi. To cos to zwykle WRX, cos jak zwykly Lancer - nie EVO - (tatko-woz) tylko z kopem w przeciwienstwie do zwyklego lancera. Pytanie dlaczego jest tak paskudne... ale to juz nie do mnie.

A bedzie jeszcze jeden wozik WRX STi i to juz inna para kaloszy bo bedzie calkiem inaczej wygladac bo tak...

... jak kolega Murzyn na 2 stronie zamiescil. I tyle bylo. Juz sie nie kupi normalnie kosztujacego - w miare - o super wygladzie. Bo trzeba odrazu by STI kupic, bo tego czegos co jest zwyklym WRX nie dotkne nawet... fuuu :confused:

Opublikowano

BLEEEEEEEEEE!!!!!!!!! Co za syf! Nie zamienilbym swojego audica za to "cos" - chyba ze odrazu bym sprzedal i kupil nowsze audi ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.