Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mironowóz cz. IX - RS4 Misano red

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, marcin_o23 napisał:

miłośnik marki modelu zrozumie, dla mnie auto tego typu najlepiej utrzymać jak najbliżej oryginału, a dodatki takie jak koła powinny pasować do klimatu

Dlatego rotor tu podkresla oryginalną całosc

Nie ma tu co wydziwiać

Mam w garazu kpl 21 cali z rs4/rs5 b9 ale nie pasuje moim zdaniem ten wzor do mojego b8

Blizej wiosny wrzuce na auto porobie fotki i sami ocenicie

Edytowane przez miron78

Opublikowano

ale ja w twoim przypadku się o lipę nie boję, na rotorze wygląda poprawnie, zresztą co tu gadać auto robi robotę

Opublikowano
  • Autor

ww koła 21 cali założyłem do mojego a5 i mimo ze wzor świetny i mega pasujacy do b9, c7 to do budy b8 nie pasujący

Inne linie inne kształty i juz sie to jakoś gryzło

Edytowane przez miron78

Opublikowano

Było cicho od Mirona aż w końcu się ujawnił - KOZAK KOMBIAK!!!! 

Opublikowano
16 godzin temu, marcin_o23 napisał:

miłośnik marki modelu zrozumie, dla mnie auto tego typu najlepiej utrzymać jak najbliżej oryginału, a dodatki takie jak koła powinny pasować do klimatu

Tak, rozumiem o co Ci chodziło ale... jak właściciel chce coś nowszego to na pewno dopasuje felgę z palety najnowszych modeli.

Opublikowano
W dniu 13.12.2020 o 17:28, miron78 napisał:

Dlatego rotor tu podkresla oryginalną całosc

Nie ma tu co wydziwiać

Mam w garazu kpl 21 cali z rs4/rs5 b9 ale nie pasuje moim zdaniem ten wzor do mojego b8

Blizej wiosny wrzuce na auto porobie fotki i sami ocenicie

Albo moze te :D

DM2322-sgiwjomc.jpg

IMG_2672-large.jpg

Opublikowano
  • Autor

Te też ładne - pomyśle czy na zime ich nie dać

Opublikowano
On 12/12/2020 at 8:56 PM, black4 said:

Rotorek na zimę ok?

Na lato można by coś urozmaicić.

9,5x20" ET21 wjechałby jak nóż w masełko ??

55f428287c6d83a9163d0cf0.jpeg

Do budy RS4 B8 będą obłęd...

Poszperać w netach i się znajdzie.

No chyba, że stricte iść w sport i jakieś ultralight'y wrzucić ...

Pozdrawiam

?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

udało się wykorzystać chwile wolnego czasu i zrealizować jedyną modyfikacje jaką od dnia zakupu planowałem w tym aucie zrobić - a konkretnie zmiana relingów z czarnych w satynowe (czarne mnie trochę raziły nie ukrywam)

DSCN4704.jpg

DSCN4708.jpg

DSCN4709.jpg

Opublikowano

Od razu lepiej to się prezentuje :thumbup1:

Tylko zdjęcia trochę w słabej jakości :kwasny:

Opublikowano

relingi satynowe na plus, tak powinna wyjechać z fabryki :thumbup1:

Opublikowano

Mod na plus.

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, marcin_o23 napisał:

relingi satynowe na plus, tak powinna wyjechać z fabryki :thumbup1:

też jestem tego zdania wręcz chciałbym poznać powód zamówienia czarnych bo widać konfiguracji przypadkowy kowalski nie robił więc czymś to było podyktowane przez zamawiającego

Opublikowano

Uważaj na sąsiadów:

 

WWW.AUTO-SWIAT.PL

Czy zdarzyło Wam się, że ktoś obudził Was hałasem włączanego silnika samochodu? Pewnie tak...

:D

 

 

Opublikowano
  • Autor

???

Opublikowano

Fura kozak !! Piękna 
kolor bardzo dobrze mi znany ... ?

Opublikowano

Widziałem wczoraj zdjęcie właśnie misano plus pakiet czerń to wyglądało to sobie tak:/ pierwszy raz mi z satyna lepiej siedzi rs4,może temu ze na zderzaku na dole jest tu satyna a tam cały czerwony był i sie zlewalo 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Miron ,idealnie się z tym autem dobraliście.

Ono jest jak Ty,

nie gada - spoko .

odpalisz - no żesz kur*a 

:grin: 

graty ?:decayed: 

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano

Ile wyszlo na hamowni?

Opublikowano
  • Autor

samochód pierwszy raz od wyjazdu z salonu był na hamowni :)

nie miał też nigdy operacji czyszczenia tzw nagaru

przelot 125tyś km

wynik hamowni to 420ps i 430nm

Ps. zobaczymy co zmieni wizyta czyszczenia na którą jestem umówiony i ile tego nagaru się uzbierało bo spodziewałem się gorszych parametrów.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.