Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mironowóz cz. IX - RS4 Misano red

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Autko kilka dni temu odebrane z pierwszej wizyty serwisowej

Głównie czyszczenie nagaru oraz przy okazji serwis filtrowo/olejowy

Po zabiegu - wjazd na hamownie

Czyszczenie przywróciło 26ps oraz 15nm natomiast nie to jest największą zmianą

Największa to sam przebieg mocy i momentu - auto wcześniej osiąga maksymalne parametry oraz dłużej je utrzymuje.

Opublikowano
6 minut temu, miron78 napisał:

Największa to sam przebieg mocy i momentu - auto wcześniej osiąga maksymalne parametry oraz dłużej je utrzymuje.

Wrzucisz kreski? ;)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Jako że posiadałem na sprzedaż koła 21 cali wzór RS4/RS5 B9 postanowiłem  je wrzucić przed sprzedażą na auto

Fajnie widać na foto jak nowy wzór do starszej bryły (i odwrotnie) nie pasuje.

Felga pięknie wyglądająca na C7 polift oraz A5 B9 nic a nic nie pasuje do A4/A5 B8 (miałem je też na moim poprzednim A5 sportback)

DSCN4739.jpg

DSCN4738.jpg

DSCN4740.jpg

DSCN4736.jpg

Opublikowano
  • Autor
W dniu 8.03.2021 o 17:55, george napisał:

Wrzucisz kreski? ;)

tak, zrobię foto przy okazji i wrzucę

Opublikowano
  • Autor
PL-PL.FACEBOOK.COM

 

Opublikowano

Dopiero teraz zobaczyłem temat i szczęka mi opadła ;)

Ten kolor!!! 

Bardzo dobrze, że usunąłeś czarne relingi, z jasnymi wygląda dużo lepiej. 

Oby tylko nigdy nikomu nie przyszło do głowy aby zaklejać te piękne chromy albo malować na czarno jak to teraz jest taka dziwna "moda". 

GRATULACJE!!!

 

 

Opublikowano

tylko nie chromy :whistling: w rs4 masz satynę :kox: te nowe wzory felg średnio tu pasują, jednak klasyka wygrywa

Opublikowano

Obwódki szyb i i grill to satyna?

Opublikowano

dokładnie, listwy szyb, ramka atrapy i relingi to satyna 1L1

Edytowane przez marcin_o23

Opublikowano
  • Autor

+ lusterka i ori rotory - to też satyna

Opublikowano
  • Autor
W dniu 17.04.2021 o 15:17, marcin_o23 napisał:

tylko nie chromy :whistling: w rs4 masz satynę :kox: te nowe wzory felg średnio tu pasują, jednak klasyka wygrywa

zdecydowanie wygrywa

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

Dużo roboty z podmianką relingów? Sufit trzeba zrzucić??

Opublikowano
Godzinę temu, kristof91 napisał:

Dużo roboty z podmianką relingów? Sufit trzeba zrzucić??

Tak trzeba zdjąć podsufitowe bo śruby są od spodu

Opublikowano
37 minut temu, karolek_ust napisał:

Tak trzeba zdjąć podsufitowe bo śruby są od spodu

A nie wystarczy zdjac boki i kurtyny odkrecic?

Opublikowano
Godzinę temu, kristof91 napisał:

A nie wystarczy zdjac boki i kurtyny odkrecic?

Ja jak kumplowi ściągałem do malowania dachu w piano Black zdjalem cala by jej nie pozaginac. Kurtyny nie przeszkadzają w dojściu do śrub , ale może ktoś ma patent na zdjęcie bez ściągania 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ja osobiście jej nie zdejmowałem.

Udało się do wszystkiego dojść i relingi wymienić, trochę rozkręcania było ale bez zdejmowania całej i na szczęście bez uszczerbku dla samej podsufitówki.

Robiłem trochę po omacku bo pierwszy raz, teraz zrobił bym to sprawniej.

U mnie jest panorama więc pewnie to też jakieś utrudnienie

Opublikowano
  • Autor

Ps. Kurtyn nie ruszałem, nie było potrzeby

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

Piękna sztuka Miron. Wolnossące V8 będzie tylko zyskiwać na wartości. Trzeba trzymać takie auta dla przyszłych pokoleń bo za chwilę całą motoryzację wykosi je*any downsizing i elektryki :thumbdown:

 

BTW: gratuluję ukończenia domu. Mi 13 lat po budowie nadal śnią się koszmary więc wiem jaki to jest stres :lol:

 

 

 

Edytowane przez malik

Opublikowano

Robi robotę na żywo na rotorach. Widziałem w czwartek w Gliwicach:D

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 14.11.2022 o 23:25, malik napisał(a):

Piękna sztuka Miron. Wolnossące V8 będzie tylko zyskiwać na wartości. Trzeba trzymać takie auta dla przyszłych pokoleń bo za chwilę całą motoryzację wykosi je*any downsizing i elektryki :thumbdown:

 

BTW: gratuluję ukończenia domu. Mi 13 lat po budowie nadal śnią się koszmary więc wiem jaki to jest stres :lol:

 

 

 

Ja juz zapomniałem że budowałem tak ten czas leci.

A RS juz w moich rękach 3 rok a cieszy jakbym go miał miesiąc 

Kto by pomyślał że stare B8 może tak cieszyć

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.