Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z układem paliwowym


Longbot123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam  problem z układem paliwowym w moim Audi A4. Samochód oddałem do RS Serwis, który sobie z problemem nie poradził i teraz szukam kogoś kto by naprawił mi samochód, bo Ci już wymienili mi polowe układu i dalej silnik nie pracuje jak należy.

Problem wygląda tak, że przy niskich obrotach silnik strasznie nierówno pracuje, aż szarpie całym samochodem. Jak dodam gazu i podskoczą obroty, to chodzi już równo.

W RS serwis zrobili swoja diagnostykę wymienili zawór za pompą paliwa i nagle przestały działać wszystkie wtryski, oczywiście dla nich to rzecz normalna i musiałem płacić za ich regeneracje (nowych nie chciałem kupować). Dodatkowo wysłali do regeneracji pompę paliwa, bo po wymianie zaworu stwierdzili, ze to jednak pompa. Po regeneracji pompy i wtrysków samochód pochodził pół roku i przejechał jakieś 3 tyś. km, po czym problem powrócił, ale ze wzmożoną siłą. Teraz wymienili mi 2 wtryski w ramach gwarancji i stwierdzili, że samochód dalej nie działa jak należy i trzeba wymienić kolejny zawór (chyba przed szyną z wtryskami).

Ponieważ nie mam zamiaru po raz kolejny płacić za wymianę na chybił trafił proszę o pomoc w znalezieniu mechanika, który mógłby zdiagnozować usterkę bez niepotrzebnych wymian rzeczy dobrych na nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.12.2020 o 15:09, Longbot123 napisał:

Teraz wymienili mi 2 wtryski w ramach gwarancji i stwierdzili, że samochód dalej nie działa jak należy i trzeba wymienić kolejny zawór (chyba przed szyną z wtryskami).

 

Od tego  regulatora ciśnienia paliwa  na szynie powinni zacząć naprawę, w większości przypadków to właśnie on odpowiada za nierówną pracę silnika

Edytowane przez pitasss10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...