Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Szarpie, ale tylko jak nie jest dogrzany lub jest po postoju


SylverStone

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,miesiac temu kupilem Audi 1.8T super sprawa jednak mam pewien mankament jednak nie klopotliwy bardzo.Gdy samochód jest zimny to staram sie go oszczedzac czyli zmiana przy lekko ponad 2tys. Gdy sie nagrzeje do 90 to wtedy czasem sie poszaleje,jednak zauwazyłem ze gdy silnik nie jest dogrzany badz był i po postoju (10-15min) gdy jade i chce depnac to tak chodzby miał odciecie przy 5,5-5tys obr. do tego momnentu ok potem to juz szarpie robi kangurka i tyle zmieniam bieg ale momentalnie dochodzi do tych wartosci i znowu.Jest to wlasnie w takich momentach.Raz przycislem przy temp. 60 i to samo mialem,no i po postoju zauwazylem.Gdy juz ta temperatura 90 jest jakis czas powiedzmy 2-3km to nie ma najmniejszego problemu ciagnie dalej,nie raz bylem na trasach i nie zawiodlo mnie odnosnie przyspieszania.Poza tym nic sie z autem sie nie dzieje.Jednak nurtuje mnie takie cos.Czy turbo musi miec odpowiednia temperature zeby wszystko chodzilo?Czy mam sie martwic czy to naturalny objaw

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a vaga podpinali?

tak jest, najpierw VAG, potem gdybanie. Do sprawdzenia: sonda, czujnik wody, przeplywka, swiece, cewki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vag podpinany nie ma błedów sonda ok przepływka pompuje jak trza zostaja swiece i cewki do sprawdzenia[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 20:17_________________________________________________pompa paliwa sprawdzana pompuje jak trzeba suszarka tez dmucha dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vag podpinany nie ma błedów sonda ok przepływka pompuje jak trza zostaja swiece i cewki do sprawdzenia[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 20:17_________________________________________________pompa paliwa sprawdzana pompuje jak trzeba suszarka tez dmucha dobrze

No i jeszcze ewentualnie przewody zapłonowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego AEB to nie ADR, tam nie ma kabli tylko same cewki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upssss, to ja przepraszam,nie wiedziałem,nie jestem w temacie

A te fajki co wychodzą z cewek na świece?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...