Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lampy soczewkowe


Lichy92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W moim A4 B7 jest zwykły halogen. Bardzo bym chciał zostać posiadaczem lamp soczewkowych. Wiadomo ori odpada bo są pod Xenon i trzeba robić samopoziomowanie i spryski w zderzaku.

Widziałem, że ludzie sprzedają same soczewki, które można zamontować w zwykłej halogenowej lampie. Czy jest możliwość gdzieś kupić takie lampy ? Ewentualnie oddać swoje na przeróbkę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsadzają projektory pod mini H1, montują również projektory biledowe... Wystarczy kupić i montaż nie jest specjalnie trudny... 

Trzeba tylko rozkleić lampę, usunąć przesłonkę od żarówki, dorobić adapter pod żarówkę H1 i masz bihalogen na soczewkach... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kamil-vag napisał:

Wsadzają projektory pod mini H1, montują również projektory biledowe... Wystarczy kupić i montaż nie jest specjalnie trudny... 

Trzeba tylko rozkleić lampę, usunąć przesłonkę od żarówki, dorobić adapter pod żarówkę H1 i masz bihalogen na soczewkach... 

No właśnie nie jest trudne tylko, że ja mam bardzo źle wspomnienia z rozklejania lampy jeszcze z czasów gdy jeździłem Golfem... Nie ma firm, osób, które się tym zajmują ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W b7 lampy się rozkleja bardo łatwo, są na miękkim kleju, nie ma co się bać, nawet suszarką je trochę dookoła podgrzejesz i się rozklejają... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kamil-vag napisał:

W b7 lampy się rozkleja bardo łatwo, są na miękkim kleju, nie ma co się bać, nawet suszarką je trochę dookoła podgrzejesz i się rozklejają... 

A Ty Kamil nie działasz nic :wink:? Może miałbym klienta na taki temat dla Ciebie. Da rade wsadzić w taką soczewke H7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działam, ale się boję trochę tych B7 :P

2 razy już miałem uszkodzone w paczce... w sensie puściły dźwignie od regulacji trzymające wkład...

Chociaż jak jesteś z Radomia to nie ma daleko... można przysłać a najwyżej po nie podjechać po ogarnięciu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...