Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zielone menu MMI3G+


Gapinski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie jestem tu nowy nie bardzo umiem poruszać się po specjalistycznych forach ale potrzebuje pilnej pomocy . Pogrzebałem coś w zielonym menu wcześniej nie robiąc zdjęć . I zniknęło mi wiele funkcji stały się nie aktywne wyświetlają się na szaro i są niedostępne między innymi Parktronik graficzny nie włącza się...Internetowa baza na ten temat to sporo nie prawdziwych informacji dzięki którym jeszcze bardziej wszystko się poprzestawiało .Proszę o pomoc ...w Kołobrzegu nie ma fachowca by to naprawił..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz pojechać do ASO na przywrócenie ustawień. Podepną auto online do bazy danych i przywrócą ustawienia fabryczne. Wszystko inne to kombinowanie i szukanie igły w stogu siana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis to rozwiązanie ostateczne, może jednak jest tu ktoś kto to przechodził taki przypadek i zna rozwiązanie nie sposób że wszystkim jechać do serwisu tam też pracują ludzie nie zawsze kompetentni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis to jedyne właściwe a nie ostateczne rozwiązanie. Niektórych funkcji nie da się już przywrócić w ten sposób nawet po ustawieniu suwaka we właściwe miejsce. Tylko porównanie online w ASO. Zielone menu to tabu jeżeli nie ma się wiedzy co i jak. Nie jesteś pierwszym i nie ostatnim, który sobie szkód narobił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu jeździć do aso, można spokojnie wszystko przywrócić jeśli tylko zielone menu jest aktywne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielone menu działa  ale każdy model Audi A4 ma inne ustawienia w internecie jest mnóstwo fałszywych info nie ma konkretnych porad a ja potrzebuję pomocy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo konfiguracja w zielonym menu jest pod dany pojazd zależnie od jego wyposażenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie samemu tego nie ogarnę jestem za krótki. Mogę jedynie zepsuć dlatego potrzebna mi pomoc . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób zdjęcia każdego ustawienia z pozycji "car" (i wszystkich podpunktów w "car") i wrzuć tutaj, może coś znajdziemy.

Napisz jakie masz wyposażenie, czy masz :

ogrzewanie postojowe, szyberdach, ogrzewane siedzenia, elektryczne siedzenia, kamerę, czujniki parkowania (jakie), head up, ACC, zawieszenie aktywne, Audi Drive Select, elektrycznie składane lusterka, kompas w lusterku, asystent toru jazdy, asystent zmiany pasa ruchu, tempomat czy aktywny tempomat, kierownicę multifunkcyjną, hak holowniczy itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie teraz opis no cóż ....

napisze czego nie ma ...

1.Auto drive select, pneumatycznego zawieszenia , rozpoznawania znaków, aktywnego tempomatu, kompasu , asaystenta pasa, dodatkowego ogrzewania ,składanych elektrycznie lusterek,kamery cofania , podgrzewanych tylnych siedzeń , brak haka holowniczego , aktywnego zawieszenia.

Ma!

Podgrzewane przednie siedzenia , sterowanie elektryczne siedzeń tylko jeśli chodzi o podparcie i głebokość sterowane elektrycznie ,podgrzewane lusterka , kierownica multifunkcyjna , Wersja to s-line z 2015 rok 2.TDI 190 kM  skrzynia biegów manual, w załączeniu przesyłam zdjęcia pulpitu

 

IMG_20210319_072219.jpg

IMG_20210319_072230.jpg

IMG_20210319_072243.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujniki przód i tył działają obecnie ale nie działa graficzne wyświetlanie podczas cofania po prostu nie wyświetla. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o ten wyświetlacz który wyświetla na szybę to nie mam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gapinski napisał:

jeśli chodzi o ten wyświetlacz który wyświetla na szybę to nie mam.

 

Tak ten na szybie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż takich luksusów Audi mi nie dało jak wyświetlacz na szybie to wersja podstawowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...