Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Od czego jest ta rurka?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chyba mam pęknięta rurkę możecie podpowiedziec za co ona może odpowiadac? W jakie możliwe objawy jej uszkodzenia? 

IMG_20210305_164902.jpg

IMG_20210305_164749.jpg

IMG_20210305_164848.jpg

Edytowane przez Kamil-Bex

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

o ktorej rurze mowa? bo wrzuciles zdjecia kilku nie zaznaczajac konkretnej :D

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, DivaynEays napisał:

o ktorej rurze mowa? bo wrzuciles zdjecia kilku nie zaznaczajac konkretnej :D

Hej chodzi mi o tą po prawej stronie

Edytowane przez Kamil-Bex

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, Kamil-Bex napisał:

Hej chodzi mi o tą po prawej stronie

 

IMG_20210318_101144.jpg

Opublikowano

Od układu SAI

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, Kamil-Bex napisał:

Ok. Chciałem zabrać się za wymianę n75 alena rurkach od n75 są obejmy zaciskowe których nie mogę zdjąć czy do tej operacji muszę ściągnąć pas przedni? 

 

Opublikowano

A po co? przecież tam jest dobry dostęp. Obejmy trzeba na chama zerwać jak nie chcą po dobroci i założyć nowe opaski ślimakowe.

Opublikowano

To jest rura od odmy, nie od SAI. Przez nieszczelnosc w tym miejscu lapie lewe powietrze, ale patrzac na to co sie wydobywa spod gumy to cala odma do wyjecia i czyszczenia ;)

Opublikowano
  • Autor
15 godzin temu, DivaynEays napisał:

To jest rura od odmy, nie od SAI. Przez nieszczelnosc w tym miejscu lapie lewe powietrze, ale patrzac na to co sie wydobywa spod gumy to cala odma do wyjecia i czyszczenia ;)

No właśnie to co się wydobywa ma twarda strukturę nw co to. A w środku delikatnie czarny nalot czyli chyba jest ok. Chcę wymienić ta rurkę bo jest delikatnie popękaną i obejmę nowa bo ta słabo wygląda będę się tym zajmować na dniach. No i do wymiany mam n75 już kupiony tylko nie mogę ściągnąć oryginalnych Obejm z n75 a nie chce pchać na siłę żeby czegoś nie uszkodzić jest jakiś sposób 

Opublikowano
5 godzin temu, Kamil-Bex napisał:

No właśnie to co się wydobywa ma twarda strukturę nw co to. A w środku delikatnie czarny nalot czyli chyba jest ok. Chcę wymienić ta rurkę bo jest delikatnie popękaną i obejmę nowa bo ta słabo wygląda będę się tym zajmować na dniach. No i do wymiany mam n75 już kupiony tylko nie mogę ściągnąć oryginalnych Obejm z n75 a nie chce pchać na siłę żeby czegoś nie uszkodzić jest jakiś sposób 

Ja używam takich drobnych haczyków do rozginania fabrycznych obejm

Opublikowano
  • Autor
14 godzin temu, DivaynEays napisał:

Ja używam takich drobnych haczyków do rozginania fabrycznych obejm

Już udało mi się to wymienić użyłem trochę więcej siły i zeszło po wymianie nie słychac żeby turbo przeladowywalo ciągnie ładnie. A tu moja lalka pozdrwiam

IMG_20210306_211731.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.