Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Jestem tu nowy i na pewno nie raz będę potrzebował pomocy

Pozdrawiam wszystkich

• Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie w klubie : a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :cześć:

,,,

Witam wszystkich forumowiczów ze słonecznej dzisiaj Stróży.

Zdzisław

Witam wszystkich,

na stanie A4 B6 1.8t 150km AVJ z multitronic - tak żyje i sie trzyma ;)

Rodzina samochodów powiększy się o A4 B7  2.5 V6 BDG lub 2.0 tdi 140 km - planowane na wiosne

Cześć!

Mam na imię Paweł i mieszkam na Śląsku :P . Na moim koncie są już 24 lata no i tak się składa, że nie patrząc na czasy w których obecnie żyjemy pół roku temu wywiało mnie do Vejle w Danii :lol: Nie wchodząc w szczegóły doszło do tego że w przyszłym tygodniu stanę się posiadaczem pierwszej w swoim życiu a4-ki :wub: osoba od której ją kupiłem dosyć dużo mi powiedziała na jej temat i zawsze mogę o coś zapytać ale myślę, że warto znać opinie na jakiś temat nie tylko od jednej osoby :whistling: jeśli o mnie chodzi to jestem w trakcie kursów po których będe miał zawód mechanika bo takie jest moje główne zainteresowanie :drool3: fakt, szkołę średnią niestety wybrałem ze złym kierunkiem ale według mnie patrząc po tym czasie to za wcześnie na takie wybory. Człowiek w tym wieku nie wie co chce robić w życiu, przynajmniej nie wszyscy :dontknow: ale takie moje zdanie.

Także ten witam wszystkich i życzę miłego dnia :gicior:

Edytowane przez Nunhaku
Zmiana miejsca

,,,

Nowy na stronie, pierwszy post. Witaj! Mam AUDI A4 B8.

Zastanawiałem się nad przekładkami kół. Nienawidzę wyglądu zatopionych kół na karoserii!

Planuję dokupić założone podkładki dystansowe 3/4 cala lub 1/2 cala, niezbyt grube, ale czy ktoś użył ich w fabrycznym ustawieniu koła?
Martwię się o bezpieczeństwo. Bo widziałem w internecie okropne fotki kół wyskakujących bcz z przekładek.

Poszukuję więc dowodu BEZPIECZEŃSTWA PRZEKŁADEK KÓŁ i oto artykuł, który uzyskałem z internetu.

Jeśli tak, jaki rozmiar lub jaką markę polecasz.
Z góry dziękuję

Edytowane przez Geoffrey Geraint

Witam wszystkich

Gdańsk, posiadam audi a4 b6 1.8t AVJ 180km Avant Quattro

,,,

Mam na imię Józef i mieszkam w Rzeszowie.