Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podgrzewane fotele audi a4 b6


Kondziuuu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem chce podłączyć podgrzewane fotele z audi a4 b6 do a4 b5, adaptery już zrobiłem fotele siedzą, całą wiązkę również mam tylko ze z b5. Z tego co mi się wydaje jest to do zrobienia tylko nigdzie nie mogę znaleźć opisu przewodów wychodzących z fotela jak i która jest to kostka. Jakby ktoś się znalazł kto by mi objaśnił który przewód odpowiada za co byłbym mega wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ELSA.
POBIERZ PROGRAM i masz wszystko na tacy.

Edytowane przez GreGoriO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mam problem z tym programem, bo bazy danych nie chce mi czytać po wybraniu modelu. 

Jakbyś dał radę wstawił byś mi zdjęcie schematu wiązki z b6? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kondziuuu napisał:

No właśnie mam problem z tym programem, bo bazy danych nie chce mi czytać po wybraniu modelu. 

Jakbyś dał radę wstawił byś mi zdjęcie schematu wiązki z b6? 

musisz ściągnąć bazę danych dla audi a ponadto schematy są tylko w języku angielskim, jeśli zalogujesz się przy pomocy języka polskiego, to otrzymasz błąd o braku danych.

Gdybyś miał uzupełniony profil na forum to może już byś dawno miał te schematy, ale tak to nie bardzo się komuś chce pytać co tam za auto masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.03.2021 o 15:04, MaTeo85 napisał:

musisz ściągnąć bazę danych dla audi a ponadto schematy są tylko w języku angielskim, jeśli zalogujesz się przy pomocy języka polskiego, to otrzymasz błąd o braku danych.

Gdybyś miał uzupełniony profil na forum to może już byś dawno miał te schematy, ale tak to nie bardzo się komuś chce pytać co tam za auto masz.

Uzupełniłem profil, tylko że potrzebuję jak pisałem wyżej schemat z b6 a posiadam b5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...