Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rodzinne kombi czyli kolejne B8 tylko teraz S4 Lift by Re!keb


reikeb

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, po ponad roku oczekiwania udało się w końcu trochę obniżyć autko i wygrać walkę z lękiem wysokości ?

Wlecił gwint Kw V2 i auto od razu lepiej się prowadzi i prezentuje.

Twardość ustawiłem na połowę ale tył chyba muszę skręcić na full gdyż przy lekko zapakowanym bagażniku i full baku na dołkach dobija mi zawieszenie i lekko przyciera o nadkole opona ? 

Tył mam podniesione z tego co czytałem w instrukcji raczej na full więc tylko twardość mnie ratuje. Może ktoś miał doświadczenia z tym zawieszeniem i coś doradzi? :)

REI01021.jpg

IMG_20230612_204445_161.jpg

IMG_20230611_202202_567.jpg

IMG-20230611-WA0003.jpg

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w sedanie na KW comfort podobna sytuacja z tyłu. Przód elegancko, ale tył zawsze jest ciężej wyregulować i faktycznie żeby można było swobodnie jeździć jestem na końcówce regulacji (przy załadunku - bagaże itd. potrafi przytrzeć opona 245/9J/ET33). Wydaje mi się ze wszystkie sprężyny maja ten problem w B8, miałem eibach i tył tez niżej był. Jest opcja w przypadku samych sprężyn na podkładki OEM ale w przypadku gwintu i tej nakrętki to nie przejdzie (jedynie jakaś podkładka pod ten element regulujący moim zdaniem ale to też z 0,5 cm max. Też jest kwestia trwałości amorka, jak będzie pracował tylko na końcowym zakresie to może za długo nie wytrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem gwinta h&r i tam sporo regulacji było z tyłu, gorzej zaś z przodem miałem praktycznie na górze a siedziała fajnie, ;) tak fajnie że szersze opony jak 235 tarły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...