Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Moja Audiczka :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich Klubowiczów A4 :a4fan: ja również chciałbym pochwalić się moją sucz :) Auto jest sprowadzone z zagranicy, generalnie jestem zadowolony z zakupu :th:

1.9TDI 110KM AFN

Wyposażenie:

- 2 AIR-BAG

- 2 elektryczne szyby

- 2 elektryczne lusterka

- ABS

- climatronic

- regulacja foteli

- regulacja kierownicy

- regulacja świateł

- podłokietnik przedni oraz tylny

- składana tylna kanapa

- drewniane wykończenie wnętrza

- ciemna tapicerka welurowa

- autoalarm + domykanie szyb z pilota

- felgi 17"

- radioodtwarzacz JVC KD-G351

- tylne głośniki basowe Focal 165 CA

- podświetlenie nóg LED SMD (przód i tył)

Zdjęcia

2e2dts7.jpg

s4xd3a.jpg

m90qz7.jpg

2qxw7pt.jpg

20p7fb8.jpg

j9oqdt.jpg

Wnętrze

246w26d.jpg

2val1xx.jpg

2dspwk0.jpg

Komentarze mile widziane :thankyou2:

Opublikowano

bardzo ładna seria :good: fele równiez robią wrazenie :slina: pokaż fotki wnętrza :wink4: planujesz jakies mody :kox:

Opublikowano

Kolega z Zamościa to może ten temacik kolegę zainteresuje-> http://www.a4-klub.pl/smf/lubelskie_wojewodzkie_spoty_audi_a4_klub_polska_26042009_chelm_godz_1500-t57380.930.html

Zapraszam :hi:

A autko ładne :good: Zmień lampki na poliftowe i będzie super :cool1:

Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano

zapraszamy na spocika wojewodzkiego w Chełmie :good: ekipa z ZMC sie wybiera to możesz dołączyć do nich i przyjechać :wink4:

Opublikowano
  • Autor
:gicior:
Opublikowano

:good: Ładne auto, ciekawe felgi i kolorek jak mój.

Zmień światła przednie światła na zespolone.

Też myślę o chromowanych obwódkach wokół szyb.

A zawias seryjny czy obniżany? Też mam siedemnastki ale jakoś tył poszedł mi w górę a u Ciebie widzę, że wszystko masz ok.

Opublikowano
  • Autor

Dodałem 2 zdjęcia z wnętrza tak jak prosił _Solar_ :wink4:

Zawias seryjny, nie był (chyba) obniżany i raczej nie zamierzam go obniżać :gwizdanie:

Tył Ci armistead może siądzie jeżeli niedawno wymieniałeś sprężynki :wink4: zaraz looknę na Twój :naughty:

Opublikowano

wnetrze takie samo jak u mnie :wink4: tylko ze ja mam trojramienna kierownice :decayed::tongue4:

Opublikowano

Auto bardzo fajne :)

Napisałeś felgi ori 17'' - nie było tego rozmiaru w 17'' oryginalnie :gwizdanie:

Opublikowano

ten wzór w 17" wygląda tak jak ten obrazek, który Jerzu lubi wklejać :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

serio to są 17'stki :)

Opublikowano

serio to są 17'stki :)

Wierzę. Ale znaczy to, że nie są ori, tylko plastelina :)
Opublikowano

Skoro twierdzisz, że są one oryginalne, powiedz z jakiego modelu one pochodzą. Ten wzór to MAM8 (kiedy jest robiony dla Audi) i najmniejszy rozmiar to 18''.

Opublikowano

- climatronic dwustrefowy

z calym szacunkiem - nie potrafie sie dopatrzec tutaj klimy dwustrefowej :) toz to przeciez zwykly climatronik...

Opublikowano
  • Autor

poprawiłem :oops:

Opublikowano

zazdroszczę feluni :)

Opublikowano

Kolorek taki sam jak mój... :> Super się prezentuje...Felgi extra :good::shocked:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

dzisiaj szukałem dobrego lakiernika i spotkałem znajomego tzn. mojego starego, który go zna... (wie, że ładnie maluje) pokazywałem co gdzie trzeba malować czyli: cały przedni zderzak, całą maskę + małe szpachlowanie maski = 400zł (w tym montaż elementów) i wg. mnie chyba nie jest drogo :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.