Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B9 2.0TFSI 252KM Quattro S-line BACK IN BLACK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
14 godzin temu, wampir napisał:

Głównie trasy czyli dwa razy na tydzień wyjadę zrobić 40km :)  

No to faktycznie robisz trasy :grin:

Nie myślałeś o oponach całorocznych? Przy dwóch kompletach to wcześniej je wyrzucisz ze starości jak z zużycia.

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, pelonek1 napisał:

No to faktycznie robisz trasy :grin:

Nie myślałeś o oponach całorocznych? Przy dwóch kompletach to wcześniej je wyrzucisz ze starości jak z zużycia.

Auto jest dla mnie a nie ja dla auta :)

Auto stoi bo nie musze jeździć (praca zdalna), ale jak przychodzi urlop to robię ponad 2000km w tydzień :)

Opublikowano

Jezeli nie będziesz przekraczał 100 km/h to nic im wielkiego się nie stanie. Natomiast powyżej 100 km/h, zużycie ponoć wzrasta dwukrotnie.:wink:

Opublikowano
  • Autor

Hehehe, jak przekraczasz 100 to bardziej w obecnych czasach można się martwić o inne koszty niż tylko zużycie opon :d

 

Opublikowano
44 minuty temu, wampir napisał:

Hehehe, jak przekraczasz 100 to bardziej w obecnych czasach można się martwić o inne koszty niż tylko zużycie opon :d

 

Paliwa też i innych rzeczy :dziura:

Opublikowano
  • Autor

Mandaty idą do góry kosmicznie. Nie pamiętam kiedy dostałem ostatni mandat, chyba z 10 lat temu, ale mimo wszystko. Strach przycisnąć ..

Opublikowano
2 godziny temu, wampir napisał:

Mandaty idą do góry kosmicznie. Nie pamiętam kiedy dostałem ostatni mandat, chyba z 10 lat temu, ale mimo wszystko. Strach przycisnąć ..

Jeszcze możesz depnąć:decayed: dopiero w grudniu trzeba uważać:kwasny:

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Na majówce robiłem trasę Opole -> Jelenia Góra i z powrotem.

Dla porównania ta sama trasa poprzednim autem czyli A4 B8 lift Allroad 2.0TFSI Quattro z automatem ZF8HP i oponami zimowymi 245/45/18  wyszło 7.9/100km.

Obecny sedan B9 2.0TFSI Quattro S-tronic  opony zimowe 225/45/18 zrobiła średnie spalanie 6.7/100km. 

Prędkości bardzo zbliżone - przepisowe :)

 

Opublikowano

fajne cyferki...

 u mnie nie ma mniej jak 10 :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Bo ja mimo 41 lat jeżdżę jak stary dziadek :D

 

Opublikowano

chciałbym tyle miec 

Opublikowano
  • Autor

Ja bym chciał miec 25 lat :D :D :D

Opublikowano
1 minutę temu, wampir napisał:

Ja bym chciał miec 25 lat :D :D :D

ja tez a tak mam 2 X po 25...

Opublikowano
  • Autor

Jak to mówią ... Młody chłop ;)

:D

Czuć różnicę względem 2x20? 

Opublikowano

yebie w krzyżu

Edytowane przez Dev

Opublikowano
  • Autor

:D :D :D

Jeden obraz wart tysiąca słów. Ten film wyjaśnia wszystko :)

Opublikowano

nie inaczej

Opublikowano
  • Autor

Tak sobie siedzę i z nudów myślę, że skoro ludzie zmieniają olej w silniku np. co 10tyś km zamiast 15tyś km jak ASO zaleca czyli skracają interwał o 1/3 czasu to podobnie pasuje skrócić interwał wymiany świec z 60tyś na 40tyś i np. wymiany oleju w skrzyni z 60tys na 40tyś km. 

Opublikowano
8 godzin temu, wampir napisał:

Tak sobie siedzę i z nudów myślę, że skoro ludzie zmieniają olej w silniku np. co 10tyś km zamiast 15tyś km jak ASO zaleca czyli skracają interwał o 1/3 czasu to podobnie pasuje skrócić interwał wymiany świec z 60tyś na 40tyś i np. wymiany oleju w skrzyni z 60tys na 40tyś km. 

W silniku co 10tys ale skrzynia to już inna kasa?

Opublikowano
10 godzin temu, wampir napisał:

Tak sobie siedzę i z nudów myślę, że skoro ludzie zmieniają olej w silniku np. co 10tyś km zamiast 15tyś km jak ASO zaleca czyli skracają interwał o 1/3 czasu to podobnie pasuje skrócić interwał wymiany świec z 60tyś na 40tyś i np. wymiany oleju w skrzyni z 60tys na 40tyś km. 

Dobrze gada, w górę dziada !!! 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.