Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Czarna Piękność Audi A4 1.8


MATIUS

Rekomendowane odpowiedzi

Po długich poszukiwaniach stałem się w końcu posiadaczem Audi A4 rocznik 1997 silnik 1.8 plus Gaz sekwencyjny KME

Kolor Czarny metalic :)

Wyposażenie :

ABS, wspomaganie kierownicy, centralny zamek + allarm, imobilajzer, el. szyby, el. lusterka, el. szyberdach,

klimatronik, 4x airbag, radio PIONEER DEH-2900MP plus ori zestaw głośników Przód tył, podłokietnik, kierownica rególowana w dwóch płaszczyznach, alufelgi ori 16 z oponami na Lato (205/55/16 ) oraz

alufelgi 15"+ opony zimowe (185/65/15), oraz Lampy typu Clear Ringi z przodu :)

Czego chcieć więcej :)

Autu niedługo stuknie 200 000tys wiec należy mu się nowy rozrząd ,Łańcuch napinający wałki rozrządu , łożyska,tarcze+klocki tył

narazie chyba tyle :) bo więcej do szczęścia mi nie potrzeba Tylko By Moja Czarna Niunia Dobrze służyła :)

Spalanie Gazu:

Średnio moja jazda po miesicie to (od 11-14 L gazu Na 100km)

na trasie mój rekord to 8L/100Km

Benzyny :

Trasa autostrada prędkość 130km 6.5L (Klima)

Miasto od 9.5---> :):)

auto od zakupu 04.2009r Sprawuje się naprawdę dobrze nigdy mnie nie zawiódł :)

Czerwiec 2010r

byłem nawet we Francji trasa przez 2 tyg 4200KM wróciłem cały i zdrowy a auto spisywało się znakomicie no i te drogi znów mógł pośmigać po niemieckich autostradach i innych gładkich drogach :)

oraz na Innym Paliwie wróciłem do Polski Z Pełnym zbiornikiem i jedziło mi się znakomicie lepsze odejście i nawet wskazówka tak szybko nie spadała :)

Mam nadzieję że pojawię się na Jakimś spociku Łódzkim albo ogólno Polskim jeśli czas i pieniążki pozwolą :)

Dziękuje za Opinie Mam nadzieję że będą te przychylne :)

dsc02404.jpg

dsc02405a.jpg

dsc05581.jpg

img0067b.jpg

dsc02408.jpg

1000024u.jpg

FOTKA Z WYMIANY FELG Moje Audi a4 1.8 20V oraz Audi a4 1.8 T 20v kolegi Rotter

dsc00122h.jpg

A tu z Niemieckim Konkurentem auto Kolegi

Audi a4 1.8 20V vs Opel Vectra 1.8 16V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego chcesz mniejsze fele? :blink: Nie zmieniaj ich :no: delikatnie jeszcze obniż autko i będzie super :good: Pokaż foty wnętrza :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nie zmieniaj felg bo są spoko (sam polowałem na takie :cool1:) leciutko obniż i będzie pieknie wyglądać :wink4:

No i kiera pewnie od eski bo s-line to nie było :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaprawki :blink: rdza? czy może raczej rysy?

ogólnie fajne autko

felg nie zmieniaj na mniejsze - nie ma sensu... a już napewno nie na 15"...

brat jest na forum? ja nie to go zaproś :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale lampy :wallbash:

Koła zostaw są bardzo ładne :good: prędzej wymień te ringi z przodu bo dla mnie pachną niezłym jarmarkiem, no chyba że Ci się podobają to :notworthy:

ogólnie jestem bardzo zadowolony

i żeby tak zostało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy mi się podobają i zostaną napewno :) nie jest to jakiś wiejski tuning jak dla mnie jest elegancko ,skromnie z klasą :)

a swiecenie tych lamp o niebo lepsze niż Orginalne Audi H4

No ale są gusta i guściki :) mimo wszystko dziękuje za Opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a swiecenie tych lamp o niebo lepsze niż Orginalne Audi H4

to na pewno, chyba nic nie świeci gorzej niż wspaniała żarówka h4 za perforowanym szkłem układjącym światło :decayed:

Ja bardzij myślałem o lampach z audi po II lifcie :naughty: ale spoko w porównaniu do lamp h4 są piękne :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :hi: autko pierwsza klasa. nie ma co dyskutować na temat lamp są po prostu świetne :>i pasują do koloru nadwozia. a co do felg moim zdaniem :cool1: ja też bym je zostawił i obniżył troche zawias bo za bardzo idzie buda w góre. ogólnie gratuluje udanego zakupu bryczki :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego chcesz mniejsze fele? :blink: Nie zmieniaj ich :no:

Dokładnie nie zmieniaj felg

felg nie zmieniaj na mniejsze

Zmień felgi zmień, mówie Ci! A jak sie bedziesz tych pozbywał to daj mi znać :naughty:

p.s. ładna furka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy zamianie na ori 16 napewno druga strona musi dopłacić :):) wiem co te koła są warte :) wiem jaki jest stan opon jak felg więc za Bezcen ich nie wypuszczę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jeżdze na 17" alufelgach ori Audi od kilku dni... :naughty::decayed:. Samochód nie tylko zajefajnie i cudownie wygląda, ale przy tym nie stracił właściwości jezdnych i jego ogólny wygląd zmienił się diametralnie :slina::blink::shocked:, aż nie mogę się z nim rozstać :confused4::(:naughty::decayed::kox:. Praktycznie nie ma różnicy czy na 15" czy 17" alufelgach. Zawieszenie dobrze tłumi nierówności i przy tym komfort jazdy taki jak był na 15".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a ja jeżdżę na 18' i gumach 225/40 i komfort bez porównania lepszy niż na 15' i jeszcze jak obniżę zawias teraz o 60mm to powinno być jeszcze lepiej... bueheh darujcie sobie takie teksty :polew: :polew: :polew:

co do furki... jak dla mnie to ściema szybek, lekka gleba, dymione kierunki, zmiana lampek i będzie kosa :naughty: i kierownica :tongue4::no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...