Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 Klub Polska "na motocyklu"


krzyniek

Rekomendowane odpowiedzi

zakładam ten temat z myślą o wszystkich którzy oprócz swoich a4 pasjonują się jednośladami :wink4:

na początek takie info:

VI Motocyklowy Zlot Gwiaździsty im. Księdza ułana Zdzisława Peszkowskiego Jasna Góra 2009

"W dniach 18-19 kwietnia, już po raz szósty odbędzie się rozpoczęcie sezonu motocyklowego na Jasnej Górze, organizowane przez Stoważyszenie Międzynarodowy Motocyklowy Rajd Katyński przy współpracy z klubem motocyklowym Knight Riders i Polskiem Ruchem Motocyklowym. Jest to wydarzenie wyjątkowe. Nie ma tu straganów, koncertów, piwa i innych „atrakcji”. Za to można spotkać tu prawdziwych motocyklistów. Jeżeli ktoś szuka imprezy z komercyjnymi atrakcjami, szkoda jego cennego czasu. To szczególne miejsce przyciągnęło w zeszłym roku ponad 15 tyś motocyklistów. Ludzi twardych i z charakterem, którzy w strugach deszczu przyjechali tylko po to, by wspólnie się pomodlić i spotkać sobie podobnych. Podmiotem tego wydarzenia są ludzie, a nie ich maszyny. Nie ma tu lepszych czy gorszych, bogatszych czy biedniejszych. Wszystkich łączy jedna pasja i to wystarczy. Opłaty za wjazd nie ma, koszulki zlotowej również. Znaczek owszem można dostać, dając datek na rzecz Polaków na wschodzie. Z zeszłorocznej zbiórki zakupiono dary w postaci książek, słodyczy i sprzętu sportowego dla polskich dzieci, które zostały dostarczone przez Rajd Katyński. Ufundowano też rzecz wyjątkową, a mianowicie dwa pomniki Jana Pawła II na Białorusi. Pomniki stanęły w Miorach i Szumielinie miejscach licznie zamieszkałych przez naszych rodaków. Jak bardzo ważny jest to symbol mogliśmy się przekonać podczas uroczystości odsłonięcia w trakcie VIII Rajdu Katyńskiego. Zlot Gwiaździsty to miejsce gdzie przede wszystkim się daje, a nie bierze. Ze zbiórki pluszowych zabawek dajemy radość dzieciom w domach dziecka, i świadectwo jacy są Polscy Motocykliści. Niestety znajdują się też tacy którzy chcieliby brać. Wielokrotnie odmawiano organizacji jakiegokolwiek handlu. Znalazła się jednak organizacja o nazwie Młodzi Młodym, która próbuje wykorzystać ogromną frekwencję do swoich komercyjnych celów, organizując konkurencyjną imprezę w tym samym miejscu i czasie. Ci ludzie nie mają nic wspólnego ze Zlotem Gwiaździstym.

Zbieramy się 18 kwietnia (sobota) przed klasztorem, gdzie o godzinie 18.00 odbędzie się spotkanie w sali o. Kordeckiego. Będą wyświetlane filmy z rajdów, a następnie Apel Jasnogórski. Nocleg oczywiście bezpłatny pod namiotem na Górce Przeprośnej, lub we własnym zakresie.

19 kwietnia (niedziela) o 10.00 rusza parada na Jasną Górę. O godzinie 12.00 Msza Święta i poświęcenie motocykli. Prosimy nie ustawiać wcześniej motocykli na błoniach jasnogórskich. Na błonia pierwsza wjeżdża a parada, spóźnieni motocykliści zbierają się na Starym Rynku i dołączają na końcu kolumny.

Wszyscy przywozimy pluszowe zabawki dla dzieci z sierocińców w Polsce i na Kresach Rzeczypospolitej. Przed ołtarzem będą baseny na pianę gaśniczą pożyczone od strażaków, i tam wrzucamy pluszaki.

To Nasze Święto! "

http://www.rajdkatynski.net

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę :)

pojawimy się już w piątek o 19 od nas będzie około 6 motocykli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo... Krzyniek. Niezła pomysła z takim wątkiem.

Nawet parę rzeczy przyszło mi do głowy :evil2:

Co do tematu.

Nie wiem, czy ja się wybiorę. To przedewszystkim zależy od tego czy uda mi się odzyskać tablicę rejestracyjną :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6e54037f3115193f39716936a9f42ab5.jpg

"Idzie wiosna, będą warzywa"

Te i podobne hasła bilbordowe można zobaczyć tu:

http://www.policja.pl/portal/pol/1/39449/Inauguracja_kampanii_quotUzyj_wyobrazniquot.html

http://www.uzyjwyobrazni.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przedewszystkim zależy od tego czy uda mi się odzyskać tablicę rejestracyjną :D

To jeszcze się z tym mordujesz?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przedewszystkim zależy od tego czy uda mi się odzyskać tablicę rejestracyjną :D

To jeszcze się z tym mordujesz?? :D

oj Tomku .... nie spamuj mi tu!

Wiciu blachę ma już od początku maja :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, odgrzeje kotleta :wink4:

mam zamiar coś jednośladowego kupić na ten sezon, coś do spokojnego pobrykania, środki to ok 7000 zł coś polecicie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, odgrzeje kotleta :wink4:

mam zamiar coś jednośladowego kupić na ten sezon, coś do spokojnego pobrykania, środki to ok 7000 zł coś polecicie :?:

też chce sprzęta teraz kupić za podobny budżet i myślę o fazerce 600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też stanąłem przed wyborem sprzętu :gwizdanie: z tym, że ja szukam do 10k i liczę na Fazera z 2002, czyli po lifcie. Fazer ze względu na to, że jest to jedyny naked z ładnie wyglądającą owiewką. a owiewka się przydaje :) poza tym podobno jest totalnie bezawaryjny.

wybieram też między Banditem a Hornetem, oczywiście obydwie 600-tki.

polecam poczytać arty na www.scigacz.pl , wszystko jest ładnie wyjaśnione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też stanąłem przed wyborem sprzętu :gwizdanie: z tym, że ja szukam do 10k i liczę na Fazera z 2002, czyli po lifcie. Fazer ze względu na to, że jest to jedyny naked z ładnie wyglądającą owiewką. a owiewka się przydaje :) poza tym podobno jest totalnie bezawaryjny.

wybieram też między Banditem a Hornetem, oczywiście obydwie 600-tki.

polecam poczytać arty na www.scigacz.pl , wszystko jest ładnie wyjaśnione :)

bandit to troche nie przystoi do tego porowniania. to duzo spokojniejszy klasyk, z kiepskim zawiasem i prehistorycznym silnikiem (mowimy o 600 a nie 650)

ale Hornet moim zdaniem wygrywa stylistyka (bez owiewki) i mimo wszystko silnikowo jest chyba ciut lepszy. ale Fazer wlasnie ma fajna owiewe i szczerze polecam, chociaz jak zadajecie pytania o to co kupic to napiszcie chociaz do czego wam ten srpzet, do zabway czy trasy czy co i czy wogle czyms jezdziliscie... bo mimo wszystko blisko 100koni w hornecie i fazerze to na pierwsze moto wymaga niezlej rozwagi. bandit z jednej strony jest barzdiej potulny ale tez jest ciezszy i sie gorzej prowadzi...

jak juz kiedys opisywalem, dla calkiem poczatkujacych polecam ER6 ( N, lub F jak kto woli owiewki)

bajcznie latwo sie prowadzi, jest na wtrysku a za niewielka kase mozna naprawde swiezy rocznik kupic. a jak sie chce to 200 poleci ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam suzuki sv 650. tylko po lifcie, juz na wtrysku. niby tylko 72 konie ale jest elastyczny, ma fajny dzwiek i łatwo sie prowadzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko er6n(f) za 7000-8000 zl nie kupi, nie ma sily.

z tyle to er5 najwyżej :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy ma na sprzeadz er6n , mysle ze sporo taniej niz allegro odda ... tak jakby cos..

chyba ze juz sprzedał...

ale spojarzelem teraz na llegro to faktycznie ceny zwariowaly. pamietam jak ponizej 10 moznabylo przebierac w nich, nowy kosztowal ponizej 20... ale kursy walut sie zmienily i ludzie docenili w koncu te moto...

no to niestety trzeba troche dolozyc, ale sprzecik i tak sympatyczny...

jakby kto chcial kupic cos lekko rozbitego do naprawy i jazdy to mam dobrych znajomych co nie sciagaja totalnych trupow no i nie naprawiaja ich tylko sprzedaja tak jak przyjechaly najczesciej.

kazdy sam sobie oceni czy warto sie abwic w naprawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ceny w gorze bo i sezon przed nami, dobra pora na sprzedaz, nie na kupno :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...