Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] 1BE na standard

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chcialbym wymienic zawieszenie które posiadam (1BE) na coś bardziej komfortowego - co oprócz amortyzatorów musiałbym wymienić ?

Tylko proszę o brak uwag w stylu "przecież 1BE jest świetne" - ja chcę bardziej komfortowe

pozdrawiam

Opublikowano

standard 1BA - ale czy ono jest bardziej komfortowe to nie wiem, na pewno jest wyższe.

sprężyny + amory

Opublikowano

Szerze mówiąc wymieniając zawieszenie 1be na 1ba ,komfort zwiększy się minimalnie :mysli: jeżeli chcesz poprawić komfort jazdy to zmniejsz raczej średnicę felg na mniejsze ,tyle że wtedy tracisz na przyczepności :hi:

Opublikowano

Szerze mówiąc wymieniając zawieszenie 1be na 1ba ,komfort zwiększy się minimalnie :mysli: jeżeli chcesz poprawić komfort jazdy to zmniejsz raczej średnicę felg na mniejsze ,tyle że wtedy tracisz na przyczepności :hi:

i wyglądzie ;)
Opublikowano

mam same sprezyny do sprzedania :)

a adaho ma cały komplet 1BA z amorami w super stanie :)

Opublikowano

czemu chcesz zmieniać ?? .... przecież to jest super zawieszenie , nawet nie zauważysz polepszenia komfortu przy zmianie na 1BA a wygląd zmieni się na gorszy .... przemyśl to jeszcze raz .... :wink4::)

Opublikowano

hmm wydaje mi sie ze odczuje :)

jak sie będzie kładł :) na prawo i lewo i pływał po drodze :)

Opublikowano

hmm wydaje mi sie ze odczuje :)

jak sie będzie kładł :) na prawo i lewo i pływał po drodze :)

dokładnie :naughty::good:

jak widzisz zwolenników 1BE i 1BV masz wielu :naughty:

Opublikowano

ja i tak długo wytrzymałem ;) bo z rok :)

i jezdizłem na serii i powiem ze naprawde było super o nic sie nie martwiłem

jak zalozyłem 1BE to róznica była spora :)

potem doszły stabilizaroty RS4 i potem 18

to juz mi wszytsko jedno ;)

Opublikowano

Nie gadajcie. Na 1BA czuc naprawde komfort [jesli felga to np. 16"], na 1BE jest juz sztywniej, a na 1BV twardo.

Opublikowano

Witam, możemy się zamienić na sprężynki

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za info. Felgi mam już 16' więc raczej 15 już nie założę. :) Choć jak prześlę zdjecia to raczej źle nie wyglądają. Jeśli chce pojeździć sportowo to zasiadam w gokarcie - tam jest prawdziwe twarde zawieszenie. A na codzień i polskie drogi wolę komfort. Nie wiem czy to ma jakiś wpływ ale wydaje mi się że szybciej zuzywaja się opony z twardszym zawieszeniem - szczególnie że codziennie robie ok 200 km. Ale jeśli zwiększenia komfortu nie odczuję to może nie warto...

Co musiałbym jeszcze wymienić oprócz sprężyn i amortyzatorów ?

Opublikowano

Możemy zamienić się na jakiś czas :decayed:. Ja Ci dam cale swoje, a Ty mi cale swoje :cool1: Mam full standard

Opublikowano

Ja też mam standard więc chyba mija się z celem :>

Opublikowano

Chcialbym wymienic zawieszenie które posiadam (1BE) na coś bardziej komfortowego - co oprócz amortyzatorów musiałbym wymienić ?

Tylko proszę o brak uwag w stylu "przecież 1BE jest świetne" - ja chcę bardziej komfortowe

pozdrawiam

Chetnie zamienia moj standard na 1BE :gwizdanie:

Opublikowano

Z tego co wiem to zawieszenie jest pod konkretny silnik i napęd (ośka, quattro). Więc nie proponujcie kolesiowi spręzyn od 1.9 do 2.5 bo zamiast podnieść to mu siądzie jeszcze bardziej :polew:

Opublikowano
  • Autor

czy ktoś wie gdzie w Krakowie mogę znaleźć dobry warsztat od zawieszeń ?

Opublikowano

Parametry naszych furek pasują do siebie, także z chęcią się z tobą zamienię.

A niech tam. Niech stracę :decayed:

Coś tam jeszcze dorzucę :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.