Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B9 2.0 TFSI Quattro Manhattan Gray

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam szukałem autka do codziennej jazdy i padło na A4 B9

zakup trafiony w 100% wersja Prestige (wszystko co możliwe)

od razu zdecydowałem się na grube mody 

w pierwszej kolejności wymiana hamulców na większe przód 375mn 6 tłoczek tył 350mn 

felgi też poszły do zmiany

zmieniłem IC na wagnera

dolot stożek CTS

turbo nowiutkie TTE440L (zobaczymy ile wyjdzie na hamowni u Gregora10

 

 

20210705-071644-Du-y.jpg

 

20210705-071657-Du-y.jpg

 

20210705.jpg

 

20210707-114555-Du-y.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez sanczo17

Opublikowano
  • Autor

Od razu poszły grube mody

nowe felgi kute 19 od R8

i zmiana hamulców, IC, Turbo, Dolot

 

20210713-203606-Du-y.jpg

 

20210715-113224-Du-y.jpg

 

20210720-185843-Du-y.jpg

 

20210721-132132-Du-y.jpg

 

20210722-122926-Du-y.jpg

 

20210723-152433-Du-y.jpg

 

Taka jest różnica turbiny na STAGE 3

Edytowane przez sanczo17

Opublikowano

Gratulacje i bezawaryjnej jazdy!

Fotki musisz zmniejszyć. Gdy są zbyt ciężkie nie da rady ich wrzucić. 

Opublikowano

Gratulacje, piękna fura. Pomyśl o matrixach jak dużo jeździsz nocą. ?

Opublikowano
16 minut temu, vvalery napisał:

Gratulacje, piękna fura. Pomyśl o matrixach jak dużo jeździsz nocą. ?

Matrixy są rzeczywiście bardzo przydatne:wink::thumbup1:

Opublikowano

Gratulacje ? Dawaj więcej zdjęć ?

Opublikowano
  • Autor

Teraz tak A4 wygląda

 

20210724-093159-Du-y.jpg

 

20210724-093228-Du-y.jpgupload images

 

20210724-093244-Du-y.jpg

 

20210724-093255-Du-y.jpg

 

20210724-105215-Du-y.jpg

 

20210724-105229-Du-y.jpg

 

20210724-105244-Du-y.jpg

 

 

20210724-110729-Du-y.jpg

 

Już nie długo na innym forum drugi projekt S3 STAGE 3 i 500+


www.A3-Club.net - Klub miłosników samochodów Audi A3 i S3 | tuning, benzyna, diesel, gaz, zdjecia

 

20210618-203948-Du-y.jpg

 

 

 

Edytowane przez sanczo17

Opublikowano

Wnętrze?

Opublikowano
  • Autor

W sumie nie zrobiłem jeszcze a dziś już nie zrobię A4 u Gregora10 jest teraz

ale mogę podesłać z ogłoszenia jak wyglądała

 

image-33-Du-y.jpg

 

image-34-Du-y.jpg

 

image-35-Du-y.jpg

 

image-36-Du-y.jpg

 

image-39-Du-y.jpg

 

image-42-Du-y.jpg

 

image-43-Du-y.jpg

Opublikowano

Czy Ty masz pakiet sportowy s line bo wydaje mi się, że mój niżej siedzi, albo takie złudzenie.

Heble super no i w dół.

B55BF674-20AB-4437-8A7C-B2864ECD77A0.jpeg

Opublikowano
  • Autor

Tak samo

pewnie takie złudzenie

bynajmniej ja nie widzę różnicy

doczytałem i mam taki pakiet

WQB -   S line Sports package for USA

 

Edytowane przez sanczo17

Opublikowano
4 minuty temu, sanczo17 napisał:

Tak samo

pewnie takie złudzenie

bynajmniej ja nie widzę różnicy

 

Może. Auto petarda, a jak wyjedzie z Jasła to mało kto podskoczy. ?? Pozazdrościć.

Opublikowano

Wygląda super:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Powiem Tak

teraz to autko jedzie!

 

Audi-A4.jpg

 

2021-07-25-at-07-24-52-Du-y.jpg

 

Edytowane przez sanczo17

Opublikowano

fajna b9, śledzę poczynania z eską na A3 Forum, też walczę z moją A3 :decayed:, co tam będzie w s3 że chcesz przekroczyć 500?

Edytowane przez marcin_o23

Opublikowano
  • Autor

Turbina jest  TTE535 więc zapas będzie potężny

rozmawiałem z Gregorem na początek zrobimy jakieś 470 KM  i zobaczymy jak to będzie pracowało

w graty do S3 bardzo dużo poszło więc jest trochę tego

myślę ze do 1m będzie już zrobiona finalnie

 

Edytowane przez sanczo17

Opublikowano

U mnie też wpadnie akebono , nie myślałeś żeby je pomalować np na żółto . 

Obserwuje fajny projekt . :thumbup1:

 

fullsizeoutput_268b.jpeg

Opublikowano
  • Autor

cze

nie

to ma być sleeper wiec nie rzucający się w oczy :)

ale przy kupnie miałem wybór żółte, czerwone  lub surowe

wybrałem surowe

Edytowane przez sanczo17

Opublikowano
14 godzin temu, sanczo17 napisał:

cze

nie

to ma być sleeper wiec nie rzucający się w oczy :)

ale przy kupnie miałem wybór żółte, czerwone  lub surowe

wybrałem surowe

Daniel czy one zmieszczą się do felg 18' oryginalnych Audi Sport ? Mam takie na zimę i zmieniając heble można się zimą zdziwić.

Opublikowano
7 godzin temu, vvalery napisał:

Daniel czy one zmieszczą się do felg 18' oryginalnych Audi Sport ? Mam takie na zimę i zmieniając heble można się zimą zdziwić.

Z tarczą 375 raczej nie podejdą pod 18 cali 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.