Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Doposażenie Audi A4 B9 w Auto Hold

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich, 

Gdzie najlepiej kupić przycisk AH z wiązką?

szukam w necie ale większość ofert to jest „montaż”

Jak wasze doświadczenia z przyciskami „ze wschodu”? Podobno jakość jest kiepska i szybko się wycierają..?

 

pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Na ali kupisz. Niektórzy tutaj włyśnie na ali kupywali.

Opublikowano
9 godzin temu, sir.sokol napisał(a):

Witam wszystkich, 

Gdzie najlepiej kupić przycisk AH z wiązką?

szukam w necie ale większość ofert to jest „montaż”

Jak wasze doświadczenia z przyciskami „ze wschodu”? Podobno jakość jest kiepska i szybko się wycierają..?

 

pozdrawiam

Bez sensu kupować przycisk na ali. 

W serwisie kosztuje około 200zl i masz pewność że to oryginał. 

 

4M1927143b Nr części zamienia się na 8W1927143A.

 

 

Przycisk na ali 250PLN

 

Wiązkę możesz sobie zrobić sam potrzebna jest tylko wtyczka z pinami. Na aledrogo płaciłem 15zł za wtyczkę  

Wiązka na ali od 70zl

Opublikowano
  • Autor

Numery części i wiązek podane są w pierwszym poście. 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Kurka niby ta B9 świeża a w standardzie nie ma Asystent Auto Hold  to w   A6 C7  każda miała

chyba będzie głupotą przejście z C7 na B9

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Krzysztof86 napisał(a):

Kurka niby ta B9 świeża a w standardzie nie ma Asystent Auto Hold  to w   A6 C7  każda miała

chyba będzie głupotą przejście z C7 na B9

C7 to stara buda i technologia z 2011 r. więc jak chcesz świeższe i nowsze auto to kup B9.

 

Edytowane przez Muskel1

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja chyba robię coś źle. Nie mogę zakodować sterownika 03 abs  odrzuca mi kodowanie 

20230405_214730.jpg

20230405_214702.jpg

20230405_214648.jpg

20230405_214623.jpg

20230405_214503.jpg

Opublikowano
  • Autor

Jaki komunikat wyskakuje?

31 poza zakresem?

Musisz w sterowniku 03 zmienić oba bajty dopiero zatwierdzić, a nie zatwierdzać po każdej zmianie.

Opublikowano

Zmieniam oba od razu i odrzuca z tym że robię to w a5 8w ale to chyba nie ma różnicy?

Opublikowano
  • Autor

Nie ma różnicy.

 

Sterownik ABS 03

Wpisujemy kod dostępu 40168

Najpierw w Byte 18 zmieniamy Bit 6 z 0 na 1 czyli x1xxxxxx następnie przeskakujesz do 
 Byte 30 zmieniamy Bit 1 z 0 na 1 czyli xxxxxx1x

dopiero teraz potwierdzasz.
 

 

Wklej tu oryginalne kodowanie.

Opublikowano

Oryginalne że sterownika 03 to

18AA409A28A20A9A11A44893008052A2E6259A180214508812004A4567A459

Opublikowano
  • Autor

W 09 też już zakodowałeś?
Jeżeli nie, to zakoduj najpierw w sterowniku 09, następnie kod dostępu w sterowniku 03 i wklej to kodowanie

18AA409A28A20A9A11A44893008052A2E625DA180214508812004A4567A45B

 

Opublikowano

Autoholda zakodowalo ale wywala mi błędy asystenta jazdy w korku, pre sense, 

Opublikowano
  • Autor

Musi być inna przyczyna. To kodowanie, które wkleiłeś, to nic innego jak to, które próbowałeś sam wpisać tylko metodą kopiuj-wklej.

Nie pomyliłeś się gdzieś w okablowaniu?

Auto hold działa normalnie?

Opublikowano

Podłączone wszystko zgodnie z opisem, sprawdzałem jeszcze 3 razy na sam koniec. 

Jednak przejechałem się kawałek i błąd znikł, tempomat działa normalnie, trzyma odległość. Jutro sprawdzę pozostałe funkcje i dam znać! Dzięki za pomoc ;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ma ktoś może numer przycisku hamulca ręcznego tylko do manualnej skrzyni ? . Pompę ABS mam ESP9 Plus więc chyba mogę dołożyć AH ? 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 21.04.2023 o 18:24, oli45 napisał(a):

Ma ktoś może numer przycisku hamulca ręcznego tylko do manualnej skrzyni ? . Pompę ABS mam ESP9 Plus więc chyba mogę dołożyć AH ? 

8W1927225A

 

 

 

 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

Dziękuję bardzo za pomoc Muskel1 

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Hej

Mam 2 pytania:

 

1. Ogolnie autohold to "asystent ruszania pod górkę", czy ten system tez wspomaga przy jezdzie w korku? czy w jakichs innych sytuacjach - bede wdzieczny za opis.

 

2. Czy zakup przycisku i tej wiazki bedzie wystarczajacy?

ALLEGRO.PL

czy lepsza taka wiazka?:

 

 

Opublikowano
  • Autor

Gdy tylko się zatrzymasz klocki zostają dociśnięte do tarczy, co zapobiega toczeniu się auta. Tak jakbyś za każdym razem przy zatrzymaniu się zaciągał ręczny i przy dodaniu gazu (ruszeniu) zwalniał ręczny. Tak to działa tyle, że automatycznie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.