Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Avant 2.0TDI BNA LZ9Y 198/421 GTC 1549VZ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Uszanowanko :hi:
Naturalna kolej rzeczy, z jednej audicy do drugiej, poprzednio 2 lata jeżdżone było A3 8L i kolejny wybór padł na B7 Avant
Auto kupione w grudniu 2020 także świeżak w moich rękach. Przy kupnie zależało mi najbardziej na wewnętrznym s-line i w miarę zadbanym stanie jak na cenę, w której szukałem.

Zaraz po zakupie :

132046154_398487098030854_6976035009710739041_n (1).png132283965_157944382332965_6063380302445268766_n.png132017815_938786146652713_6845220269619241269_n.jpg



Wyposażenie:
Silnik: 2.0TDI BNA 136KM(Bez DPF fabrycznie)
Skrzynia: 6-Manual
Rocznik: 2005
Zawieszenie: 1BV

Co zostało zrobione/Co w planach

Wymieniona turbina na GTC 1549vz, która wypluła 198/421 ✓ 

Customowy wydech 

Wymiana całego zawieszenia na nowe 
Piaskowanie sanek 
Zawieszenie gwintowane MTS GOLD 

SWAP hamulców przód na 320 ✓ 

Przyciemnione szyby ✓ 

Dołożona dokładka cupry ✓ 

Zmiana grilla na plaster miodu ✓ 

Dyfuzor na 2 końcówki 
Wymieniony cały tunel na tunel 2 din + dołożenie androida z kamerką cofania✓ 
Dołożony drugi cupholder ✓ 

Listwy S-line, lotka MS Design 


W najbliższych planach:

Zmiana lamp na biled 

Dołożenie elektryki tylnych drzwi

Centralny IC

Kierownica z multifunkcją

Dechroming

Nagłośnienie BOSE
Zmiana koloru :hi:
Reszta wyjdzie z czasem standardowo :naughty:

Aktualnie auto prezentuje się tak : 

IMG_3616.thumb.JPG.b292e7c9b20730091888cce5b18de691.JPG
IMG_3610.JPG217357470_1155042725008004_2601437515530115305_n.jpg

267803991_1580823702257663_833618891627767723_n.thumb.jpg.927910aff5e6abb11e5a7279ba967b4e.jpg

251521034_244000007712294_4077558868984978024_n.thumb.jpg.321c45428ac8c53297d37358aa0c4428.jpg

 



Uwagi, porady mile widziane :a4fan:

 

 

Edytowane przez Akuku

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Cześć, fajne wozidełko. A teraz pytania:

1 - czy możesz wysłać więcej fotek przodu z dokładka

2 - co to za radio, jaki koszt i jak się sprawuje, co ma w sobie 

3 - grill gdzie kupiłeś ? Jaki koszt ?

Powodzrnja w modach

 

 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 22.02.2022 o 15:29, Gac3k napisał:

Cześć, fajne wozidełko. A teraz pytania:

1 - czy możesz wysłać więcej fotek przodu z dokładka

2 - co to za radio, jaki koszt i jak się sprawuje, co ma w sobie 

3 - grill gdzie kupiłeś ? Jaki koszt ?

Powodzrnja w modach

 

 

273951600_1379477065836772_5999363575673597505_n.thumb.jpg.3c8ca55605e35f061af98ac2d2dc0912.jpg273914211_480564030144586_6424939691619618433_n.thumb.jpg.f9aeed646556766eeb7cc7e4e3dc72eb.jpg

Radio kupione na allegro coś koło 1400zł, zależało mi na tym żeby było 4GB ram, i aby była gwarancja w Polsce(Przydało się, był problem z wyświetlaczem, jasność ekranu migała przy dziurach i zostało to naprawione w ciągu tygodnia)
Jeżeli chodzi o samo radio to jestem bardzo zadowolony, kamerka cofania dołożona, jakość dźwięku według mnie bardzo porównywalna do ori radia,  a reszta możliwości to wiadomo mapy google/yanosik/yt/spotify itd

Grill na allegro był kupowany, 400zł płaciłem 

Opublikowano
  • Autor

Listwy sline + lotka maxtona już na miejscu, mała przymiarka lotki i teraz tylko czekać na cieplejsze dni żeby to polakierować w kolor samochodu

273673473_2207937462689147_8018827205577882021_n.thumb.jpg.28bcba66ffee39754f2b54130283787b.jpg

1233.thumb.png.83b1d29f952cc27781e2f94cc501a870.png

Opublikowano

Dziękuję za info. Czekam na kolejne fotki i mody :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zmiana na setup letni, listwy już na samochodzie, lotka będzie klejona na tygodniu 

Felgi 18 8j, opony 225/40 Klebery
Tył dystans 17mm 
 

275072363_1635960603432128_3341124703533791300_n.jpg

274877068_270149981835784_3769973885981386020_n.jpg

Opublikowano
  • Autor

Lotka już na swoim miejscu, kolejne plany to oddać auto na sprawdzenie szczelności klimatyzacji bo ucieka czynnik a później w planach dołożenie multifunkcji i polerka 

0B3D3112-389F-4CA6-9B5C-3ECD7DE770FD.thumb.jpeg.296265d6a42182e99e17b44e175126c6.jpeg

A9C45C14-7FF2-4902-B8B9-FDAA234B1409.jpeg

Edytowane przez Akuku

Opublikowano

Od razu lepiej z ta lotką :) 

Opublikowano

W dół ją. :whistling:

Opublikowano
  • Autor
16 minut temu, dekiel 13 napisał:

W dół ją. :whistling:

Wstępnie był plan ze talerzyki na przód tylko, ale zmiana będzie na sprężyny, muszę rozeznać się jeżeli chodzi o to ile posadzić i jakie kupić 

Opublikowano
  • Autor
20 minut temu, K4rol81 napisał:

Od razu lepiej z ta lotką :) 

Niby mała rzecz a cieszy ?

Opublikowano
4 godziny temu, Akuku napisał:

Lotka już na swoim miejscu, kolejne plany to oddać auto na sprawdzenie szczelności klimatyzacji bo ucieka czynnik a później w planach dołożenie multifunkcji i polerka 

0B3D3112-389F-4CA6-9B5C-3ECD7DE770FD.thumb.jpeg.296265d6a42182e99e17b44e175126c6.jpeg

A9C45C14-7FF2-4902-B8B9-FDAA234B1409.jpeg

Świetnie siadły. To są listwy sline?

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, monopollo napisał:

Świetnie siadły. To są listwy sline?

Tak tak, ori sline 

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

Pogoda nie rozpieszcza ale klimatyzacja ogarnięta,  po kilkudniowym sprawdzaniu szczelności i szukaniu przyczyny okazało się, że winny był osuszacz

Przy okazji wpadło coś nowego 
Wielkie podziękowania dla @rs dziadek za ogarnięcie tematu zacisków, myślę że ten żółty kolor siądzie ciekawie :D Teraz tylko czekać na tarcze/klocki i ładną pogodę żeby to zmontować wszystko, zestaw będzie taki jak na tył, tarcze Zimmermann + klocki ferodo 
IMG_6182.thumb.jpg.57515149175c06474dc003c3372ca93e.jpg

Oprócz zacisków niestety muszę ogarnąć temat podsufitki, która opadła, może ktoś z Podkarpacia zna kogoś kto się tym zajmuje ? 

Opublikowano

Jak z montażem 1549? Sam chciałbym do siebie takie turbo, skąd brałeś? Wykres mnie powalił na kolana powiem Ci :D 

Opublikowano
  • Autor
42 minuty temu, Ivanek napisał:

Jak z montażem 1549? Sam chciałbym do siebie takie turbo, skąd brałeś? Wykres mnie powalił na kolana powiem Ci :D 

Z montażem turbiny było od cholery zabawy i przeróbek z tego co się dowiadywałem, podpora turbiny była dorabiana, wylot z turbiny tez był gdzie indziej i zrobiona jest przejściówka + trzeba się nakombinować bo jest bardzo mało miejsca żeby to wsadzić a wsadzał to znajomy Łukasza z Manufaktury mocy 

Turbine kupiłem na Allegro używana za 400zl

Ogolnie trochę modzenia jest ale przepaść nieziemska względem tego co było a co jest obecnie 

Edytowane przez Akuku

Opublikowano
2 godziny temu, Akuku napisał:

Z montażem turbiny było od cholery zabawy i przeróbek z tego co się dowiadywałem, podpora turbiny była dorabiana, wylot z turbiny tez był gdzie indziej i zrobiona jest przejściówka + trzeba się nakombinować bo jest bardzo mało miejsca żeby to wsadzić a wsadzał to znajomy Łukasza z Manufaktury mocy 

Turbine kupiłem na Allegro używana za 400zl

Ogolnie trochę modzenia jest ale przepaść nieziemska względem tego co było a co jest obecnie 

400zł turbina a resztę kosztów zdradzisz? Jak z downpipe? 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Ivanek napisał:

400zł turbina a resztę kosztów zdradzisz? Jak z downpipe? 

DP nie było robione, normalnie na ten moment kat jest, dp będzie robiony na wiosne prawdopodobnie razem z całym wydechem

Turbo 400, robota 600, strojenie 650

Opublikowano

Dzięki wielkie, ja myślałem że za samo turbo z 2000 wyłożyć trzeba bo myślałem o nowym ale chyba będę patrzył w kierunku używek, to chyba dość nowe turbo i raczej nie trzeba mieć dużych obaw. 

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Ivanek napisał:

Dzięki wielkie, ja myślałem że za samo turbo z 2000 wyłożyć trzeba bo myślałem o nowym ale chyba będę patrzył w kierunku używek, to chyba dość nowe turbo i raczej nie trzeba mieć dużych obaw. 

To co mam u siebie jest z A6 c7 o ile się nie mylę, 2.0TDi 177 także dość nowa turbina biorąc pod uwagę to dziadostwo które siedziało wcześniej w tym aucie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.