Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Palący się bezpiecznik A4 B7 2.0TDI


Damian2703122

Rekomendowane odpowiedzi

tak tylko informacyjnie - nigdy nie wkłada się większego bezpiecznika niż fabrycznie zaplanowany - no chyba że chcesz instalacje stopić i mieć jeszcze więcej do naprawy 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Banan napisał:

tak tylko informacyjnie - nigdy nie wkłada się większego bezpiecznika niż fabrycznie zaplanowany - no chyba że chcesz instalacje stopić i mieć jeszcze więcej do naprawy 

23 godziny temu, Muskel1 napisał:

Wymiana.

 

Myślałem że znalazłem przyczynę bo dwa kabelki miały lekko przeciętą izolacje, zaizolowalem wszystko porządnie i problem ustal ale na dosłownie chwilę, po przejechaniu 20metrow znowu to samo, dodam że jak przekerece zapłon to świeca się światła stopu odrazu, a bez zapłonu reagują normalnie na wciśnięcie, jakieś pomysły? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Muskel1 napisał:

Przełącznik stopu do wymiany na początek. 

Właśnie niedawno go wymieniłem ale na nie ori, może być tu problem ze nie jest ori? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujniki, zaworki i inne elektroniczne pierdołki tylko ori.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdążyłem jeszcze wymienić czujnika pod hamulcem ale zauważyłem że chyba jednak nie ma to znaczenia bo wczoraj jeździłem z 15km i dopiero po tym czasie się spalił bezpiecznik, ale nie o tym teraz, po kolejnej wymianie tego bezpiecznika żeby dojechać do domu, odpaliłem auto i gdy chciałem je zgasic to ku mojemu zdziwieniu po wyjęciu kluczyka ze stacyjki auto chodziło dalej, musiałem go zdusic na biegu, czy gdzieś się mogło zrobić tak duże spięcie że poszło aż tam, czy może mieć to jakiś powiązanie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem wyżej jakie komponenty wiszą pod tym bezpiecznikiem. Między innymi przepustnica. Ty najwidoczniej albo nie czytasz albo nie sprawdzasz tego co pisane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Muskel1 napisał:

Pisałem wyżej jakie komponenty wiszą pod tym bezpiecznikiem. Między innymi przepustnica. Ty najwidoczniej albo nie czytasz albo nie sprawdzasz tego co pisane.

Przecież przepustnica/klapa gaszaca nie jest w pełni odpowiedzialna za gaszenie silnika tylko w tym pomaga, poza tym stali się to po wymianie tego bezpiecznika kiedy był cały nie spalony i wszystko chodziło jak powinno 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykam temat, pomimo tego że auto codziennie stoi w garażu w centrum miasta to winna całego zamieszania najprawdopodobniej jest Kuna która przegryzła kable prowadzące do czujnika miski olejowej, po naprawie wszystko wróciło do normy. 

IMG_20210814_102917.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...