Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B6 Individual Avant by Seboll

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dawno była cisza…. 
i w ostatnim czasie zaczęło się odzywać łożysko……

 

przy okazji wymiany łożyska wleciały nowe tarcze textar oraz klocki textar , całość odświeżona żeby była przyjemniejsza dla oka ?

436A9724-F13A-4768-BC0C-0863FDE81FE4.jpeg

5A2A4649-1B1F-4429-86B7-516C10B46C81.jpeg

1A9B340E-CB12-43B2-BC5C-2728E7BE887F.jpeg

B561D18B-BB1D-4EEE-8B3A-9F3F29571C75.jpeg

B659C7BB-616E-40D2-9B37-3DAA1FB767CA.jpeg

933B506C-2831-476E-92B2-6A2FDE2C1C00.jpeg

9C81ACE2-6905-4C1F-BFFB-DD9FD221B250.jpeg

42A2A1A8-8877-4B34-9F00-4680A88B4071.jpeg

0CB9AFE9-D40B-432D-A1B7-6027D7C18180.jpeg

65D869F1-DFEB-4FBB-A6B5-5F45B22BC129.jpeg

F8A0AEF9-CDD0-46F4-988F-CDBE5D9416C6.jpeg

B2C44D80-7E58-4F74-BDFD-9A73D4EE2293.jpeg

49EF2A04-A857-4F79-86E7-AC54EB60C084.jpeg

8C1F83FF-6BAA-4E07-B06C-63A4F53F0DF2.jpeg

3E5B3943-7F21-4463-ADA2-D687BA2B7E27.jpeg

Opublikowano

Szkoda,  że nie dałeś zacisku 320 mm. Koszt tarcz ten sam, jedynie zacisk, a swoje sprzedałbyś. Zmieniłem tak z przodu,  bo tarcze biły. 

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Dawno nic nie wrzucałem bo nie było czasu na dłubanie….. ?

 

wiec ze mniam……..

- folia z przednich szyb zleciała (panowie Policjanci się czepiali)

- znaczki wleciały w czarny połysk 

- lampy tył folia 

- rejestracja tył bez ramki na taśmę dwustronna 

 

obecnie na dziś dzień autko tak się prezentuje 

 

plan jeszcze jest na dokładkę przód Maxton i tylny dufozor od b7, myśle końcówki wydechu dac inne….

 

 

IMG_9593.jpeg

IMG_9594.jpeg

IMG_9595.jpeg

IMG_9596.jpeg

Opublikowano

Tablica na taśmę ma też ten plus, że jak zamykasz bagażnik to nie ma wibracji co nie? 

Ładnie, mnie chyba w tym roku przed przeglądem również czeka rwanie folii..... W zeszłym roku szósta stacja dopiero podbiła, ach ci przybysze ze wschodu.. 

Opublikowano
5 godzin temu, Ivanek napisał(a):

Ładnie, mnie chyba w tym roku przed przeglądem również czeka rwanie folii.....

Boczne czy przednia też?

Opublikowano
6 godzin temu, george napisał(a):

Boczne czy przednia też?

Boczne przednie 

Opublikowano
  • Autor
17 godzin temu, Ivanek napisał(a):

Tablica na taśmę ma też ten plus, że jak zamykasz bagażnik to nie ma wibracji co nie? 

Ładnie, mnie chyba w tym roku przed przeglądem również czeka rwanie folii..... W zeszłym roku szósta stacja dopiero podbiła, ach ci przybysze ze wschodu.. 

dodatkowo jak włączysz muzykę i masz subwoofer to tez nie słychać wibracji tablicy

Opublikowano
19 godzin temu, seboll2 napisał(a):

Dawno nic nie wrzucałem bo nie było czasu na dłubanie….. ?

 

wiec ze mniam……..

- folia z przednich szyb zleciała (panowie Policjanci się czepiali)

- znaczki wleciały w czarny połysk 

- lampy tył folia 

- rejestracja tył bez ramki na taśmę dwustronna 

 

obecnie na dziś dzień autko tak się prezentuje 

 

plan jeszcze jest na dokładkę przód Maxton i tylny dufozor od b7, myśle końcówki wydechu dac inne….

 

 

IMG_9593.jpeg

IMG_9594.jpeg

IMG_9595.jpeg

IMG_9596.jpeg

 

 

Ile % miałeś przyciemnioną, że tak się czepiali ?

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, Michu1996 napisał(a):

 

 

Ile % miałeś przyciemnioną, że tak się czepiali ?

Mało miałem bo najjaśniejsza , tył jest smoła i środek cały czarny wiec wydawało się ze są ciemniejsze niż w rzeczywistości 

Opublikowano
14 godzin temu, seboll2 napisał(a):

Mało miałem bo najjaśniejsza , tył jest smoła i środek cały czarny wiec wydawało się ze są ciemniejsze niż w rzeczywistości 

Najjaśniejsza i takie problemy? Gdzie Ty jeździsz :grin:

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Michu1996 napisał(a):

Najjaśniejsza i takie problemy? Gdzie Ty jeździsz :grin:

jakby problem pojawia się nie na trasach czy w dużych miastach ale , obok mnie jest takie małe miasteczko około 10tyś ludzi i jakoś panowie Policjanci nie są zbyt mili...... szukają dziury w całym , najlepiej złapać pijanego na rowerze lub zabrać komuś dowód i dać mandat za stan techniczny ?

dlatego stwierdziłem , że nie będę się z nimi przepychał tylko zerwę to.... obecnie taryfikator mandatów za szyby poszedł mocno w górę więc pierwszy mandat mogą dać do 2500zł a drugi raz jak zostaniesz zatrzymany z tymi szybami to jest odgórnie 5tyś ?z dwojga złego lepiej za tą kasę pobalować niż płacić im ?

Opublikowano
37 minut temu, seboll2 napisał(a):

jakby problem pojawia się nie na trasach czy w dużych miastach ale , obok mnie jest takie małe miasteczko około 10tyś ludzi i jakoś panowie Policjanci nie są zbyt mili...... szukają dziury w całym , najlepiej złapać pijanego na rowerze lub zabrać komuś dowód i dać mandat za stan techniczny ?

dlatego stwierdziłem , że nie będę się z nimi przepychał tylko zerwę to.... obecnie taryfikator mandatów za szyby poszedł mocno w górę więc pierwszy mandat mogą dać do 2500zł a drugi raz jak zostaniesz zatrzymany z tymi szybami to jest odgórnie 5tyś ?z dwojga złego lepiej za tą kasę pobalować niż płacić im ?

 

Ile?! 2,5 k za szyby ? Gdzie to wyczytałeś ? 

Opublikowano
46 minut temu, Michu1996 napisał(a):

 

Ile?! 2,5 k za szyby ? Gdzie to wyczytałeś ? 

Do 2500

Ja 2 lata temu dostałem 200, kolega 2 miesiące temu 50

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj po dluuuuuugim leżakowaniu po zakupie, w końcu zamontowałem isofixy 

IMG_9826.jpeg

IMG_9827.jpeg

IMG_9828.jpeg

Opublikowano
  • Autor

no i żeby nie było , że nic się nie dzieje................

 

zamówiłem dyfuzor do tylnego zderzaka od B7 , oraz wczoraj udało mi się kupić od kolegi dystanse na tył 20mm na każdą stronę , dziś tylko śruby muszę ogarnąć i montujemy :D

 

później po południu dodam foty jak wygląda z dystansami

 

 

Bez tytułu.jpg

pol_pl_JRWS2-Dystanse-20mm-5x120-74-1-72-6-Silver-163510_1.jpg

Opublikowano
  • Autor

Tak siadło , teraz nasuwa się pytanie…. Od boku przód pieje , fakt opona może być niższa ale plan na przyszły sezon to Rotory 19”

 

gwint czy pro kit założyć , aktualnie zawiecha sline jest 

IMG_9936.jpeg

IMG_9938.jpeg

IMG_9941.jpeg

IMG_9942.jpeg

IMG_9952.jpeg

Edytowane przez seboll2

Opublikowano
  • Autor

Myśle ze na ten sezon trochę zrobione ?

 

listwy progowe (malowane czarne elementy , czerwona folia , srebrna folia , całość na koniec oklejone folia PPF ?

 

IMG_9943.jpeg

IMG_9947.jpeg

IMG_9977.jpeg

IMG_9984.jpeg

IMG_0025.jpeg

IMG_0026.jpeg

IMG_0027.jpeg

IMG_0069.jpeg

IMG_0070.jpeg

IMG_0085.jpeg

IMG_0086.jpeg

Opublikowano

I love the car , such a nice b6 , many happy kilometers with your car.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Dobrze wygląda ,ten dyfuzor z b7:kox: Też miałem, tak zrobione te tylne lampy ,ale jednak całe przyciemnione mi się bardziej widzą:)

Opublikowano
  • Autor

witam , witam po małej nieobecności , miałem operację kolana w Krakowie i 2 miesiące w szpitalu spędziłem ?

 

pany i panewki mam dobrą wiadomość :D b6 ma się dobrze , klima się tylko zatarła :( ale za 2 tyg jest ustawiona do mechanika 

 

chcę się pochwalić , że mam kolejny temat na forum założony :D b6 będzie jeździła żona a ja kupiłem dla siebie b7 :D 

 

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.