Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowe punkty POI


pawel8383

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.07.2023 o 08:31, Muskel1 napisał(a):

AUDI_HIGH_EU_2023-06-29.zip

Wgrałem te do małej nawigacji i .....działa!!! Na mapie też pokazują się fotoradary. Przetestuję w piątek na trasie 330km. Jest tam chyba z 7 fotoradarów po drodze więc się przekonamy 🙂 Pozdrawiam.

IMG_20231010_164652.thumb.jpg.065c90962446e4db07b4e4724f706f4f.jpgIMG_20231010_164414.thumb.jpg.98f55b73375cca37681e4d7a07a81eab.jpgIMG_20231010_164353.thumb.jpg.ab0df574744ca4174890313af4074654.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetestowane. Punkty POI działają!! Co prawda są często nieścisłości bo np. pokazuje 90km/h a tam już jest 70km/h. To samo z fotoradarami !!! Pokazał owszem wszystkie które aktualnie są zamontowane na tej trasie którą jechałem ale też pokazał 3 których nie ma i od lat ich tam nie było!!! No cóż, trzeba to traktować jako dodatek i nie można się sugerować w trasie tylko tymi wytycznymi pokazywanymi na mapie. Fajnie pokazuje stacje benzynowe i wiele innych punktów. Ogólnie polecam.

Zawartość dodana 48 minuty później

Dziś wgrałem te AUDI-HIGH-EU-EXT-2023-08-07 i działają. Zobaczymy za jakiś czas w dłuższej trasie jak będzie.

P.S.

Zmień rozszerzenie z .txt na. zip i rozpakuj.

AUDI-HIGH-EU-EXT-2023-08-07.txt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może najnowsze punkty POI z 2024 z odcinkowymi pomiarami prędkości które były niedawno montowane?
Może warto załączyć link do źródła digital-eliteboard skąd dokładnie pobierać najnowsze bazy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się znaleźć wątek na digital-eliteboard z aktualizowanymi linkami do POI - tutaj

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.01.2024 o 22:25, NitAs napisał(a):

Udało mi się znaleźć wątek na digital-eliteboard z aktualizowanymi linkami do POI - tutaj

Niestety te z 02.2024 nie chcą się u mnie "wgrać". Wyskakuje komunikat "Dane aktualizacji są niekompatybilne albo przestarzałe"!!! Mam wersję ze stycznia póki co, pobrane z innej stronki!! Czy te podane tutaj są też do małej nawigacji - Delphi?!

P.S.

Rozgryzłem problem!! Po wgraniu PATCH_2035_2 aby mieć więcej kodów FEC okazało się, że nie przyjmował punktów POI!!! Wgrałem na nowo aktywator "...by_Kongo" i już jest wszystko OK. Mogę dodawać ponownie punkty POI (kody FEC po patchu-2035_2 zostały w jednostce 🙂 ).

Edytowane przez Jari1234567
Rozwiązanie problemu z wgrywaniem POI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.01.2024 o 22:25, NitAs napisał(a):

Udało mi się znaleźć wątek na digital-eliteboard z aktualizowanymi linkami do POI - tutaj

 

 

Kolego, pytanie.

Które pliki wgrać? Europe a potem dach ? Żeby mieć komplet ? Rozumiem, że pliki "ohne" pomijam? Będę wdzięczny za wyjaśnienie.

Pozdrawiam 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Heli. napisał(a):

Rozumiem, że pliki "ohne" pomijam?

Zależy od tego czy chcesz mieć sklepy, stacje paliw etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę mieć wszystko. A w folderze są 4 pliki. Stąd pytanko. Co wgrać? Czy pliki z osobna ? Czy jeden plik wystarczy? Jeżeli tak, to jaki? Na chwilę obecną mam POI z 23 r. Nawet z "leżącymi policjantami" oraz przejazdami kolejowymi.

Dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Muskel1 napisał(a):

Zależy od tego czy chcesz mieć sklepy, stacje paliw etc...

Chcę mieć wszystko. A w folderze są 4 pliki. Stąd pytanko. Co wgrać? Czy pliki z osobna ? Czy jeden plik wystarczy? Jeżeli tak, to jaki? Na chwilę obecną mam POI z 23 r. Nawet z "leżącymi policjantami" oraz przejazdami kolejowymi.

Dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heli. napisał(a):

Co wgrać?

Wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Muskel1 napisał(a):

Wszystko.

Przepraszam, że tak łopatologicznie, ale wolę się dopytać. Wszystko to rozumiem te 2 pliki bez nazwy ohne ? 

 

Zrzut ekranu 2024-02-21 130615.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, muszę się poprawić. Jeżeli chcesz mieć wszystko, to plików z "ohne" nie instalujesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Sorry, muszę się poprawić. Jeżeli chcesz mieć wszystko, to plików z "ohne" nie instalujesz. 

Dziękuję bardzo. W takim razie instaluję te 2 pliki. Rozumiem, że każdy plik z osobna ? Czy mogę wrzucić wszystkie foldery na kartę i zainstalować za jednym razem ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...