Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Logi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proszę o pomoc, Czy da się z tego coś sprawdzić i ewentualni powiedzieć co Jest grane ? Audi a4b6 1.8t dziękuje i przepraszam jeśli coś zrobilem

Źle 

Edytowane przez Dawid1001

Opublikowano

Nie wiem co za plik wrzuciłeś ale jest to filmik, który nie chce się odtworzyć...

Opublikowano
  • Autor
14 minut temu, Skowrix napisał:

Nie wiem co za plik wrzuciłeś ale jest to filmik, który nie chce się odtworzyć...

Dodałem jakby zrzut ekranu z nagranymi wykresami, z kodów 115/118

Opublikowano

Widzę, że to któryś z kolei Twój temat z tym samym problemem. Zrób w końcu poprawne logi zgodnie z instrukcją z forum (masz mieć pliki CSV a nie film :facepalm:) bo inaczej to nikt Ci nie pomoże choćby bardzo chciał :dontknow:

 

PS. filmik nadal nie dziala. 

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, Skowrix napisał:

Widzę, że to któryś z kolei Twój temat z tym samym problemem. Zrób w końcu poprawne logi zgodnie z instrukcją z forum (masz mieć pliki CSV a nie film :facepalm:) bo inaczej to nikt Ci nie pomoże choćby bardzo chciał :dontknow:

 

PS. filmik nadal nie dziala. 

Tak  to już kolejny temat, jestem za granica i co weekend jeżdżę od mechanika do mechanika który twierdzi ze zrobi logi, i kolejny się nie popisał, zamawiam OBDeleven i postaram się to ogarnąć sam w najbliższym czasie 

 

2 minuty temu, Skowrix napisał:

Widzę, że to któryś z kolei Twój temat z tym samym problemem. Zrób w końcu poprawne logi zgodnie z instrukcją z forum (masz mieć pliki CSV a nie film :facepalm:) bo inaczej to nikt Ci nie pomoże choćby bardzo chciał :dontknow:

 

PS. filmik nadal nie dziala. 

 

Opublikowano

Turbo trochę przeładowuje, pewnie za bardzo naciągnięta sztanga, a takie logi jak masz wklejać to sobie daruj. Do b6 zwykły kabel kkl i laptop z vcds lite z forum.

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, przem8 napisał:

Turbo trochę przeładowuje, pewnie za bardzo naciągnięta sztanga, a takie logi jak masz wklejać to sobie daruj. Do b6 zwykły kabel kkl i laptop z vcds lite z forum.

Wiec chyba będzie lepiej jak sobie odpuszczę diagnostykę aż do powrotu do pl. A odnośnie tej sztangi l, trzeba ja delikatnie popuścić ?

Opublikowano

Jak zrobisz loga 115+118 z odpiętą wtyczką on n75 to Ci powiem.

Edytowane przez przem8

Opublikowano
  • Autor
28 minut temu, przem8 napisał:

Jak zrobisz loga 115+118 z odpiętą wtyczką on n75 to Ci powiem.

Dzięki, jak będę coś takiego miał to się odezwie jeszcze raz z prośba o pomoc, pozdrawiam 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.