Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana maty grzewczej fotela kierowcy


BlackM4mba

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.12.2023 o 09:24, msszwedzik16 napisał(a):

Witaj ponownie. Minęło już sporo czasu od wymiany. Działa nadal podgrzewanie? Ja w swojej wymieniłem fotele miałem skórę i nie działało podgrzewanie pleców. Teraz mam fotele alcantara z 2019 roku. Auto mam z 16r. Minął rok i przestało działać grzanie pleców. Teraz pytanie bo słyszałem ze w 16 rocznikach się to psuło później niby poprawili. Fotele nowe mam z 19 roku i sie zepsuło. Może to kwestia sterownika, który steruje grzaniem foteli może tam poprawiali jakieś parametry grzania a nie same maty. 
 

Fotele kupiłem po znikomym przebiegu rok temu i długo nie podgrzały…

Zasmucę cię.

Nie poprawili .

Wymieniałem już w około 10 autach z tych lat 

Edytowane przez black_edition
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.12.2023 o 09:24, msszwedzik16 napisał(a):

Witaj ponownie. Minęło już sporo czasu od wymiany. Działa nadal podgrzewanie? Ja w swojej wymieniłem fotele miałem skórę i nie działało podgrzewanie pleców. Teraz mam fotele alcantara z 2019 roku. Auto mam z 16r. Minął rok i przestało działać grzanie pleców. Teraz pytanie bo słyszałem ze w 16 rocznikach się to psuło później niby poprawili. Fotele nowe mam z 19 roku i sie zepsuło. Może to kwestia sterownika, który steruje grzaniem foteli może tam poprawiali jakieś parametry grzania a nie same maty. 
 

Fotele kupiłem po znikomym przebiegu rok temu i długo nie podgrzały…

Działa grzanie. Mata była oryginalna z ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ściągnąć plastikowy panel za oparciem?

doł udało mi się wypiąć ale nie mogę poradzić sobie z górną częścią (pod zagłówkiem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, A4B9 napisał(a):

Ja ściągnąć plastikowy panel za oparciem?

doł udało mi się wypiąć ale nie mogę poradzić sobie z górną częścią (pod zagłówkiem)

Musisz te górne zaczepy od góry odblokować np. śrubokrętem jak nie masz plastikowych narzędzi do zdejmowania tapicerki i zsunąć panel w dół. Odegniesz lekko od góry osłonę i je zobaczysz prawdopodobnie, a jak nie to załączone zdjęcie powinno Ci podpowiedzieć lokalizację

Bez tytułu.jpg

Edytowane przez BlackM4mba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, BlackM4mba napisał(a):

Musisz te górne zaczepy od góry odblokować np. śrubokrętem jak nie masz plastikowych narzędzi do zdejmowania tapicerki i zsunąć panel w dół. Odegniesz lekko od góry osłonę i je zobaczysz prawdopodobnie, a jak nie to załączone zdjęcie powinno Ci podpowiedzieć lokalizację

Bez tytułu.jpg

Dziękuję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.01.2024 o 11:31, BlackM4mba napisał(a):

Musisz te górne zaczepy od góry odblokować np. śrubokrętem jak nie masz plastikowych narzędzi do zdejmowania tapicerki i zsunąć panel w dół. Odegniesz lekko od góry osłonę i je zobaczysz prawdopodobnie, a jak nie to załączone zdjęcie powinno Ci podpowiedzieć lokalizację

Bez tytułu.jpg


metalowe klamerki łączące gąbkę z tapicerką udało Cię rozgiąć czy może je wszystkie przeciąłeś jak podaje Elsa

Edytowane przez A4B9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.01.2024 o 10:37, A4B9 napisał(a):


metalowe klamerki łączące gąbkę z tapicerką udało Cię rozgiąć czy może je wszystkie przeciąłeś jak podaje Elsa

Ja przecinałem, a montowałem na opaskach zaciskowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.01.2024 o 07:24, BlackM4mba napisał(a):

Ja przecinałem, a montowałem na opaskach zaciskowych

Udało się złożyć na ori .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...