Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kupno kamerki inspekcyjnej pod android

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poratuje ktoś jakimś linkiem z kamerką inspekcyjną do domowego dłubania przy autach. Przy najbliższej wymianie oleju chcę zajrzeć do smoka poprzez otwór pod czujnik w misce w 1,8T.

Piszę bo w necie jest tyle tego, że nie wiadomo co kupić.

Opublikowano
  • Autor

Używa ktoś jakiejś kamerki i podrzuci link z aukcją?

Opublikowano

Wiesz co, ja ma coś tam w garażu jak jutro poszukam podam ci co to jest znaczy firmę itp. Ale z drugiej strony nie wiem czy to w ogóle polecać bo niestety większość dość słabo się sprawdza w ciemnych miejscach gdzie chcemy zajrzeć. Miałem od kumpla pożyczaka to tamta już w ogóle śmieć. Kupiłem więc sobie i ta moja o dziwo troszku lepsza jakość zdjęć i nagrań plus lepiej doświetla. I to co chciałem sprawdzić sprawdziłem.

Chodź tak jak mówię szału to moim zdaniem też nie robi. Fakt że nie dałem zbyt dużo.

Edytowane przez Pieterb

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, Pieterb napisał:

Fakt że nie dałem zbyt dużo.

Też bym nie chciał dać dużo żeby raz na jakiś czas tego użyć. Z drugiej strony nie chcę czegoś kupić i nic nie zobaczyć. Znajomy ma coś z Lidla ale mówi, że na pewno nic nią nie zobaczę bo za ciemno tam jest dla tej kamerki.

Opublikowano

O takie coś kupiłem, chciałem do kąta zajrzeć i dałem radę, nie mam już zdjęć bo bym Ci pokazał jak to wyszło.

Coś ok 50 zł z przesyła z tego co pamiętam.

IMG_20210925_193913.jpg

Edytowane przez Pieterb

Opublikowano
  • Autor
39 minut temu, Pieterb napisał:

Coś ok 50 zł z przesyła z tego co pamiętam.

Nie wiem kiedy kupowałeś ale najtańsza teraz 88,9 zł, tak czy inaczej zamówiłem.

Opinie ma przyzwoite. Dzięki za pomoc.

Opublikowano
30 minut temu, pelonek1 napisał:

Nie wiem kiedy kupowałeś ale najtańsza teraz 88,9 zł, tak czy inaczej zamówiłem.

Opinie ma przyzwoite. Dzięki za pomoc.

Kurde tyle, ja z rok temu kupowałem.

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, Pieterb napisał:

Kurde tyle, ja z rok temu kupowałem.

A w TVP mówią, że inflacja w PL to niecałe 5% rok do roku :polew:

Opublikowano

No tak, fakt.

Aż z ciekawości sprawdziłem historie z allegro i tak: kupiona 4.11.2020 za kwotę 42,90, czyli roku nie na jeszcze.

Edytowane przez Pieterb

Opublikowano

z tymi kamerkami to też jest loteria, na moich dwóch teleonach nie chce działać mimo grzebania długiego w róznych ustawieniach i różne programy. U żony na jej telefonie bez problemu się odpaliło...

Opublikowano

ja mam kamerkę z Lidla, nie wiem czemu kolega @pelonek1 dostał takie informację od znajomego. Kupiłem ją aby zaglądnąć do rury kanalizacyjnej i całkiem spoko mi się sprawdziła

Opublikowano
  • Autor
W dniu 26.09.2021 o 18:17, Pieterb napisał:

O takie coś kupiłem, chciałem do kąta zajrzeć i dałem radę, nie mam już zdjęć bo bym Ci pokazał jak to wyszło.

Coś ok 50 zł z przesyła z tego co pamiętam.

IMG_20210925_193913.jpg

Przyszło dokładnie coś takiego jak u Ciebie. Niestety chińskie rączki się nie popisały i na dzień dobry jedna dioda nie świeci. Tak czy inaczej to jak za takie pieniądze to całkiem przyzwoite zdjęcia robi i nawet nieźle widać. Najprawdopodobniej będzie zwrot i zakup takiej samej.

EDIT: a przepraszam, moja ma symbol Y102 czyli jakaś ulepszona wersja :)

IMG_20210928_170359.jpg

 

 

 

 

Edytowane przez pelonek1

Opublikowano

Moja nie ma przycisku do zdjęć tylko z poziomu aplikacji a poz tym widzę że chyba to samo.

Opublikowano
  • Autor
16 minut temu, Pieterb napisał:

Moja nie ma przycisku do zdjęć tylko z poziomu aplikacji a poz tym widzę że chyba to samo.

Ta też nie ma przycisku, to co widać na zdjęciu to regulacja jasności.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

@pelonek1zaglądałeś już może tą kamerką do miski?

Opublikowano
  • Autor
22 minuty temu, szaryy napisał:

@pelonek1zaglądałeś już może tą kamerką do miski?

Nie jeszcze, jak będę wymieniał olej to zajrzę i zdam relację.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

@Pieterb @szaryy dzisiaj zaglądałem kamerką do miski. Jedyne co można nią zobaczyć to smok z boku oraz z góry, od dołu gdzie chciałem zajrzeć nie ma szans. Można też zobaczyć czy na dnie miski nie ma syfu, to tyle. Może do czegoś się jeszcze przyda, do obejrzenia smoka od spodu nie nadaje się bo nie da rady tam dojść.

EDIT: W miejscach gdzie jest olej to słabo widać.

Edytowane przez pelonek1

Opublikowano
5 minut temu, pelonek1 napisał:

EDIT: W miejscach gdzie jest olej to słabo widać.

Niestety tak,  czarny(ciemny) kolor oleju pochłania jakby światło(taka czarna dziura:buahaha:) i niestety mało widać. Tu trzeba by ciut mocniejszego światła.

Opublikowano

do kamerki są jeszcze czasami takie lusterka 90*, ale fakt ciężko samą kamerką się manewruje, kiedyś w ścianie próbowałem sprawdzić czy nie cieknie mi z rur od pralki :D masakraaaa a miałem w miarę spoko dojście

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.