Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Analiza logów, brak mocy


Mat3uszq

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewien problem z Audi, przy kupnie nie miała kompletnie mocy, miało być winne podciśnienie. Zostało to naprawione auto jako tako ożyło, czuć doładowanie, ale to nadal nie jest 130km. Zrobiłem logi grup 003,008,011, jakby mógł mi ktoś to przejrzeć i powiedziec mniej wiecej na co zwrócić uwagę to byłbym wdzięczny. Jeśli potrzeba wiecej logów to je wykonam i wrzucę na dniach. Dodam ze błędów brak, tylko od poduszek silnika, ale to raczej nie ma wpływu.
 

VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum

 

Edytowane przez Mat3uszq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według loga to nie jest tak źle, szybko łapie zadane ciśnienie, trochę później spada doładowanie i masa powietrza...więc albo gdzieś mała nieszczelność, szukaj czy gdzieś przy icku, na wężach nie ma śladów oleju, albo geometria się przycina, spróbuj na rozgrzanym na 3 biegu kilkanaście razy podeptać w podłogę i odpuścić, żeby spróbować rozruszać geometrię i daj jeszcze raz loga...

Może być też tak, że spada podciśnienie w układzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciągnięcie kilka razy na 2 czy 3 biegu do konca daje efekt, ale na jakiś czas, wiec stawiam geometrie. Wyszedł taki kwiatek że prawdopodobnie są założone za małe pompowtryski, a dokladnie 038130073AG, jak na to patrzeć i co mozna z tym jeszcze zrobić zeby auto ożyło nie ładując pieniedzy w pompki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...