Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B6 1.8T BEX FWD E4J LZ5C


Robzy

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Robzy napisał(a):

235/35/19, zawieszenie gwintowane, komfort jak dla mnie spoko, zależy co dla Ciebie jest komfortem :D ja jeżdżę bardzo dużo po różnych drogach i jest git ;)

A jakie parametry ma felga ?? Siedzi tam jakiś dystans ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, peter22 napisał(a):

A jakie parametry ma felga ?? Siedzi tam jakiś dystans ??

Ori pompei z Q3 19 8,5j et 36, bez żadnego dystansu 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Robzy napisał(a):

Ori pompei z Q3 19 8,5j et 36, bez żadnego dystansu 

 

No i elegancko , ze jest bez dystansu . Nic nie wystaje poza błotniki bo na tych fotkach ostatnich to tak do końca nie widac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dana 25.5.2023 u 12:12, Robzy je rekao:

Hvala na lijepim riječima, felge dolaze od audija q3, 19 8,5j et 36 i savršeno odgovaraju ;)

 

So without distances , one day i want to put 18 inc wheels on may car , but i dont know nothing on et and all that , i think tiers tiers 18 , 225 / 40 , i dont wanna distances and don't want any cramping even when car is full or if i em only inside . Ma car if FWD on quattro DTS coilovers , only 130 natural aspireted horse power :hehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.05.2023 o 16:46, peter22 napisał(a):

No i elegancko , ze jest bez dystansu . Nic nie wystaje poza błotniki bo na tych fotkach ostatnich to tak do końca nie widac

Przód siedzi na równo, tył troche brakuje ale bardzo mało wiec jest spoko ;) co ciekawe na poprzednich oponach (taki sam rozmiar i taki sam model) przód obcierał na nierównościach, natomiast teraz te nowe co założyłem są jakby węższe i nic nie obciera ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Robzy napisał(a):

Przód siedzi na równo, tył troche brakuje ale bardzo mało wiec jest spoko ;) co ciekawe na poprzednich oponach (taki sam rozmiar i taki sam model) przód obcierał na nierównościach, natomiast teraz te nowe co założyłem są jakby węższe i nic nie obciera ;) 

Czyli żeby nic nie wystawało i nie było na równo to najlepsze et to chyba 33 , jak myslisz ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, peter22 napisał(a):

Czyli żeby nic nie wystawało i nie było na równo to najlepsze et to chyba 33 , jak myslisz ??

Przy 9j to już będziesz miał z przodu trochę wystające, no ale te parametry najlepiej wygladaja i pasują :) pytanie jak z użytkowaniem na codzień 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...