Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BDG] Czy można wiecej (zrobiony na 195KM) ?


petro

Rekomendowane odpowiedzi

czy może lepiej PowerBox?

i komplet magnetyzerów, do tego nakładki w tesco SPORT albo TUNING albo coś sobie znajdziesz.... a poważnie zmień mechanika :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy może lepiej PowerBox?

i komplet magnetyzerów, do tego nakładki w tesco SPORT albo TUNING albo coś sobie znajdziesz.... a poważnie zmień mechanika :thumbdown:

Zapomniałeś o klamrach obniżających zawias.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem forum służy do wymiany poglądów a co za tym idzie wzajemnej pomocy!Gdybym znał odpowiedz to zapewne bym nie pytał!Jeżeli kogoś uraziłem lub rozśmieszyłem to przepraszam.Pisząc o powerboxie miałem na myśli http://vtech.pl/powerbox.

Koledzy z forum dziękuje za słowa krytyki jednak żaden z Was oprócz tego nie dał mi żadnej konkretnej odpowiedzi.

Mechanik jest taki jak piszecie dlatego szybko mu podziękowałem.

Gdyby ktoś był na tyle uprzejmy i napisał mi jaka jest różnica pomiędzy Powerboxami a zmianą oprogramowania nie szydząc przy okazji będę wdzięczny.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szmitu power boxy nawet ze znanego i szanowanego V-techu były popularne 10 lat temu, teraz się tego nie montuje, zakładam że, nikt nie chciał Ciebie obrazić a jedynie nakierować na dobrą stronę modyfikacji, teraz jak masz klekota to jedziesz do Rogala ew., innego uznanego tunera

power box to przejściówka która oszukuje system wtrysku, daje więcej ropy przy tej samej ilości powietrza więc są tzw. przepały, efekty są i lepsze i gorsze ale w ostatecznym bilansie silnik i turbo dostają ostro w duuuuupę więc gra nie warta świeczki, tyle na temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...