Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BBK] S4 Avant Pinczi'ego

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

W sumie warto by zrobić jakie przejazdy przed i po sofcie u Flyer'a.

Byloby dobre porownanie :)

Opublikowano

Mysle, ze przed softem dostane baty.

Po sofcie moze byc roznie :kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mysle, ze przed softem dostane baty.

Po sofcie moze byc roznie :kox:

Dokladnie tak ja mowisz, z naciskiem, ze po sofcie spokojnie dasz rade :)[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 11:58_________________________________________________Nunia dostała nowe graty, które czekają tylko na zamontowanie.

Tym razem nowe hamulce. Zestaw przestawia sie nastepujaco:

- zaciski Brembo 6-tłoczkowe

- tarcze Zimmermann 345x30

- klocki pod szyldem Brembo - ale robione przez Pagid

- przewody w stalowym oplocie Goodridge

- płyn Motul RBF600

Wszystko już skompletowane, czekam aż zaciski wyschna po malowaniu

Kilka fotek (drugie zdjecie zaciskow cos dziwnie wyszlo - w rzeczywistosci nie ma tam w rogu zadnego uszkodzenia :) )

7a0efceb6077926amed.jpgf3940a6aed46183dmed.jpg

f1a98bf37887bd93med.jpga7c356225524eba9med.jpg

f406dd2f92ad84f1med.jpg

Opublikowano
  • Autor

:naughty: niezle te zaciski :slina: jakie koszta ?

Poszlo PW

Opublikowano

Widze, ze zakup identyczny do mojego :)

Koszt takiego zestawu to 2300PLN - u SID'a.

W takim razie to Ty musiales odstapic mi ten poprzedni zestaw hebli - thx :)

Opublikowano
  • Autor

Widze, ze zakup identyczny do mojego :)

Koszt takiego zestawu to 2300PLN - u SID'a.

W takim razie to Ty musiales odstapic mi ten poprzedni zestaw hebli - thx :)

Dokladnie tak :)

Nie ma za co :)

Opublikowano

Ja niestety nie mialem mozliwosci pomalowania ich przed zalozeniem :wallbash:

Opublikowano

Pinczi czemu znieniales hamulec ? co prawda moje pewnie mniej wazy niz S4 ale mam na przodzie zacisk i tarcze 345mm i uwazam ten hebel za za***isty.

Hamuje lepiej niz brembo w Stiaju :kox:

Opublikowano
  • Autor

Pinczi czemu znieniales hamulec ? co prawda moje pewnie mniej wazy niz S4 ale mam na przodzie zacisk i tarcze 345mm i uwazam ten hebel za za***isty.

Hamuje lepiej niz brembo w Stiaju :kox:

Hmm...powiem tak. Co prawda mam jakies lipne klocki zalozone teraz na dojechanie tarcz, ale jak ostatnio hamowalem ze 160 km/h to myslalem ze przejade przez skrzyzowanie...i to byl moment kiedy powiedzial dosc :)

Opublikowano
:blink: no co ty , czo prawda moja auto wazy z dobre 100 Kg mniej ale do tej masy hebel S4 uwazam za zajebosty :kox:
Opublikowano

Mysle, ze te 4 dodatkowe tloczki zrobia robote :)

Wpadniesz na spota kiedys jak juz dotrzesz? Jestem ciekaw, czy Twoja pompa hamulcowa jest duzo wydajniejsza niz np. u mnie.

U mnie pedal hamulca jest dosc "twardy".

Opublikowano
  • Autor

Wpadne, jak juz bede po dotarciu to zawitam :)

Opublikowano

Ja moze bede juz po sofcie... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ja moze bede juz po sofcie... :naughty:

Oj nie chwal sie juz tak :tongue4:

Opublikowano

piękne auto i brawo za relingi w chromie :oklaski:

Opublikowano
  • Autor

Zdjęcia "na szybko" z montażu. Jak ładnie wymyje felgi i bedzie dzien to beda lepsze :)

35eb00acf5605764med.jpg

e85ed22c25f45b8fmed.jpg

a935d0912b3ff0aemed.jpg

Opublikowano

znajoma podloga (mr motors ) :)czy mi sie wydaje

Opublikowano
  • Autor

znajoma podloga (mr motors ) :)czy mi sie wydaje

Wydaje ci sie :)

Opublikowano

maja takie same plytki :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.