Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BBK] S4 Avant Pinczi'ego

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i takie prezenty to ja rozumiem :good: :good:

Niunia dostala prezent na zime, a mianowicie felgi 17" Toora T950

(dla mnie 18" na zime to za duzy hardcore, zeby uprzedzic ewentualne pytania :) )

Tak sie prezentuja a na niuni zobaczymy w zime :)

e7193a792a7d449emed.jpg

Opublikowano

Ta felga zupelnie nie bedzie pasowac do eSy :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj niunia dostala zimowe kapciuchy :P

Wybor padl na opony Falken, model HS 439 225/45/17

Sadzilem ze bedzie gorzej wygladalo a jestem mile zaskoczony, na "zestaw zimowy" spokojnie wystarczy :)

Musze tylko dokupic dekielki bo stare sa do bani :)

Zdjecia miernej jakosci bo robione telefonem no i pogoda - jaka jest sami widzicie.

b7feb0c22e8961cbm.jpg

b15f6942fe15d79dm.jpg

e2c37293e7059869m.jpg[br]Dopisany: 21 Październik 2009, 18:52_________________________________________________Kolejna modyfikacja zakonczona - zamontowana kiera od R8/TT :)

Wielkie dzieki dla Malik'a

Zdjecia i wreszcie "poukladana" historia niunki w pierwszym watku :)

Opublikowano

może to nie ładnie tak,ale ...ku..zazdroszczę Ci ;( a tak poważnie to jak dla mnie ideał,szkoda ,ze mnie jesczez nie stać na s4 w b6

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Zgodnie z planem listwy ozdobne + elementy konsoli srodkowej sa w carbonie :)

Teraz tylkoc czekac na wiosne i wywalenie gumowych dywanikow :P

dscn1146ld.th.jpgdscn1147e.th.jpg

dscn1149nf.th.jpgdscn1148r.th.jpg

Opublikowano

nooo, srodeczek teraz prezentuje sie :kox: :kox:

Opublikowano

Piękne autko :slina::notworthy:

Opublikowano

wypasicho

Opublikowano

wiem że to grzech pytać toż to w końcu eska ale muszę bo się uduszę :tongue4: - ile spali furka?

Opublikowano

wiem że to grzech pytać toż to w końcu eska ale muszę bo się uduszę :tongue4: - ile spali furka?

Ja odpowiadam: ile chcesz. Wymyśl sobie wartość od 10 litrów (trasa 90 km/h) w góre....

Opublikowano
  • Autor

ile spali furka?

Ile wlejesz do baku :P

A tak na powaznie, to u mnie przy spokojnej jezdzie wychodzi ok 15 L

Opublikowano

Mody super :good:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj z niunka wreszcie odwiedzilismy MG Motorsport :)

Po diagnozie zastanej sytuacji, zostala podjeta decyzja o wywaleniu dwoch "przednich" katalizatorow, wspawanie w ich miejsce rur oraz przerobieniu dwoch "tylnych" katow zeby komp nie wywalal bledow.

Ocena po trasie do Wawy: niunia troszke lepiej sie zbiera, lepiej reaguje na wcisniecie gazu no i dzwiek :D :D

Musze powiedziec ze jestem pod wrazeniem podejscia i profesjonalizmu chlopakow z MG :thumbright:

Efekt prac za zdjeciach ponizej:

3f948eac7b762d1am.jpg1f5a7a27942bd564m.jpg

26a7e0351d17b23dm.jpg8aaffb09b3502732m.jpg

f40df3431b234cdcm.jpg

A tak teraz mniej wiecej brzmi:

PH3ByAFG_Ho

Opublikowano

Dzisiaj z niunka wreszcie odwiedzilismy MG Motorsport :)

Po diagnozie zastanej sytuacji, zostala podjeta decyzja o wywaleniu dwoch "przednich" katalizatorow, wspawanie w ich miejsce rur oraz przerobieniu dwoch "tylnych" katow zeby komp nie wywalal bledow.

Ocena po trasie do Wawy: niunia troszke lepiej sie zbiera, lepiej reaguje na wcisniecie gazu no i dzwiek :D :D

Musze powiedziec ze jestem pod wrazeniem podejscia i profesjonalizmu chlopakow z MG :thumbright:

Efekt prac za zdjeciach ponizej:

3f948eac7b762d1am.jpg1f5a7a27942bd564m.jpg

26a7e0351d17b23dm.jpg8aaffb09b3502732m.jpg

f40df3431b234cdcm.jpg

A tak teraz mniej wiecej brzmi:

PH3ByAFG_Ho

:slina: :slina: V8 daję radę :kox: :kox:

Opublikowano

Ostry dźwięk, chyba ja też coś wyrezam w wydechem ale jednak mam mniejszy zakres obrotów i dźwięk powinien być bardziej basowy :kox:

Opublikowano

Niech jeszcze ktos po odsluchaniu tego nagrania powie mi, ze S4 B6 nie ma charakteru... :gwizdanie:

Opublikowano

A które S4 nie ma? Kiedyś śmigałem S4 w kaście 100ki zanim wprowadzono typoszereg A6 bo i takowe były to już był cool wózek, mało ludzi pamięta też V8 które były meeega cool

Opublikowano

A które S4 nie ma? Kiedyś śmigałem S4 w kaście 100ki zanim wprowadzono typoszereg A6 bo i takowe były to już był cool wózek, mało ludzi pamięta też V8 które były meeega cool

cool to byly i sa 2.2 T :tongue4::wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.