Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BBK] S4 Avant Pinczi'ego

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Kolejna modyfikacja zrobiona. Zainstalowana została kamera cofania :)

Do uzytego adaptera mozna oczywiscie podlaczyc tez inne zrodlo video, np DVD

b1b20cd971d524c6m.jpg

ed9e684a730905f3m.jpg

Opublikowano

piękna sprawa :good: - napisz na pw jakie koszta :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Tak, jest w miejscu lampki oswietlenia tablicy

Opublikowano

A które S4 nie ma? Kiedyś śmigałem S4 w kaście 100ki zanim wprowadzono typoszereg A6 bo i takowe były to już był cool wózek, mało ludzi pamięta też V8 które były meeega cool

cool to byly i sa 2.2 T :tongue4::wink4:

Były 2.2T oraz 4.2 V8...oba cool :)

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Modyfikacja nr 9:

- montaż kamery cofania

ed9e684a730905f3m.jpg

Te kreski na RNS-e to jakies seryjne czy sama kamerka tdaje ten efekt?

Jakie koszta zalozenia kamerki ?

Masz jakies namiary na potrzebne elementy ??

Opublikowano
  • Autor

Te kreski na RNS-e to jakies seryjne czy sama kamerka tdaje ten efekt?

Jakie koszta zalozenia kamerki ?

Masz jakies namiary na potrzebne elementy ??

1. Kamerka daje ten efekt

2. Koszta zalezne od tego za ile kupisz "graty" - mi wyszlo ok 600 pln

3. Potrzebna jest kamerka (allegro), adapter multimedialny no i troche przewodu :)

Opublikowano

czesc Pinczi

potrzebuje pomocy na temat dokladnie takiego samochodu jaki masz, moze bedziesz mi w stanie cos pomóc.

sprawa wyglada tak: jadac samochodem z Niemiec do Polski silnik wskoczyl na tryb awaryjny i wyskoczyl na zegarach blad (pomaranczowy kluczyk). z okolic katalizatorow wydobywa sie dziwek jakby byla jakas dziura. domyslam sie ze kat (katy) sie wysraly i sonda lambda zaczela szalec dlatego wskoczyl na tryb awaryjny. i mam takie pytania: czy da sie w tym motorze wyciac katy :?: czy podejda do tego motoru katy z innego modelu silnika :?: co bys mi doradzil zrobic :?:

Opublikowano
  • Autor

A-rek

Mi przez katalizatory ani razu nie wskoczyl w tryb awaryjny, jedynie pojawial sie check engine, a to nie jest sygnalizowane pomaranczowym kluczykiem tylko pomaranczowym "znakiem silnika".

Katalizatory oczywiscie da sie wyciac, ja u siebie nie mam juz 2, a 2 zostawilem. Czy podejda z inego silnika to nie wiem, bo odrazu wiedzialem ze chce sie ich pozbyc

Pzdr

Opublikowano

Pinczi, a nie swiruja ci sondy lambda ktore sa za katami :?:

Opublikowano
  • Autor

Pinczi[/b], a nie swiruja ci sondy lambda ktore sa za katami

Jak narazie wszystko jest ok

Opublikowano

dzieki za info :good:

Opublikowano

Miło popatrzeć... :gwizdanie:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Które katy wywaliles i jak zmodyfikowales uklad ? Odstawiles sondy ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Które katy wywaliles i jak zmodyfikowales uklad ? Odstawiles sondy ?

Wywalone sa dwa pierwsze.

Tak, sondy za katami sa odsuniete.[br]Dopisany: 03 Lipiec 2010, 14:19_________________________________________________Kolejna zmiana doszła do skutku, czyli na podkład zawitały nakładki na pedały oraz podstopnica z RS4 B7 :D :D

Mi sie baaardzo podoba.

Ale zeby nie bylo nudno, kolejna zmiana w drodze :P

d0a3c2eb2735a80em.jpg

1f63ae59ebf35164m.jpg

0950961ebd1b9a80m.jpg

Opublikowano

ASO, czy allegro?

Opublikowano
  • Autor

ASO, czy allegro?

Ebay :)

Opublikowano

Wywalone sa dwa pierwsze.

Tak, sondy za katami sa odsuniete.[br]Dopisany: 03 Lipiec 2010, 14:19_________________________________________________Kolejna zmiana doszła do skutku, czyli na podkład zawitały nakładki na pedały oraz podstopnica z RS4 B7 :D :D

Mi sie baaardzo podoba.

Ale zeby nie bylo nudno, kolejna zmiana w drodze :P

d0a3c2eb2735a80em.jpg

1f63ae59ebf35164m.jpg

0950961ebd1b9a80m.jpg

robią robote

Opublikowano

Tez mi sie podobaja... duzo lepiej wygladaja niz to seryjne gumowe dziadostwo, ktore mi skrzypi pod podeszwami jak jest mokro :sick3:

Po ile chodza na ebayu? Na allegro stoja po 500PLN :decayed:

Opublikowano

fajnie t wyglada , i fajna ta kierownica , zdecydowanie fajniejsza niz RS4

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.