Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BBK] S4 Avant Pinczi'ego

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Kolejna zmiana :)

Z efektu jestem baaaardzo zadowolony :) (po kliknieciu zdjecia beda w pelnej rozdzialce :P)

Zastanawiam sie teraz nad:

- przyciemnieniem szyb

- pomalowaniem zaciskow na czarno albo czerwono

8125a33288c53163med.jpg

6a834053bc0a83dbmed.jpg

df6eb0b53b110111med.jpg

39cc5f2ac673ea2fmed.jpg

3f9449ff57170a36med.jpg

75f8d5d1906c4c71med.jpg

92208a55de9ac0e5med.jpg

7a9b78da636997b7med.jpg

e4b4dc12201f3bdfmed.jpg

Opublikowano

Furka z kazdym modem zyskuje na wyglodzie :kox: :kox: :kox:

No te religi byl dobrym strzalem felgi tez :shocked:

Przyciemka szyb tez bedzie jak znalazl :naughty:

Piekna jest :decayed:

Opublikowano

fele :kox:

pasuja do mocnego auta :good:

Opublikowano

fajna furka , felgi :kox: to jest 18 czy 19 ?

Opublikowano

szybki sciemniaj,a zaciski jak juz to na czarno.

ogolnie duzo bardziej mi sie podoba na nowych felgach ;)

Opublikowano

za***iście wygląda na tych nowych felgach :drool: :drool: :drool: Jak inne auto.

Wstaw RNS-E, zostaw zaciski tak jak są (chyba że wstawisz Brembo lub inne AP - wtedy czerwone zaciski to nie wiocha).

Opublikowano

Na czarnych był :kox:

Opublikowano

teraz jest ślicznie :wink4:

Opublikowano

Super teraz wygląda :good:

Opublikowano

kur fajny potworek , mam wrażenie , że te nowe fele ją troche odmłodziły. :notworthy:

Opublikowano

miazga, mega dobrze :shocked: :shocked: :shocked: mi tylko nie pasi drewno ale jak kto woli

Opublikowano

No fakt, mogło by być szczotkowane aluminium ... wtedy byłby już kozak.

Opublikowano
  • Autor

Dzieki wszystkim za miłe komentarze.

Czy lepiej było na czarnych czy tych felach....coż...kwestia gustu. Ja jestem mega zadowolony.

Zaciski pójda w czern....zobaczymy jak to bedzie wygladalo :)

fajna furka , felgi :kox: to jest 18 czy 19 ?

rozmiar 18 "x 8 "

Elberoth....RNS-E juz dawno jest :) (chyba dwa dni po zakupie auta juz zalozylem)

Opublikowano

W czerń to chyba szkoda pary ... może lepiej kup sobie takie nakładki na zaciski z literą "S" jakie teraz dają do każdej S-ki. Zawsze to lepiej wygląda.

Opublikowano
  • Autor

W czerń to chyba szkoda pary ... może lepiej kup sobie takie nakładki na zaciski z literą "S" jakie teraz dają do każdej S-ki. Zawsze to lepiej wygląda.

Nawet nie wiedzialem ze cos takiego jest. Do kupienia w ASO czy alledrogo ??

Opublikowano

Rzuc okiem na auto malika - on cus takiego ma, chociaz moim zdaniem tak sobie to wyglada :)

Opublikowano

wlasnie, a co z drewnem w srodku?? moze tak pomalowac w piano black? :kox:

Opublikowano
  • Autor

wlasnie, a co z drewnem w srodku?? moze tak pomalowac w piano black? :kox:

Drewno zostaje. Poprostu bardzo mi sie tak podoba :)

Opublikowano

Bo nie widziałeś wnętrza ze szczotkowanym alu (nie mylić z chropowatym alu, które jest takie sobie imo).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.