Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi a4 b6 1.8t bex

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich forumowiczów proszę o wyrozumiałość ponieważ jestem nowy na tym forum.

Mam problem z moim autem słabo się odpycha na zimnym silniku jest w miarę OK ale jak już rozgrzeje to już nie bardzo błędów brak.

Co udało mi się sprawdzić, DV szczelny zaworek N75 dziala  szczelność też sprawdzałem i jest ok zrobiłem logi i prosił bym was drogie grono o weryfikacje tych logów 

 

LOG-01-002-033-xxx.CSV LOG-01-003-020-xxx.CSV LOG-01-115-119-xxx.CSV

Opublikowano

Wrzuć to na vaglogi.pl

Opublikowano
  • Autor

Wrzuciłem właśnie jeśli robię coś nie tak to prosze o wyrozumiałość 

Opublikowano
1 minutę temu, Piotr132 napisał:

Wrzuciłem właśnie jeśli robię coś nie tak to prosze o wyrozumiałość 

Nie wrzuciłeś. Musisz zrobić też 115-118 a nie 115-119.

Opublikowano
2 minuty temu, Piotr132 napisał:

Wrzuciłem właśnie jeśli robię coś nie tak to prosze o wyrozumiałość 

A gdzie są linki?

Opublikowano
  • Autor

Zapewne coś nie tak robię proszę o pomoc i poinstruowanie  

Opublikowano

Logi robimy do odcinki, przepływka mało pokazuje i mocno cofa zapłony, paliwo jakie? kat jeszcze jest?

Opublikowano
  • Autor

kat jest paliwo 98 dziwne jest to że jak jest zimny to bardziej się zbiera czuć moc a jak sie rozgrzeje minimum do 60c to słabnie czuć jak by go coś ograniczało.Które logi mam jeszcze raz zrobić?

 

Opublikowano

Wszystkie do odcinki albo chociaż 6tys.

Opublikowano
  • Autor

115+118 003+020  002+033 czy te wystarczą ?

Opublikowano
35 minut temu, Piotr132 napisał:

115+118 003+020  002+033 czy te wystarczą ?

A czy o jakiś innych jest tutaj mowa? CHodziło żebyś powtórzył jeszcze raz te co zrobiłeś źle.

Opublikowano
  • Autor

witam przepraszam że mnie nie było ale dopiero dziś udało mi się zrobić logi 

 http://vaglogi.pl/log-003_020_mwC7h6.html

http://vaglogi.pl/log-002_033_92C4Jf.html

http://vaglogi.pl/log-115_118_4O7zgn.html

 

Opublikowano
  • Autor
23 godziny temu, Piotr132 napisał:

witam przepraszam że mnie nie było ale dopiero dziś udało mi się zrobić logi 

 http://vaglogi.pl/log-003_020_mwC7h6.html

http://vaglogi.pl/log-002_033_92C4Jf.html

http://vaglogi.pl/log-115_118_4O7zgn.html

 

 

Opublikowano

Podmień przepływomierz i chyba czeka Cię kastracja kata.

Opublikowano
  • Autor
16 godzin temu, przem8 napisał:

Podmień przepływomierz i chyba czeka Cię kastracja kata.

Czyli kat zapchany? Po czym to wnioskujesz?

Opublikowano

Nie wiem czy zapchany ale cofa bardzo zapłony. Podmień przepływkę, może się poprawi jeśli chodzi o korekty i cofki. Jak się poprawią korekty, a cofki nie to kat do wywalenia. 

Skoro dolot szczelny itp., czasy wtrysku w normie to ja tu nie widzę innej próby rozwiązania problemu. Czasami cofki powoduje uszkodzony napinacz, rozwalony dwumas i wszystko inne co powoduje jakieś zbędne stuki/hałasy pod obciążeniem

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, przem8 napisał:

Nie wiem czy zapchany ale cofa bardzo zapłony. Podmień przepływkę, może się poprawi jeśli chodzi o korekty i cofki. Jak się poprawią korekty, a cofki nie to kat do wywalenia. 

Skoro dolot szczelny itp., czasy wtrysku w normie to ja tu nie widzę innej próby rozwiązania problemu. Czasami cofki powoduje uszkodzony napinacz, rozwalony dwumas i wszystko inne co powoduje jakieś zbędne stuki/hałasy pod obciążeniem

Ok dzięki wielkie za podpowiedz jeszcze świece wymienie bo jak je oglądałem to były czarne kupie przepływke i zobaczę co wyjdzie . Co do napinacza wymieniałem razem z całym rozrządem to wydaje mi się ze raczej jest ok. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.