Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 Avant Quattro Mythos Black Bronze Edition Peak 20"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No z grubej rury Pan pojechał :wink: Gratulacje i wszystko w normie bo od standardu tylko 12,9mm na średnicy. Będzie bomba jak założysz. :thumbup1:

Opublikowano
W dniu 1.04.2022 o 17:32, kristof91 napisał:

Felgi zamówione mają być ok 12 kwietnia. Arceo wzór rotor 8w. 20x9j ET34

received_500154374818836.thumb.jpeg.feca9ba207d248236fb149d7c4260a98.jpeg

i w miedzy czasie kupiłem gumy Continental CSC5 265 30 R20

20220401_141243.thumb.jpg.39475987432fb5faf8008c4f0cf6402e.jpg

Niestety będzie głośno. Poprzednie dwa sezony jeździłem na Pirelli 255 30 - opony idą w oczach i niestety jest głośno :) ,a Ty widzę że chcesz 265.

W tym sezonie wrzuciłem Pirelli 245x35 na felgę 20 9J - jest zdecydowanie ciszej, trochę mniej boisz się o felgę , na wyglądzie nie tracisz

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, humptydumpty napisał:

Niestety będzie głośno. Poprzednie dwa sezony jeździłem na Pirelli 255 30 - opony idą w oczach i niestety jest głośno :) ,a Ty widzę że chcesz 265.

W tym sezonie wrzuciłem Pirelli 245x35 na felgę 20 9J - jest zdecydowanie ciszej, trochę mniej boisz się o felgę , na wyglądzie nie tracisz

To continental a nie pirelli

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nareszcie?IMG-20220421-WA0001.thumb.jpg.bf0fc5dc0cb09af7f1a16f7f9755b830.jpg

Opublikowano
  • Autor

Przymierzone. Jest na styk. Jutro mam nadzieje ogarną mi opony i można wrzucać na auto. Chyba jeszcze ogarnę ceramikę odrazu albo przy odświeżaniu zacisków.

20220421_170413.thumb.jpg.4b7b0e0f248c71b149ddac48d1d3b34e.jpg20220421_192240.thumb.jpg.87911087beb6e2400f22abf16eea1010.jpg20220421_192229.thumb.jpg.034d48b9cd4464ce1526937c4883cbf9.jpg20220421_192224.thumb.jpg.e6d209b6a0a0d9585f2f7fe411dba080.jpg20220421_192248.thumb.jpg.c606018a9a2a9f8f43cdfa7c6f99ef83.jpg20220421_192301.thumb.jpg.34730c71e3b86dd5226f0cfef316fb1f.jpg

I smaczki. Dekle już jadą ale chyba nie będą pasować? Jest coś z ori 55/60mm?20220421_193918.thumb.jpg.6b7a92752126488f4a20d3a13bebc9de.jpg

Opublikowano

no brzytwa wygląd:thumbup1:  a mówią, że rozmiar nie ma znaczenia:grin:

napis na feldze dodawałeś ?

Opublikowano

Ładnie będzie. Zimówki mam takie same, a na lato dorwałem bardzo dobrą oferte z rotorami 19" :)
Ciekawe czy zauważysz różnice w twardości, pomiędzy 18", a 20". Szczerze, miałem pewne obawy, a po przejściu na 19 praktycznie nie czuje różnicy. ;) 

Spoiler

image.png.2dcc0f1599cc493d656edb3c8acc2746.png

 

Opublikowano
1 godzinę temu, kristof91 napisał:

Przymierzone. Jest na styk. Jutro mam nadzieje ogarną mi opony i można wrzucać na auto. Chyba jeszcze ogarnę ceramikę odrazu albo przy odświeżaniu zacisków.

20220421_170413.thumb.jpg.4b7b0e0f248c71b149ddac48d1d3b34e.jpg20220421_192240.thumb.jpg.87911087beb6e2400f22abf16eea1010.jpg20220421_192229.thumb.jpg.034d48b9cd4464ce1526937c4883cbf9.jpg20220421_192224.thumb.jpg.e6d209b6a0a0d9585f2f7fe411dba080.jpg20220421_192248.thumb.jpg.c606018a9a2a9f8f43cdfa7c6f99ef83.jpg20220421_192301.thumb.jpg.34730c71e3b86dd5226f0cfef316fb1f.jpg

I smaczki. Dekle już jadą ale chyba nie będą pasować? Jest coś z ori 55/60mm?20220421_193918.thumb.jpg.6b7a92752126488f4a20d3a13bebc9de.jpg

Dekli oryginalnych jest pełno na allegro. Kupowałem do wyboru i koloru.

9A89A7A9-A177-420D-AC49-B14EADFFE3C0.jpeg

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, vvalery napisał:

Dekli oryginalnych jest pełno na allegro. Kupowałem do wyboru i koloru.

9A89A7A9-A177-420D-AC49-B14EADFFE3C0.jpeg

Wlasnie te zamowilem ale chyba to nie bedzie pasowalo. Bo montazowy musze miec 55/56mm a zewnetrzny 60

Opublikowano

Zobaczysz jak przyjdą. Są inne rozmiary na Allegro ?

Opublikowano
  • Autor

Założone. Siedzi na styk. Rożnica w komforcie niewielka. Mi się podoba. 

Dekle oczywiscie nie pasują...

Zamówiłem jeszcze 2 inne opcje i zobaczymy najwyżej wymodze z dwóch jeden.

 

20220422_183638.jpg

20220422_183718.jpg

20220422_183728.jpg

20220422_183654.jpg

Opublikowano

No i petarda :thumbup1:

Jeszcze ciut niżej i będzie igła 

Opublikowano

To masz oponę 265/30 na 9j ?

Opublikowano
  • Autor
11 minut temu, kamelus_ napisał:

To masz oponę 265/30 na 9j ?

Tak jest. Conti CSC520220422_200801.thumb.jpg.a93463b3f14ac96d36a24fdda6c3ac13.jpg

Zapewne chodzi o lekki naciag. Ta opona ma masakrycznie gruby rant ochronny. Stad takie wrazenie naciagu.

Opublikowano
3 minuty temu, kristof91 napisał:

Tak jest. Conti CSC520220422_200801.thumb.jpg.a93463b3f14ac96d36a24fdda6c3ac13.jpg

Zapewne chodzi o lekki naciag. Ta opona ma masakrycznie gruby rant ochronny. Stad takie wrazenie naciagu.

No dokładnie o to chodzi. Szok jak to jest naciągnięte na 9j

Opublikowano
  • Autor

Właśnie nie jest. Ten rant jest taki gruby. Bo one nawet na "sucho" wyglądały jak z naciągiem

Opublikowano

Faktycznie rant jest ogromny. Chyba 8J by chronił idealnie. Dziwne te opony rozmiarowo teraz robią. Teoria nie idzie w parze z praktyką 
78DEA12E-B78C-40ED-8D5B-987025D0D05C.thumb.png.f87142dc0b7c0f53d0e43ce528125155.png

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

Szerokość bieżnika na pewno mniejsza niż w "normalnym" 265. Widać jak to się na feldze układa. Bok opony jest mocno pochylony co powoduje też robi się spora dziura pomiędzy rantem felgi a rantem opony jak w klasycznym naciągu. Ja u siebie mam Continental sport contact 3 też 265/30 na 9j i wygląda to całkiem inaczej. Jedyna wada tych CSC5 to że przez ten jakby naciąg opona wygląda jak by miała wyższy profil.

Opublikowano

Patrzcie dla przykładu foto ze zlotu w BT RS6 C8 jak opona siedzi 

 

35851D18-1FB1-43E2-8EAF-D224DBBEAFF5.png

Opublikowano

Widać że teraz robią wszystko slim 

Kiedyś w sweterku xxl bym się utopił 

teraz mnie opina :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.