Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 Avant Quattro Mythos Black Bronze Edition Peak 20"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Malować zaciski na czerwono czy dać sobie spokój?

20220428_194009.jpg

Opublikowano
3 minuty temu, kristof91 napisał:

Nie miałem chromu. Miałem ori czarne ale jakiś zj** je polakierował na srebrno. Zmatowałem i tyle

i tylko tym podkładem KTL czarnym malowałes?

Opublikowano
  • Autor
9 minut temu, pit07 napisał:

i tylko tym podkładem KTL czarnym malowałes?

Bez podkładu miałem srebrne pod spodem lakierowane. Zmatowałem i tylko tym sprayem 2K

Opublikowano
4 godziny temu, kristof91 napisał:

Malować zaciski na czerwono czy dać sobie spokój?

20220428_194009.jpg

Ja będę malował. Myślę że nie zaszkodzi :wink:

Koledze podesłałem link do zestawu z Foliatecu i całkiem mu to fajnie wyszło. Drugi rok jeździ nic się z tym nie dzieje 

3437ED46-CE7E-4021-A75C-E8835F524EFD.thumb.png.ccb1513f92de38dd169d8511a0bc7e99.png

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano
  • Autor
28 minut temu, krystian3769 napisał:

Ja będę malował. Myślę że nie zaszkodzi :wink:

Koledze podesłałem link do zestawu z Foliatecu i całkiem mu to fajnie wyszło. Drugi rok jeździ nic się z tym nie dzieje 

3437ED46-CE7E-4021-A75C-E8835F524EFD.thumb.png.ccb1513f92de38dd169d8511a0bc7e99.png

Folia tec spoko. Ja kupuje akryl w mieszalni 2:1 i jest to samo:D

Opublikowano
W dniu 29.04.2022 o 10:08, kristof91 napisał:

Malować zaciski na czerwono czy dać sobie spokój?

20220428_194009.jpg

Ja bym malował :)

Opublikowano

Hmmm?:mysli:

20220428_194009.jpg.33dd02f97f0dcdfc56b8f56d7f7cfe26.jpg

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, M4R1O napisał:

Hmmm?:mysli:

20220428_194009.jpg.33dd02f97f0dcdfc56b8f56d7f7cfe26.jpg

O widzisz spoko nawet. Dzięki. Ale wolałbym jakis mniej żarówowy. Tornado red np

Opublikowano
  • Autor

 

Opublikowano

Sorry ale musisz to obniżyć:decayed:

Opublikowano

tragedyji nie ma, ale jak kto lubi...

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Ostatnio totalny brak czasu na grzebanie przy Audi.

Udało się umyć ręcznie wreszcie w sobotę.20220611_142931.thumb.jpg.5276ef57291c1f23246454dea3db13e9.jpg20220611_155732.thumb.jpg.36430441a04665281eb57fc84ced2ea8.jpg

Udało się kupić lewą końcówkę wydechu z polifta. Jeszcze tylko prawą trzeba.

Generalnie roboty przy domu sporo i auto czeka?

W planach odświeżenie zacisków

Poprawa dechromingu na ramkach bo nie wyszło za dobrze

Korekta lakieru z powłoką

Generalnie mam dość wypiaskowane błotniki przednie i zastanawiam się czy u nas jest coś na zamaskowanie tego oprócz zaprawki w pedzelku bo po tym będzie jeszcze gorzej. Widziałem gdzieś na insta opcje z blaszką albo jakis system holenderski. A lakierować bym nie chciał bo ori.

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Pokaż proszę te błotniki

Opublikowano
  • Autor
W dniu 30.06.2022 o 08:32, wampir napisał:

Pokaż proszę te błotniki

 

20220702_211303.thumb.jpg.5ef05d442fabadfd63b827f8001ee532.jpg

sporo białych kropeczek. Widziałem gdzies metode nakladania zaprawki szpachelka elastyczna a potem polerka. Powierzchni nie wyrówna ale chociaz zakamufluje białe punkciki.

Opublikowano

Ok, już kumam.

Pozostaje tylko nakładanie jakiegoś "oszusta" na lakier typu Ultimate Polish, jakiś czas nie będzie widać.

Jakbyś znalazł jakiś sposób to daj znać. :)

Opublikowano
W dniu 2.07.2022 o 22:28, kristof91 napisał:

 

20220702_211303.thumb.jpg.5ef05d442fabadfd63b827f8001ee532.jpg

sporo białych kropeczek. Widziałem gdzies metode nakladania zaprawki szpachelka elastyczna a potem polerka. Powierzchni nie wyrówna ale chociaz zakamufluje białe punkciki.

Pomalować i okleić front ppf .

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem co zrobic z dyfuzorem z lifta. Mam grafitowy. Niby ładnie odbija z black edition ale nie wiem jak to będzie wyglądało z listwą w piano. Ori black edition ma dyfuzor w czarnej satynie i listwa piano. Ew całość w piano? Co myślicie?

Opublikowano
  • Autor

Można powiedzieć że graty skompletowane. Czekam na adaptery jutro mają przyjść i na termin u lakiernika. Nadal niewiem jak to malować.

Jestem skłonny ku czarnej satynie + listwa i końcówki w piano. Ale niewiem czy nie zniknie

20220711_171844.thumb.jpg.956d5cccff8fa282a08359c225b028f9.jpg

Edytowane przez kristof91

Opublikowano
9 godzin temu, kristof91 napisał:

Można powiedzieć że graty skompletowane. Czekam na adaptery jutro mają przyjść i na termin u lakiernika. Nadal niewiem jak to malować.

Jestem skłonny ku czarnej satynie + listwa i końcówki w piano. Ale niewiem czy nie zniknie

20220711_171844.thumb.jpg.956d5cccff8fa282a08359c225b028f9.jpg

tak jak piszą na forum, to Tobie ma się podobać :thumbup1:

na pewno doradzałbym dyfuzor pomalować na czarno (mat albo satyna)

a jeżeli lubisz black to to możesz iść z końcówkami i listwą; końcówki są dość duże (np. w porównaniu z A6) więc powinno je widać, ale wiadomo że nie tak wyraźnie jak chrom

Opublikowano

mod z dokładką niby na plus ale ta zaślepiona końcówka psuje cały efekt :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.