Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S4 B9 Avant Daytona Grey

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć,

Z marką związany jestem od 2012 roku zaczynając od B5 ze słynnym AFN. Za każdym razem jak zmieniałem auto dawałem szanse innym markom, niestety d*pa się przyzwyczaiła do Audi.
Na początku miało być poliftowe B9 w słabej benzynie, ale wyszło jak wyszło.
Przedstawiam Wam 2017 S4 B9, polski salon, auto poleasingowe.  Od chwili zakupu zrobiłem już ok. 10k km i ogólnie jestem mega zadowolony.

Z ważniejszego wyposażenia posiada:

  • matrixy
  • hud
  • smartphone interface
  • bang

Po zakupie oprócz serwisu zmieniłem jedynie znaczki na czarne, ze względu na to, ze auto nie posiadało innych srebrnych akcentów na karoserii i same znaczki źle wyglądały. 

Z modów wizualnych raczej nic nie planuję, jest jak jest i jak dla mnie niczego nie brakuje.

Jak tylko skończy się gwarancja, jadę do Piaseczna albo Jasła na jakieś wzmocnienie. Do tego pewnie po nowym roku wskoczy kamerka cofania + rejestrator.

Oby służyła jak wszystkie poprzednie A czwórki ;)

 

1638966388458.thumb.jpg.1a8b83e2b773d7d6968fadea6c1a17c2.jpg1638966404875.thumb.jpg.59a592eec52842a67244978206ab2dcf.jpg1638966420236.thumb.jpg.ed7c6563207645adc207442d5b38dacf.jpg1638966388453.thumb.jpg.8061cbf990c06d437e0dcc190baab1f2.jpg

Opublikowano

Graty zakupu:oklasky:

Ładniutka :thumbup1:

Ostatnio miałem okazję jeździć taką samą , to musze przyznać że w serii już  dosyć dobrze się odpycha :wink:

Bezawaryjność  Życzę :hi:

Opublikowano

Graty zakupu aby woziła bezawaryjnie:thumbup1:

Edytowane przez kris67

Opublikowano

Super :thumbup1:

Opublikowano

Gratulacje, super :wink:

Opublikowano

Super no i Daytona ?

Opublikowano
10 godzin temu, unkn0wn napisał:

Jak tylko skończy się gwarancja, jadę do Piaseczna albo Jasła na jakieś wzmocnienie. Do tego pewnie po nowym roku wskoczy kamerka cofania + rejestrator.

Między Ełkiem a Warszawą jest VAG Performance. ;)

Fajna sztuka! Przydałoby się więcej zdjęć środka. 

Opublikowano

Bardzo ładna. W S4 nie było w standardzie foteli sportowych takich samych jak w RS? 

Opublikowano

graty zakupu :good: niech służy :kox:

Opublikowano
  • Autor
12 godzin temu, george napisał:

Między Ełkiem a Warszawą jest VAG Performance. ;)

Fajna sztuka! Przydałoby się więcej zdjęć środka. 

Dzięki, nie znałem tej firmy, popatrzę ich.

Środek jak środek, jedynie co mnie denerwuje to ten palcujacy się, i szybko brudzący Piano Black. Może kiedyś go okleje na coś innego ;)

 

Fotograf ze mnie marny i sprzęt c###owy ?

 

IMG_20211209_122733.jpg

IMG_20211209_122807.jpg

IMG_20211209_122815.jpg

IMG_20211209_122839.jpg

IMG_20211209_122930.jpg

IMG_20211209_122953.jpg

Opublikowano

Kurde to wnętrze nie wygląda na 100tys

Opublikowano
2 godziny temu, unkn0wn napisał:

Środek jak środek, jedynie co mnie denerwuje to ten palcujacy się, i szybko brudzący Piano Black. Może kiedyś go okleje na coś innego ;)

Wymień na AMELINIUM, ale tego nie pomalujesz. :D 

Opublikowano
8 godzin temu, kristof91 napisał:

Kurde to wnętrze nie wygląda na 100tys

Posadź z tyłu dwójką "mało grzecznych" dzieci i po 2 latach masz zajechanę wnętrze. Może poprzedni właściciel mało zwracał uwagę na to czy auto się zniszczy w środku czy nie.

Opublikowano
20 godzin temu, dazwid napisał:

Bardzo ładna. W S4 nie było w standardzie foteli sportowych takich samych jak w RS? 

W standardzie były właśnie takie

Opublikowano

Nie trzeba oklejać, można się wymienić na jakieś aluminium :D Ja ciągle zastanawiam się nad piano do swojej A5, w A7 mam ciemne drewno i też wygląda spoko

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.