Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Czujnik niezapiętych pasów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam koledzy mam pytanko czy w b6 były montowany czujnik niezapiętych pasów czy nie bo kumpel w b7 już to ma?

Opublikowano

czy w b6 były montowany czujnik niezapiętych pasów czy nie

tak były montowane ale nie we wszystkich , zalezne to było od wyposażenia jakie ktoś sobie zamówił w fabryce przy zakupie nowego samochodu.

zamek pasów :

8H0 857 755

8H0 857 755 B z stykiem elektrycznym

mozesz to VAG-iem aktywować jesli masz zamek pasów z końcówką B

Opublikowano
  • Autor

Gdzie mam znależć ten numer? i jak sprawdziś tą końcówkę typu B

Opublikowano

Gdzie mam znależć ten numer? i jak sprawdziś tą końcówkę typu B

tutaj :wink4: sprawdz jaki masz numer

pasy.jpg

Opublikowano
  • Autor

Dzięki zaraz sprawdzę i dam znać[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2009, 10:51_________________________________________________No i klapa nie da się chyba nr zaczyna się na 8E0 :(

Opublikowano

Cuber u mnie jest 8E0 857 755C. W kodzie wyposażenia mam jednak "bez czujnika zapięcia pasów" - czy z w/w częścią da radę włączyć tę funkcję zgodnie z opisem który podałeś?

Opublikowano

Cuber u mnie jest 8E0 857 755C.

ale Cuber inny numer podawał. Ty masz niby nowsze zapięcie, ale bez styku elektrycznego - brak możliwości aktywacji sprawdzania "zapięcia pasów"

Opublikowano

OK. W takim razie aby aktywować tę funkcję wystarczy wymienić zapięcie pasów i przy pomocy VAG-a aktywować tę funkcję czy coś jeszcze?

Opublikowano

instalację trzeba mieć poprowadzoną :)

Opublikowano

Ehh znów ta elektryka :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jest to dobre ale troche dużo roboty też chciałem to uaktywnić ale jak wygląda to nie takie proste.

Opublikowano

sorry za OT, ale tak się zastanawiam jaki jest sens montazu takiego czujnia?

Czy on coś powoduje oprócz piszczenia gdy nie zapnie się pasów??

Pozdrawiam

Opublikowano

sorry za OT, ale tak się zastanawiam jaki jest sens montazu takiego czujnia?

Czy on coś powoduje oprócz piszczenia gdy nie zapnie się pasów??

nic nie powoduje wiecej :cool1:

Opublikowano

a nie jest też przypadkiem odpowiedzialny za odpalanie poduszki w fotelu... bo mnie dziad padł i się włączyły poduszki (błąd poduszki fotela pasażera.. czujnik muszę wymienić)

dla poszukujących nie jest on taki drogi w ASO (120 pln)

Opublikowano

ale gdzie tam, na pewno nie jest odpowiedzialny za to.

Faktem jest, że uszkodzenie sygnalizowane jest właśnie kontrolką poduszek

Opublikowano

ale gdzie tam, na pewno nie jest odpowiedzialny za to.

Faktem jest, że uszkodzenie sygnalizowane jest właśnie kontrolką poduszek

a jesteś tego pewien czy przypuszczasz tylko ? (bo to dość dziwna sytuacja jak by nie miało nic wspólnego z poduszkami to by sygnalizował pasami, no nic nie kłócę się bo nie ma wiedzy opieram się tylko na tym co mechanik powiedział)

Opublikowano

Maciek ale Tobie chodzi chyba o tą mate w fotelu, a wydaje mi się że dyskusja dotyczy czujnika w samym zapięciu pasów.

Opublikowano

Maciek ale Tobie chodzi chyba o tą mate w fotelu, a wydaje mi się że dyskusja dotyczy czujnika w samym zapięciu pasów.

tak dokładnie chodzi mi o mate(czujnik) ale to ona jest odpowiedzialna za sprawdzenie czy ktoś jest (siedzi) na fotelu... w ten czas masz info żeby zapiać pasy na fotelu pasażera (poprawcie mnie jak się myle)

Opublikowano

maty masz tylko odpowiedzialne za kontrole pasow (jest ciezar na macie,niezamkniety obwod powoduje alarm w postaci sygnalu dzwiekowego,lub swietlnego) poduszki sa odpalane bez wzgledu na to,czy pasy sa zapiete,czy nie,bo sa odpalane przez inny czujnik-bezwladnosciowy

Opublikowano

a czy informacja o niezapiętych pasach nie idzie z samego zapięcia...?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.