Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problemy z wibracjami


Patrykbfb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Opiszę mój problem może ktoś coś doradzi. Latem podczas przyspieszania okolice 2500-3000 obr. Auto przy pełnym obciążeniu wpada w wibracje. Sprawdzałem przeguby wewnętrzne nie ma tam żadnych luzów. Całe zawieszenie przód nowe. Przeguby zewnętrzne nowe. Podejrzenie pada na koło dwumasowe ale nie było pewności czy jest to wina wibracji więc nie wymieniłem. Teraz gdy jest zima i temperatury minusowe auto przestało wibrować. Czy możliwe jest że niska temperatura ma wpływ na koło dwumasowe? Czy raczej problemu szukać gdzie indziej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i dwumas ale dziwne, że zależy od temp. Poduchy w jakim stanie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat bo problem dalej nie rozwiązany. Przełom kwiecień/maj znów wibrator jak temperatury zaczęły rosnąć. Rozebrałem gumy na przegubach wewnętrznych w celu weryfikacji smaru i ku mojemu zdziwieniu jeden przegub smar jak nowy gęsty jak sok z p.. a drugi po zdjęciu gumy rzadki jak olej ze się cały wylał do kanału, mówię mam cię. Cały przegub wyczyściłem wymylem przesmarowalem i co? I gó... Dalej wibracje. But w podłogę wibracje odpuszczam gaz nie wibruje. Czy dwumas po odpuszczeniu gazu dalej by powodował wibracje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...