Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF]full chrom madafaka black bitch edyszyn / juz nie moja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ładnie się auto prezentuj a fela kapitalna :good:

Opublikowano
  • Autor

ładnie będzie na wiosne :naughty:

Opublikowano

masz jakieś dystanse czy felga ma takie małe ET że tak fajnie leży?? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

et 35 :naughty:

obcierają na dołkach :kwasny: muszę sprzedać 245 i kupić albo 35 albo 25 :evil:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

muszę przyznać że w dechę kapcie :good:

Opublikowano
  • Autor

daja rade ale w czarnym macie dopiero beda robić robotę :evil:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

felgi oddane do malowania

czarne relingi już doszły

będzie czarna suka na wiosnę :dance:

Opublikowano

Karwa następny na czarno robi!!! Już mi ten cały Ykk koncepcję podpiordylił a teraz następny zbok!!! :polew: :polew: :polew:

Chyba na wiosnę w chrom pójdę :polew:

Opublikowano
  • Autor

mogę ci oddać trochę chromowanych gratów :tongue4:

dokupisz parę m2 i będzie lala :kox:

Opublikowano

mogę ci oddać trochę chromowanych gratów :tongue4:

dokupisz parę m2 i będzie lala :kox:

Co ja się tam będę w taśmy chromowane bawił... Od razu przemaluję cała furkę na chrom, tak jak kiedyś Audi swoją A8 pokazową :>

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: 1BE nawet obok sportowej zawiechy nie leżało, ktoś kto nie ma pojęcia o sportowych zawieszeniach może się tym podniecać
Opublikowano
  • Autor

nie wiem co tym śmiesznego :mysli:

to ze jest wpisana w wyposażeniu to nie znaczy ze sie nią podniecam.. chyba ze ty :guma:

pod kodem 1BE napisali sports suspension to i tak tu wpisałem

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_b7_tein_super_street_damper_fotostory_by_variotech_b6_tez_podejdzie-t52313.0.html

podniecam się tym co w linku a nie napisem, "Sport Suspension" które nie ma nic z nim wspólnego, to tak jak radio ma napisane na naklejce 500 W a ma max 50 W :polew:

Laik jesteś i tyle :)

Opublikowano
  • Autor

jeżeli byś był spostrzegawczy to zauważył byś to ze większość tych, którzy maja 1be lub 1bv maja dopisane ze jest to sportowe zawieszenie

a same oznaczenia niektórym na forum nic nie mówią wiec tak sobie wpisałem :przebiegly:

może i jestem to akurat nie ma tu najmniejszego znaczenia, ale to ze ty miałeś gwint w swojej a4 znawcy z ciebie nie robi :gwizdanie:

Opublikowano

Dokładnie kolego, to że miałem nie znaczy ale to, że od 1998 roku zajmuję się modyfikacjami aut znaczy, to, że śmigam następnym autem na gwincie też pewnie nie znaczy, to, że nie jednemu forumowiczowi dobrze doradziłem z doborem zawiasu pewnie też nie znaczy

Ale to znaczy, że ty masz o tym pojęcie takie, jak ja o sztucznym zapłodnieniu krów

BTW jak by napisali w papierach twojego auta "Ich bin dumm" też byś to przepisał na forum :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie kolego, to że miałem nie znaczy ale to, że od 1998 roku zajmuję się modyfikacjami aut znaczy, to, że śmigam następnym autem na gwincie też pewnie nie znaczy, to, że nie jednemu forumowiczowi dobrze doradziłem z doborem zawiasu pewnie też nie znaczy

akurat nie sledze wszystkich twoich wypowiedzi wiec nie widziałem ze w tym siedzisz.. to zmienia postać rzeczy

Ale to znaczy, że ty masz o tym pojęcie takie, jak ja o sztucznym zapłodnieniu krów

BTW jak by napisali w papierach twojego auta "Ich bin dumm" też byś to przepisał na forum :mysli:

czy ty czytasz to co napisałem?

gdybym wymienił w ciekawszych elementach wyposażenia kod 1be to by niektórym nić nie mówiło

dlatego dopisałem jak większość ze jest to "sportowe zawieszenie" co prawda pseudo ale ale jest

zresztą inni też tak maja a czepiasz sie mnie

chodzi ci o coś?[br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 23:22_________________________________________________koniec :ot: bo watek nie jest o zawieszeniach ani o tym kto ma o tym pojecie :hi:

Opublikowano

Jestem realistą i masz rację, wpisz zawieszenie 1BE bez sport ... to będzie wiadomo o co chodzi :)

:drinks:

Opublikowano
  • Autor

niech strace :wink4:

:drinks:

Opublikowano
:good::wink4: będzisz chciał wyrezać 1BE na lepszy after market to wal śmiało :)
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.