Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF]full chrom madafaka black bitch edyszyn / juz nie moja


wuju

Rekomendowane odpowiedzi

co znaczy bez OT???[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 21:12_________________________________________________a i ile kosztuje taki zestaw pro kit?? i ile wrzucenie tego, no i ważne czy deometrie trzeba robić po założeniu???? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT czyli off topic czyli po za tematem

www.prince.com.pl tam kupisz Eibacha

oczywiście trzeba ustawić zbieżność, zależy od zakładu to i geometrię też sprawdzają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki kolego za pouczenie...;)[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 21:18_________________________________________________

OT czyli off topic czyli po za tematem

www.prince.com.pl tam kupisz Eibacha

oczywiście trzeba ustawić zbieżność, zależy od zakładu to i geometrię też sprawdzają

powiedź mi jeszcze tylko czy kupiłbys springi pro kit'a przechodzone 24tyś km ?? czy nie wchodzić w używki??? :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 tys. to nie dużo ale lepiej kupić nowe z gwarancją

no wiem ale nówki 800zł najtańsze a używki może za 400zł wyciągnąć bym mógł... :embarrassed: tyle tylko że ciekawy jestem ile za założenie springów mniej więcej bym musiał zapłacic :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem realistą i masz rację, wpisz zawieszenie 1BE bez sport ... to będzie wiadomo o co chodzi :)

:drinks:

taK SOBIE czutam i czutam... kolega znawca widzę, co powoesz o założeniu springów -30 PRO Cit do seryjnego amorka AWA 2,0FSI 2003r??? jak później bym chciał 18" BBS może zarucić :mysli:

trzeba było pw napisać a nie :ot: walić

zostawić was na chwile :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem realistą i masz rację, wpisz zawieszenie 1BE bez sport ... to będzie wiadomo o co chodzi :)

:drinks:

taK SOBIE czutam i czutam... kolega znawca widzę, co powoesz o założeniu springów -30 PRO Cit do seryjnego amorka AWA 2,0FSI 2003r??? jak później bym chciał 18" BBS może zarucić :mysli:

trzeba było pw napisać a nie :ot: walić

zostawić was na chwile :tongue4:

:polew: :polew: szubrawcy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wuju ladna furka :good:

mody ciekawe bardzo :naughty:

teraz ja musze cos zrobic z moja a4 :mysli:

pozdro :hi:

nie masz wyjścia nawet sielak 18 cali chyba wsadzi na wiosne po tym jak sie pochwaliłem 19-kami :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tatuaz kiedy robisz ?? :decayed:

mam nadzieje ze pomalujesz dokladki w kolor :mysli: a kolor lakieru masz identyczny jak moj :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tatuaz kiedy robisz ?? :decayed:

mam nadzieje ze pomalujesz dokladki w kolor :mysli: a kolor lakieru masz identyczny jak moj :good:

jak skończę 18 lat :decayed:

no jak bede zakładał na wiosnę s-line z przodu i na klapę to wszystko sie pomaluje :cool1:[br]Dopisany: 15 Luty 2010, 23:45_________________________________________________felgi już podobno czarne muszę tylko odebrać :kox:

no i mam nadzieje ze uda mi sie do wiosny szybkę też pomalować na czarno :evil:[br]Dopisany: 15 Luty 2010, 23:47_________________________________________________dawno nie miałem tak przyjemnego poniedziałku :kox:

dołożone springi weitec -50/-30 o ile dobrze pamiętam :gwizdanie:

i przymierzone czarne CH :naughty:

09c96a08.jpg

e1cb643b.jpg

53b7cf84.jpg

b663fa9d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładnie wyszło..jednak musisz jakiś kolor dodać..albo większe tarcze i zaciski pomalować albo zrobić na srebrno rant felgi..

no i dokładki w kolor..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wuju - w oczach giną te fele w całej czerni :thumbdown:

Może ja mam gust wypaczony, ale dla mnie urok straciły te felgi - jak upieprzone wyglądają. trzeba było im walnąć srebro na rancie :decayed:[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 00:07_________________________________________________I zakładaj do paździerza te S-Line w końcu dokładki :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wuju kurcze nie obraź się ale mi też średnio się widzi - CH to piękna felga i warto by ją jakoś wyeksponować, a tu jej prawie nie widzę... Hmm nie wiem może dlatego mi to wszystko nie gra bo masz chrom wokół szyb i dokładki w plastikach... Ale generalnie ch** z tym - ma się Tobie podobać i tyle :wink4:

Jakie dalsze plany? All in black? :mysli: Żeby nie było, że tylko się czepiam - felga za***ista :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładnie wyszło..jednak musisz jakiś kolor dodać..albo większe tarcze i zaciski pomalować albo zrobić na srebrno rant felgi..

no i dokładki w kolor..

z zaciskami coś muszę pomyśleć

dokładki już niedługo :naughty:

wuju - w oczach ginę te fele w całej czerni :thumbdown:

Może ja mam gust wypaczony, ale dla mnie urok straciły te felgi - jak upieprzone wyglądają. trzeba było im walnąć srebro na rancie :decayed:[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 00:07_________________________________________________I zakładaj do paździerza te S-Line w końcu dokładki :gwizdanie:

zdjęcia nie oddają wyglądu jak trzeba

byłem świadom ze jak będą czarne to nie będzie ich tak widać ale tego chciałem i to mam i bardzo mi się podoba

jak się znudzi to sie przemaluje :decayed:

wszytko w swoim czasie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...