Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF]full chrom madafaka black bitch edyszyn / juz nie moja


wuju

Rekomendowane odpowiedzi

plan jest na e30 coupe 2.8 albo już po swapie albo coś tańszego i samemu wsadzić. oczywiście szpera no i może podtlenek lpg co by kasa szła na opony a nie na wachę :decayed: cabrio nie wchodzi w grę. może kiedyś najpierw muszę się wyszaleć i nauczyć latać bokiem :evil:[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2010, 22:46_________________________________________________aż takiego hardcoru jak siwy wrzucił nie planuje narazie. seryjne coupe z mocnym silnikiem i szperą. przy lekkiej budzie e30 na pierwsze tylnonapędowe auto wystarczy :kox:[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2010, 22:52_________________________________________________

wozidupa jak moja a4 :tongue4:[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2010, 22:53_________________________________________________http://otomoto.pl/bmw-325-szpera-skora-elektryka-warto-C14830776.html ta by była pierwsza oglądana jak by audi poszło :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bys mial ja ogladac to wez ze soba pilke tenisowa zebys mogl biegi zmieniac :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planujesz na dłużej bawić się w jazdę bokami? Znajomy właśnie wyprzedał wszystko i kupił E36 z 2.0 ale z myślą o swapie na coś większego - po 3 miesiącach już mu się znudziła taka jazda i teraz chce sprzedać i kupić coś do "normalnej" jazdy...

Audiola piękna - dałem linka po znajomych, bo po moim zakupie kilku się interesuje zakupem A4 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planujesz na dłużej bawić się w jazdę bokami? Znajomy właśnie wyprzedał wszystko i kupił E36 z 2.0 ale z myślą o swapie na coś większego - po 3 miesiącach już mu się znudziła taka jazda i teraz chce sprzedać i kupić coś do "normalnej" jazdy...

Audiola piękna - dałem linka po znajomych, bo po moim zakupie kilku się interesuje zakupem A4 :)

ja chce cywilną e30 z motorem 2.8+szpera i najprawdopodobniej podtlenek lpg. = nie będzie to auto do typowego latania bokami wybebeszone itd. a jedynie szybka e30 którą będzie można po upalać i równocześnie na co dzień się nią poruszać :cool1:

nie chce typowego driftowozu

a i popraw link znajomym bo tamten mi już 2 raz wy***ali za dopisek o e30

http://allegro.pl/piekne-audi-a4-1-9tdi-nie-ma-2-tak-ladnej-zobacz-i1217635527.html[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2010, 11:22_________________________________________________pożegnalna sesja ;(

90429620.jpg

12452948.jpg

65551558.jpg

90759114g.jpg

77422584.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli sprzedana to szkoda... jedno z piękniejszych B6 avant na forum... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...