Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF]full chrom madafaka black bitch edyszyn / juz nie moja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

plan jest na e30 coupe 2.8 albo już po swapie albo coś tańszego i samemu wsadzić. oczywiście szpera no i może podtlenek lpg co by kasa szła na opony a nie na wachę :decayed: cabrio nie wchodzi w grę. może kiedyś najpierw muszę się wyszaleć i nauczyć latać bokiem :evil:[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2010, 22:46_________________________________________________aż takiego hardcoru jak siwy wrzucił nie planuje narazie. seryjne coupe z mocnym silnikiem i szperą. przy lekkiej budzie e30 na pierwsze tylnonapędowe auto wystarczy :kox:[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2010, 22:52_________________________________________________

wozidupa jak moja a4 :tongue4:[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2010, 22:53_________________________________________________http://otomoto.pl/bmw-325-szpera-skora-elektryka-warto-C14830776.html ta by była pierwsza oglądana jak by audi poszło :gwizdanie:

Opublikowano

jak bys mial ja ogladac to wez ze soba pilke tenisowa zebys mogl biegi zmieniac :polew:

Opublikowano

Planujesz na dłużej bawić się w jazdę bokami? Znajomy właśnie wyprzedał wszystko i kupił E36 z 2.0 ale z myślą o swapie na coś większego - po 3 miesiącach już mu się znudziła taka jazda i teraz chce sprzedać i kupić coś do "normalnej" jazdy...

Audiola piękna - dałem linka po znajomych, bo po moim zakupie kilku się interesuje zakupem A4 :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Planujesz na dłużej bawić się w jazdę bokami? Znajomy właśnie wyprzedał wszystko i kupił E36 z 2.0 ale z myślą o swapie na coś większego - po 3 miesiącach już mu się znudziła taka jazda i teraz chce sprzedać i kupić coś do "normalnej" jazdy...

Audiola piękna - dałem linka po znajomych, bo po moim zakupie kilku się interesuje zakupem A4 :)

ja chce cywilną e30 z motorem 2.8+szpera i najprawdopodobniej podtlenek lpg. = nie będzie to auto do typowego latania bokami wybebeszone itd. a jedynie szybka e30 którą będzie można po upalać i równocześnie na co dzień się nią poruszać :cool1:

nie chce typowego driftowozu

a i popraw link znajomym bo tamten mi już 2 raz wy***ali za dopisek o e30

http://allegro.pl/piekne-audi-a4-1-9tdi-nie-ma-2-tak-ladnej-zobacz-i1217635527.html[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2010, 11:22_________________________________________________pożegnalna sesja ;(

90429620.jpg

12452948.jpg

65551558.jpg

90759114g.jpg

77422584.jpg

Opublikowano

a co sprzedana?

Opublikowano

jeśli sprzedana to szkoda... jedno z piękniejszych B6 avant na forum... :(

Opublikowano
  • Autor

a co sprzedana?

tak

jeśli sprzedana to szkoda... jedno z piękniejszych B6 avant na forum... :(

może przyszły właściciel się zarejestruje bo o modach już wspominał :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.