Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF]full chrom madafaka black bitch edyszyn / juz nie moja


wuju

Rekomendowane odpowiedzi

Ten paseczek by miodnie wyglądał na rancie w polerce, a nie w czerwonym :thumbdown: Jakbyś miał nico chromu gdzieś na zewnątrz, to by pasował jak ulał :wink4:

był chrom ale znikł :decayed:

a co do chromu to chrześniaka nowe rwd do upalania ma go sporo :kox: :kox: :kox:

LlVcJ.jpg

może da mi trochę pojeździć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chipsa masz ? bo nie pamiętam ale generalnie zmieniło by spalanie na niższe, Nm robią swoje przy takich konwersjach ogumienia

jeszcze nie, jak się wyklaruje po wakacjach czy audi zostanie na dłużej to dorzucimy trochę kunia i Nm :cool1:

:polew: szkoda ze dymu nie ma na parkiecie :decayed:

a co myslisz juz nad sprzedaniem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: szkoda ze dymu nie ma na parkiecie :decayed:

a co myslisz juz nad sprzedaniem??

cały czas chodzi za mną rwd w benzynie :gwizdanie:

i bez dymu jest zabawa :decayed:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2010, 20:39_________________________________________________nareszcie zderzak dostał taką kratkę jaka mu się należała. co prawda ramka chrom ale to da się załatwić :decayed:

zdjcie0589.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiles ta kratke z allegro co Wrc wrzucil ?? :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiles ta kratke z allegro co Wrc wrzucil ?? :chytry:

tak :tongue4: jeszcze przesyłkę wynegocjowałem :naughty:

jak by ktoś chciał to boczna od Sy jest do sprzedania[br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 14:15_________________________________________________i krateczka już na miejscu :kox: w końcu mogę normalnie patrzeć na przód auta :decayed:

zdjcie0592.jpg

zdjcie0590.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozak jest ale ciemne lampy lepiej by wyglądały do typowego czarnucha. Czemu sprzedajesz kapcie?

kiedyś bi się założy :) kasa mi potrzebna

Wuju a masz już wyszukaną 16? 17? czy kołpak?

coś małego i taniego :gwizdanie: ale to tylko przejściowo bo pewnie wróci 19 za jakiś czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozak jest ale ciemne lampy lepiej by wyglądały do typowego czarnucha. Czemu sprzedajesz kapcie?

kiedyś bi się założy :) kasa mi potrzebna

Wuju a masz już wyszukaną 16? 17? czy kołpak?

coś małego i taniego :gwizdanie: ale to tylko przejściowo bo pewnie wróci 19 za jakiś czas

potrzebujesz ori fele z oponkami? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrze na Twoja oferte to znowu mam ochote pojsc w 19"... ale jednak zdrowy rozsadek wygrywa :D

Nawet mialbym dla Ciebie ladne 17" wzor AVUS z B6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet mialbym dla Ciebie ladne 17" wzor AVUS z B6.

mam już na oku 17 oz-a ale możesz podesłać pw co i za ile..

potrzebuje czegoś niedrogiego, nie szukam nic specjalnego bo tylko do końca sezonu muszę na czymś przelatać :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 16:18_________________________________________________

Jak patrze na Twoja oferte to znowu mam ochote pojsc w 19"... ale jednak zdrowy rozsadek wygrywa :D

przy mocy którą szykujesz 19 były by pomyłką.. co jak co ale na 19 można się lansować a nie za***rdalać :cool1:

a raczej nie wkładasz mojego wymarzonego silnika :kox: po to by sobie powoli objeżdżać miasto :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, beda mocne 18" z szerokim kapciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...