Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF]full chrom madafaka black bitch edyszyn / juz nie moja


wuju

Rekomendowane odpowiedzi

no nie :wink4: jak się nie sprzeda to bi-xenon dopełni szczęścia z przodu dopiero wtedy będzie :kox:[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 12:30_________________________________________________może to nie był rozsądny pomysł dać tacie auto na 19-kach, ale zaryzykowałem i muszę powiedzieć ze podczas jazdy wygląda za***iście na tym kole :kox:

auto do sprzedania ale od przeglądania tego allegro chce mi się jeszcze pomodzić, i jak zostanie to dokładka od cupry wskoczy z bixenonem jak tylko będzie za co.. i w końcu chyba zdecyduje się na c*p@ :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i w końcu chyba zdecyduje się na c*p@

od tego powinieneś zacząć,a teraz to tylko wygląda ale nie jedzie :tongue4::wink4:

najlepsze na koniec :decayed:

oby auto zostało... :gwizdanie:

już sam nie wiem co lepsze :mysli: ale audi bokiem nie polatam :disgust:[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2010, 15:42_________________________________________________sesyjkę zrobiłem zaraz się wrzuci na allegro :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kup sobie drugie auto np. poloneza jakiegoś albo dużego fiata za małe pieniądze to polatasz bokiem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kup sobie drugie auto np. poloneza jakiegoś albo dużego fiata za małe pieniądze to polatasz bokiem :naughty:

zawsze jakieś rozwiązanie :wink4: e30 jest tylko kwestią czasu.. jak by poszło audi to by była zaraz jak nie to może się na przyszły sezon uda :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wuju z b6 chcesz sie przesiasc w stare bmw,siedzac w takim starym aucie bym sie nie odnalazl,juz lepiej kup sobie e46 330d ostatnio jezdzilem taka i fajnie ten silnik ciagnie i naped na tyl jest a jak pieknie pracuje nie to co PD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wuju z b6 chcesz sie przesiasc w stare bmw,siedzac w takim starym aucie bym sie nie odnalazl,juz lepiej kup sobie e46 330d ostatnio jezdzilem taka i fajnie ten silnik ciagnie i naped na tyl jest a jak pieknie pracuje nie to co PD

nie chce e46. ja chce auto do upalania nad którym nie będę płakał jak gdzieś w patyki polece czy coś, a e30 już robi się powoli kultowe i bardzo mi się ta buda podoba :kox:

poza tym jeśli bmw to tylko i wyłącznie benzynka+szpera :cool1:

zaraz wrzucę audi na allegro może komuś się spodoba :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wuju to za B6 taką łądną to z 10 kupisz tych e30 :polew: :polew: :polew: :polew: a póżniej codziennie innym atem :ad: :ad: :ad: :ad: :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ale jak sobie Wuju kupi takie auto to co? będzie nim tylko jeżdził??

gotowca kupi?[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2010, 21:22_________________________________________________http://moto.allegro.pl/e30-cabrio-i1199321192.html to jest E30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie :?: :kox:

A tak na serio to trzeba by sie wuja zapytac (nie wiem jakie ma zamiary).[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2010, 21:27_________________________________________________

Bardziej do lansu niz do upalania - przynajmniej mi sie tak wydaje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...