Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF]full chrom madafaka black bitch edyszyn / juz nie moja


wuju

Rekomendowane odpowiedzi

ale chodzi mi po głowie jakiś oczojebny kolorek :evil:

różowe :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestes sam :) tez mysle malowac felgi na bialo na nast rok :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: ładnie, ja swojego dziś też w końcu dopieściłem, fotek brak bo już się robiło ciemno ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super zrobione

wiem już na czym się wzorować i mam jakiś pogląd :)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super zrobione

wiem już na czym się wzorować i mam jakiś pogląd :)

pzdr

:good: tylko jak będziesz chciał czarne koło to bez 19-ki nie podchodź :decayed:

każdy jak zobaczy to myśli że to 18 :cool1:

07d6d155.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie musisz koniecznie koła przemalować, nie po to się człowiek męczy na 19" żeby ludzie myśleli że to 18" :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a lampa tylna jeszcze nie zmieniona???? pozdro

:no:

inwestuje wszystko w olej napędowy :decayed:

muszę się w końcu zebrać i poprawić te pierdoły :)

Dlatego właśnie musisz koniecznie koła przemalować, nie po to się człowiek męczy na 19" żeby ludzie myśleli że to 18" :>

ja wiem czy taka męka :mysli: jedynie to że słabiej idzie a więcej pali mi przeszkadza :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się wymądrzać ale jak się dobierze odpowiedni zamiennik od oryginalnego rozmiaru to zużycie nie powinno być zauważalnie większe niż na serii i przyspieszenie także, ja w moim ex B7 przeszedłem z 205/55/16 na 225/40/18 w spalaniu nie zauważyłem żadnej różnicy a w sprincie było lepiej z powodu lepszej trakcji więc dziwią mnie te stwierdzenia że, większe felgi to gorsze osiągi, z zasady im więcej alu a mniej gumy z drutem tym mniejsza masa nie resorowana i mniejsze opory i obciążenia układu przeniesienia napędu - jak zawsze moge być w błędzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chipsa masz ? bo nie pamiętam ale generalnie zmieniło by spalanie na niższe, Nm robią swoje przy takich konwersjach ogumienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chipsa masz ? bo nie pamiętam ale generalnie zmieniło by spalanie na niższe, Nm robią swoje przy takich konwersjach ogumienia

jeszcze nie, jak się wyklaruje po wakacjach czy audi zostanie na dłużej to dorzucimy trochę kunia i Nm :cool1:

czerwone paski na fele!

ostatnio mi ojciec zrobił srebrny na krawężniku :wallbash:

paski mi się nie podobają :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BBS + pasek :thumbdown: albo w ori wydaniu tak jak np. w Advanti albo lity kolor, nie ma co robić wiochy[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2010, 01:03_________________________________________________miałem na myśli BBS + pasek :thumbdown: a reszta OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupa wygląda :gwizdanie: stare vt jeszcze z chromami

f33eebdf.jpg

[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2010, 01:11_________________________________________________ciemna szybka, poprawić kilka pierdół i z zewnątrz będzie :kox:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2010, 01:13_________________________________________________no może jeszcze bi-xenon by się przydał do pełni szczęścia :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten paseczek by miodnie wyglądał na rancie w polerce, a nie w czerwonym :thumbdown: Jakbyś miał nico chromu gdzieś na zewnątrz, to by pasował jak ulał :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...