Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF]full chrom madafaka black bitch edyszyn / juz nie moja


wuju

Rekomendowane odpowiedzi

wuju - gorzej jak ktoś z boku pomyśli, że to "różowa landryna" prowadzi to A4 i ten napis "pussy wagon" to od kierowcy jest :polew: :polew: Ja bym pod balety nie podjeżdżał, bo chłopaków rozjuszysz i będzie pupa "zbita" :naughty::decayed:

nie uczęszczam na wiejskie wstrząsy :decayed: a jak już gdzieś do klubu to ja się w kierowce nie bawię wiec luzik :kox:

a to co ludzie myślą to mi lata koło :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Lipiec 2010, 22:33_________________________________________________za długo na 17 nie pojeździłem :gwizdanie: auto już stoi na 19 et 25 :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe standard fele :gwizdanie: ale odrazu lepiej :good: te chcesz malowac na bialo? czy inny model

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do malowania te fele będą lepsze niż BBSy bo są pełniejsze i lepiej będzie widać kolor wg mnie. BBSy mają cienkie te ramiona/szprychy i kolor na nich ginie. Także jeśli chcesz iść w kolor to dobry wybór :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obdarles zderzak czy nie :decayed:

tak się zatrzymałem :wink4: dalej bym się zawiesił :gwizdanie:

Jaka tam masz opone? Bo wyglada na 225.

tak 225

fele na razie zostają jak są bo pewnie tez na nich długo nie pojeżdżę :cool1:

w 2 połowię sierpnia chyba całe :a4fan: będzie do sprzedania :tongue4: czas pokaże

ale muszę powiedzieć że felgi może oklepane robią straszną robotę :evil: tym bardziej że et jest 25 :boobs:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspolczuje tylko jazdy na 225, przeciez to zero opony :)

no trochę mało :disgust:

Daj te obiecane fotki, już jest jutro :>

ładują się :naughty:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2010, 11:02_________________________________________________parę jest :)

trochę nowych gratów typu felgi, lampa z tyłu, żarniki, listwa przy szybie, motul i filtry wskoczyło ostatnio... :gwizdanie:

85594575.jpg

55867831.jpg

35381319.jpg

11726786.jpg

27841021.jpg

64789684.jpg

42966240.jpg

21764105.jpg

67298762.jpg

61019281.jpg

77294792.jpg

12042396.jpg

96366621.jpg[br]Dopisany: 08 Sierpień 2010, 11:20_________________________________________________jak zostanie na dłużej to wskoczy jeszcze dokładka od cupry, bi xenon, szybka ciemna, i może elektryczne szyby z tyłu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle, bardziej mi się podoba niż na czarnych :good:. Teraz przynajmniej widać, że to duże koło :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mało brakowało a sam bym brał taka felge w 19 stce... tylko nie mogłem sie dogadac ze sprzedawca.

Jak czaje na twoje glebe to nie wiem jak dajesz rade jechac :naughty: ja mam około -35/40 i obcieram czasami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...